pridanie inzeratu

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

martin281 napísal:malo by to byt asi lepsie zvyraznene na prvej stranke, ze pridavanie inzeratov nieje zadara, ze?
Alebo si prečítať podmienky inzercie pred začatím pridávania, že?
martin281
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 21.06.2005 10:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martin281 »

dobre, beriem. ja som si cital podmienky este skor ako si si zalozil konto, co si si mohol vsimnut, a vtedy tu nieco o spoplatneni nebolo. dalej nemam moznost to uhradit zo zahranicia, co je velkym sklamanim. ale cechom to ide, hm.
a tiez nemam moznost pridat inzerat s inym typom motorky aku vlastnim, a ina moznost tu nieje. zasa sklamanie. takze moje hodnotenie je upadok. aj ked vase cisla hovoria nieco ine. :zga27:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

1. Necituj predchádzajúci príspevok!

2. MOJE tie čísla nie sú určite, nie je to moja stránka.

3. Očakávať, že sa za 6 rokov v podmienkach nič nezmení je prinajmenšom naivné, okrem toho to tu po zavedení spoplatnenia bolo dosť rozoberané.

4. Nie je v silách a možnostiach mať vo výbere modelov všetky, prípadné doplnenie ďalšieho tak ako aj tie ďalšie veci treba adresovať adminovi...
martin281
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 21.06.2005 10:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martin281 »

1. citovanie je tu povolene a citujes aj ty
2. tie cisla si nechaj pre seba, popripade tu dajte pocitadlo
3. zeby som bol naivny? 6 rokov som sledoval inzeraty, ale aby som tu nieco o poplatkoch videl, tak to nepamatam. mozno vo forach, ktore ma nezaujimali. mozno by nam pomohla niejaka vysvietena reklama na hlavnej stranke.
4. v podmienkach som sa nedocital nic o inych modeloch, na ktore sa treba pytat admina. inac, tie podmienky sa dost tazko hladaju.
5. zabudol si este na tu platbu zo zahranicia :b:
Ogi11
Príspevky: 901
Dátum registrácie: 07.04.2011 21:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ogi11 »

Martin, zmýlil si si jeden fakt.
Moderátor fóra je moderátor fóra.
Nie majiteľ stránky, nie admin stránky, nerozhoduje o poplatkoch, zverejňovaní a podobných vecí.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

1. Načo je dobré citovanie PREDCHÁDZAJÚCEHO príspevku (keď je každému jasné k čomu patrí reakcia) okrem zneprehľadňovania témy?! Odporúčam Pravidlá fóra, citovanie tam naozaj zakázané nie je. To rozumné...

2. Čísla si pre seba nenechám lebo žiadne nemám!

3. Kde si videl reklamu ak sa niečo spoplatnilo/zdražilo? A keď to nastalo diskutovalo sa tu o tom dosť. V sekci na to určenej, teda Témy týkajúce sa Autobazar.EU, teda v rovnakej ako je aj táto.

4., 5. Napísal som „tak ako aj tie ďalšie veci treba adresovať adminovi”, ja s tým nič neurobím!
martin281
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 21.06.2005 10:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martin281 »

ok, ok. len som chcel poukazat na to, ake je to tu neprehliadne. mohlo to vyzerat jednoduchsie, ako napr. ine stranky. ale je to jedno. na slovensku je vsetko ine
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Jednoduchšie ako napr. Bazoš kde sa nedá nič rozumne nájsť? Alebo ako kde? Nezabúdaj, že toto je ďaleko najnavštevovanejší portál s najviac inzerátmi, v čom je neprehľadnejší napr. od Mobile.de?
martin281
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 21.06.2005 10:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martin281 »

preco tu vytahujes bazos alebo mobile? su aj ine stranky. aj ked nemaju taku navstevnost ako vasa, a predsa su lepsie.
vies co? radsej vymaz tuto temu, lebo to nevedie k nicomu. aj tak sa mi nepodari pridat ten inzerat.
predsa sa o slovensku vravi ze je ine, a pomoci sa nedovolas
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Vôbec nechápem o čo ti ide a prečo sa urážaš a nepíšeš nič konštruktívne?! To ťa tie 3 eurá tak strašne rozhodili???
martin281
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 21.06.2005 10:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martin281 »

s tymi eurami nemam problem, len keby som ich mal ako zaplatit. cital si to od zaciatku? alebo len odpisujes na poslednu odpoved? skor by ste mali pomoct,nie ako sa tu ohanat podmienkami. inac dakujem neviem komu za poslanie podmienok inzercie na uvod
martin281
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 21.06.2005 10:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martin281 »

ako moderator fora by si mal byt ty konstruktivny. ty to tu poznas
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ja poznám fórum, inzercia ma nezaujíma. Konštruktívnosťou som myslel tvoje konkrétne návrhy v čom sú iné (ktoré) portály lepšie...
martin281
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 21.06.2005 10:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martin281 »

hlavne su priehladnejsie. a je to jedno ktore. tento portal pre mna bol vynimocny, pokial som nenarazil na neriesitelny problem, s ktorym mi ani moderator neporadi. a mozno ani admin. diky za pomoc
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Znova to isté - ostatné sú lepšie, v čom sme sa ale nedozvedeli. Asi v tom, že sú bezplatné...

Moderátor dohliada na chod diskusného fóra, NEMÁ NIČ SPOLOČNÉ s fungovaním inzercie!!!

Tretí a posledný raz: so svojimi dotazmi kontaktuj admina = majiteľa stránky!

http://forum.autobazar.eu/uzivatel2.html

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných