Ohľadne kúpy Škoda Octavia II

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
DjOnly
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 30.08.2007 13:50
Zdieľať na Facebook

Ohľadne kúpy Škoda Octavia II

Príspevok od používateľa DjOnly »

Rozmyslam o kupe auta a octavke ll kombi, poradte mi ake ma chyby a tak a skltorym agregatom sami oplati kupit ci z 1,9tdi alebo 2,0 tdi...a pozaral som aj na golf 5 alebo passat vsetko okolo roku 2005-2006...vopred vdaka
Milos-333HE
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 04.05.2008 13:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Milos-333HE »

dost zvlastna kombincaia octvia II kombi (super suto s kufrom) golf 5 (klasicky hatchback - mne osobne sa viac paci 4ka) a passat (tak to je manazerska trieda) ja by som si zvolil asi Octaviu 1.9tdi pd a pokial mozno nie verziu N1 inac super auto :D
kornel
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 21.10.2005 09:16
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kornel »

mam uz celkom dobre skusenosti s Octaviou 2..Doporucujem a 2,0 je super motor,uz len pozor na meranie rychlosti,pretoze je naozaj silna..co sa tyka spotreby je to jedno,obe zeru ako stara Octavia5-6litrov..Golf 5 sa neda porovnat,je to proste mensie a zvnutra proti Octavii nic moc..Mam skusenosti s ediciou Sport 2.0 Tdi ..naozaj je lepsia Octavia 2.0..to je vse..nie som poblazneny pubertak a vzdy som uznaval Audi,ale Octavia 2 sa vydarila,aj 1bola vyborna,spolahlivost a spotreba na 1mieste..Golfy su pre mladsie rocniky a hlavne je to o dost mensie auto..len si tam treba dat Zeder,alebo nejaky slusny alarm
kornel
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 21.10.2005 09:16
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kornel »

Mal som uz asi 3 a aj som na jednej nejakych 8000km urobil a olej nam nezrala..mala skutocnych 170000km,jedine turbo za studena trochu hvizdalo..myslim ze,ale este pekne km spravi kym odide.keby si na tom aute jazdil nemecke dialnice stylom 180km/h mozno by si nejaky olej dolial ako do kazdeho diesla s turbom..skusenosti s Audi A6 rv 00 a Passat B6 rv 01..tie si ten olej potiahnut tiez vedeli a na tu dobu mali asi 3-4roky..jedno klasicke Tdi a Passat PD..Neboj sa tej Octavie..Len pozor od koho ju kupujes..Tie vacsie bazare v SR dost prisposobuju km ,vsimni si ze ani jedno nema cez 100000km..najlepsie trafit vacsieho predajcu (autodom) v Nemecku..nie turkov a male bazare..
Napísať odpoveď

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných