Lancia Thesis 2.4JTD AT - skúsenosti

Diskusia ohľadne vozidiel značky Lancia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jozefantt
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 11.11.2011 16:56
Zdieľať na Facebook

Lancia Thesis 2.4JTD AT - skúsenosti

Príspevok od používateľa jozefantt »

Zdravím vás,
chystám sa kúpiť Lanciu Thesis 2.4JTD 129kW automat. Chcel by som vedieť načo mám dávať pozor pri kúpe takého autíčka... ma najazdených org. 110 000 km... a nebolo nikdy havarované... Ako je na tom elektrika na tomto aute, to je jediné čoho sa bojím.... lebo všetko je tam v elektrike...či to je spolahlive.. Všetko čo som čítal...každý si to auto len chváli...
duro8
Príspevky: 632
Dátum registrácie: 26.02.2007 15:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa duro8 »

...čím viac elektroniky tým horšie čiže už preto je to vačšie riziko ist do toho všeobecne a nie preto že je to Alfa.....skus radšej ešte pozriet nieaky kus, kde ma tej elektriny menej.....
jozefantt
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 11.11.2011 16:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jozefantt »

no ved prave to....ale už som ich pozeral veľa a každé ma veľa elektroniky..
viktorDDD
Príspevky: 761
Dátum registrácie: 07.07.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa viktorDDD »

talianské autá boli nabité elektrikou už aj pred 30rokmi
mal som lanciu dedru-r.v.91, el. výbava taká o ktorej sa octávkám len sníva a všetko fungovalo, jazdil som aj na 15 ročnej lancii kappa, nabité elektrikou a tiež všetko fungovalo
až tak by som sa tej elektriky nebál, tiež JTDčko je fajn motor, skôr by som sa bál podvozku, je dosť komplikovaný, má el. riadené tlmiče, atď. takže repas nápravy stojí pekný balík, ale zato je to auto tak pohodlné že chyby na ceste ani nevnímaš
zefoo
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 01.02.2009 02:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zefoo »

Prosim ukazte mi modernu plechovicu s podobnou vybavou v ktore neni tolko elektroniky.

Pokial sa bojis elektroniky tak treba kupit nejaky hladky diesel bez vybavy. Nebudes mat sice klimu, vyhrievane spatne, ziadnu navi, ziadne vyhrievane sedacky ale bude ta hriat pocit ze sa nic nemoze pokazit ;)

Pokial sa ti to auto paci tak by som do toho isiel. Treba si ale uvedomit ze Thesis je vyssia stredna trieda takze ceny dielov ako na Fiat Punto ocakavat nemozes.
palko22
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 10.10.2009 20:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa palko22 »

lancia thesis su kavalitne auticka.ja s talianskymi kraskami robim a poznam tie auta ako svoju dlan.su to velmy spolahlive auta.kazde novodobe auto je nabite elektrikov tieto auta maju rozum vseobecne.viborne motory spotreba vykon ale musis davat pozor na naftu su to citlive motory.co sa tika toho podvosku su komplikovane maju vicprvkove napravi ale ked sa o to auticko starat priebezne tak budes spokojny.
jozefantt
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 11.11.2011 16:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jozefantt »

Ta dneska som bol pozerať auto..Všetko je TIP-TOP... jedno čo tam mi vadilo na displeji písalo že ´´AVARIA SISTEMA CONTROLLO MOTORE´´ všetko funguje ako ma...výkon je ochromujúci... aj veľmi zachovalé... len to čo svieti neviem čo je to... na aute som urobil cca. 100km a neovplivnuje to nijako auto...tak čo to môže byť? dakujem...
palko22
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 10.10.2009 20:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa palko22 »

to znamena zlihanie systemu motora len to daj napichnu na diagnostiku mozno ze je to len nejaka somarina.mozno ze tam neny zidna chyba staci to len vimazat ak to bol problem vmynulosti z niecim a nevimazaly chybu talian si to pameta
Napísať odpoveď

Návrat na "Lancia fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní