Priveľa rubrík.

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bombalino
Príspevky: 1721
Dátum registrácie: 28.11.2010 20:11
Zdieľať na Facebook

Priveľa rubrík.

Príspevok od používateľa bombalino »

Myslím si,že niektoré rubriky by sa mohli zlúčiť,pretože priveľa rubrík robí toto fórum strohým,chladným a nudným.Napríklad rubriky Tuning + Urob si ho+ Super drive?...Polícia+Prvá pomoc+Poistenie?.....Shoutbox+Na pobavenie?....Darujem + Práca auto? Oleje + Pneumatiky.. a podobne.Ulahčilo by to prácu aj moderátorom z presúvaním tém a zvýšilo by to aj sledovanosť niektorých tém na ktoré sa nikto v bohom zapadnutých rubrikách ani nepozrie.Osobne si myslím,že by to niektoré diskusie viac oživilo a možno by to bolo aj zrozumitelnejšie. :porte:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Urob si ho bola jedna konkrétna súťaž, Superdrive odmeny pre prispievateľov, s tuningom nemajú nič spoločné...

Práca je práca, Darujem znamená niečo darovať...

Shoutbox je diskusia o všetkom možnom mimo áut, nie vždy o vtipných témach...

Ja nevidím dôvod na zlučovanie - ak hľadám niečo o PZP tak to skôr nájdem v tridsiatich témach v poistení ako v dvestopäťdesiatich v Polícia+Poistenie...

Nikde sa prehrabávať netreba, stačí si kliknúť na Zobraziť nové príspevky od poslednej návštevy...
Marekskk
Príspevky: 3145
Dátum registrácie: 27.08.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Marekskk »

Ja si myslím že to može ostať ako to je, súhlasím s cicom, nepríde mi to rozumné zlučovať to... :-)
Napísať odpoveď

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných