Praga V3S - motor zo Zetora - zápis do TP

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jingjong
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 04.02.2008 09:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jingjong »

Cakal som aj menej inteligentne prispevky,ale nereagujem.
To ze ta prestavba nebola zly napad viem,lebo na spojenie toho motora z prevodovkou V3s bolo treba dat vyrobit prirubu,aby sa to dalo zmontovat dokopy aj zo spojkou.
Uz mam cca troch zaujemcov o tuto prirubu,pretoze ludia znali veci co jazdia v tychto autach vedia ze je to krok ku lepsiemu.
Cez net som posielal vykresy tej priruby zaujemcom aj do CR a tam mi pan odpisal,ze u nich by mala byt mozna individualna prestavba a teda aj zapis zmeny do TP.
Ked sa to da v Cechach,preco nie na SLOVENSKU?
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

V každom prípade Slovensko osprostelo,pamätám časy keď bolo možné mať v Š Popular motor z Hanomagu alebo naopak. Legálne.Do Volgy sme dávali Indenor motor a legálne sa to ošetrilo v dokladoch.Výmena karosérie za inú z úplne iného auta,bežná prax. Toˇť nedávno (10-12 rokov ?) som si dával pridelovať číslo karosérie lebo bolo nečitelné od hrdze. Ja viem odkial vietor fúka,to všetko čo sa posr....o v tejto banánovej republike je dôsledok neskutočných podvodov zo všetkým.Ale miesto toho aby sa zaviedli kapitálne tresty,a niekomu ho aj naparili,tak terez je potrestaný každý.Len preto že súdnictvo je ešte horšia mafia ako sicílska,a policajti tiež nikdy neviete na ktorej strane zákona stoja,.V prostredí takéhoto práva treba potrestať všetkých,aby tých vinných netrebalo,aby mohli porušovať všetko porušitelné a pokojne spávať.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Re: _

Príspevok od používateľa cicmanec »

group44 napísal:
cicmanec napísal:Oni sa vlastne nemôžu starať do ničoho, hlavne magorom musia dať absolútny pokoj.
Sorry ak som to zle pochopil ,tak ma oprav!!Podla teba ak si on prestaval tú V3s tak je magor?Na to narázas?!
Narážka bola na magorov, ktorým policajti nič nemôžu. A je jedno či ide o výmenu motora, jazdu 180 km/h v obci alebo čokoľvek iné...

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní