Zmena ktora by mohla byt na tejto stranke

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

dodo555 napísal:zakazal by som hodnotenie aut uverejnenych na autobazar.eu lebo uz to tu ozaj straca uroven, o nicom inom to uz nie je ako hodnotenie podla foto, km atd bez toho aby sa niekdo zdvihol a isiel pozriet osobne.

Sledujem aj ine fora ale fakt si nepamatam ze by som videl niekde nejaku nadavku, vsetkym vacsinou ide o to , ze niekdo ma problem z autom a ostatny sa snazia pomoct, na iných forach mam pocit ze su vsetci ako jedna rodina a tu si iba vsetci nadavaju, ohovaraju a pod.

Prispevky vo forme "mam problem s autom...", !potrebujem poradit... ! to su tie spravne ktore by tu mali byt aby sa aj majitelia aut, ktore nie su tak pocetne a nemaju svoje fora mohli poradit.

Ostatne prispevky ako napr.: "co hovorite na toto auto...", " pozor podvod....",by som zakazal a mazal a ohovaranie, nadavky a pod by som mazal a daval bany jednotlivym uzivatelom
mam pocit ze v sucasnosti je toto forum mierne povedane kontraproduktivne aj ked je uz trochu vidiet pracu admina
dik , presne takto to pojdeme robit , len dufam ze nam to bude klapat..
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

norino1 napísal:Toto forum je odlišné od ostatných, myslím určených pre konkrétnu značku auta a podobne. Toto je portál o biznise a autách všetkých značiek, toto nie je klub, kde sa budeme pozývať na pivko a zrazy. Preto je tu taká rôznorodosť názorov a samozrejme aj ostrejšie výmeny. A dosť sa čudujem, že s tými urážkami, nadávkami a dalsími prejavmi primitivizmu ADMIN nič nerobí. Tak isto som za to, aby sa zakázalo hodnotenie aút na základe fotografie. Mohlo by sa to tolerovať len v prípade upozornenia na nejaky podvod alebo búračku, ale z vlastnej skúsenosti, to znamená, že to ten dotyčný bol pozrieť a videl a presvedčil sa, že auto nie je "košér". Navštevuje toto forum dosť ludí a je tu jeden Admin a jeden moderátor (podla toho, čo som si všimol) a to je velmi málo. Nechcem sa dotknúť moderátora, ale ako keby tu ani nebol. Myslím, že ak sa toto dá na správnu mieru, tak by toto forum mohlo mať budúcnosť.
je nas tu na to 6 a ako vidis nestihame mazat ;-)
co sa tyka nadavok, je tam uz asi na stranu nadavok zabanovanych ale , asi s tym treba zabit jeden den roboty a naskolonovat nenasklonovatelne, lebo uz ked si myslis ze si zabanoval vsetko tak sa najdu borci co ti to zasa oblbnu, neskutocne...
dataman
Príspevky: 1229
Dátum registrácie: 12.11.2004 10:50
Bydlisko: NM015
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dataman »

ja mám len jednu taktickú otázku:
ako mám vedieť že Janko Mrkvička, ktorý práve poohováral Ferkove Truhlíkove auto ho aj naozaj videl??? čo ked zmažem príspevok a potom tu bude vypisovať Zdenko Trúbelka že čo za auto kúpil a pritom to bolo to auto, čo tu o ňom písal Janko Mrkvička...

Nebudem tolerovať nadávky, ale som zato, aby sa mazali všetky príspevky kde niekto povie niečo na niekoho auto... už len z princípu...
dataman
Príspevky: 1229
Dátum registrácie: 12.11.2004 10:50
Bydlisko: NM015
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dataman »

P.S: a tých volantových odborníkov nechajte na pokoji... pretože aj keď sa to veľa ľudom nepáči, tak auto s vylešteným volantom alebo roztrhnutou sedačkou nemá na 99,99% niečo vyše 100000km... :)
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Pre admin
Fórum je dobré a potrebné verím že mnohým pomôže.Smutné koľko ľudí sa vytešuje keď môžu z niekoho urobiť hlupáka.Som radšej za selekciu a právo admina zrušiť prístup zlomyselným a vulgárnym prispievateľom.Osobne vidím význam,pomohol som ja iným,a ja som tiež našiel mnoho zaujímavého pre seba.Ako automechanik mám (cca 40 rokov)ľudom snahu pomôcť už aj z toho dôvodu,že dnes sa to všade hmýri podvodníkmi a možno človek práve pomôže neznalému aby sa ani nestal obeťou lumpa.A mne tiež iba pomôže si vedomosti konfrontovať a zveľadovať.
siracisko
Príspevky: 517
Dátum registrácie: 08.12.2005 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa siracisko »

dataman napísal:je zaujímavé, že veľa ľudí si toto fórum žiadalo a teraz ho veľa ľudí chce aj zrušiť.
no zaujímali by ma detaily, ako toto fórum niekomu uškodilo (ak nerátam nejakého predajcu, predávajúceho vraky, ktoré je naozaj reálne preukázateľné)

som zvedavý na tie pseudo ublíženia.

toto fórum je pre ľudí ktorý tu chcú prispieť či už radou, alebo chcú radu.
to že je niekto zakomplexovaný a vylieva si tu svoje pubertálne mindráky bohužiaľ, s tým sa nedá nič robiť. naozaj by to chcelo viac ohľaduplnosti voči druhým.

a ešte k tým kupcom, ktorí tu plačú a nadávajú na predajcov:
milion krát sa tu už písalo, na čo si treba dávať pri kúpe pozor, že treba ísť auto kupovať s niekym skúseným, že treba si auto dať pozrieť do nejakého servisu atd.. bohužiaľ, ak je niekto nepoučiteľný potom mu nepomôže ani 100 takýchto fór a aj keby sa dalších 200 zrušilo... lebo takýto ľudia sa zrejme cítia dobre ako machri, ktorý si niečo chcú dokázať bez pomoci iných, ale potom sú maličký a plačú a kopú okolo a na všetkých a všetko nadávajú...
ALE TOTO FORUM ZA TO NEMOŽE ! ! ! !

P.S: Každý si je strojcom svojho šťastia sám.. a nie toto fórum.. :)
Plne S Ú H L A S Í M s Datamanom a Adminom.
To by dopadlo s príspevkami niektorých prispievateľov.
Tie komentáre by boli určite samá haluz.Veď vidíme ako určití ludia menia toto fórum na témy o ničom.
dodo555
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 20.01.2007 13:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dodo555 »

to admin: mozno by ti pomohlo pri sprave fora ak by si ku kazdemu prispevku doplnil tlacidlo "nahlasit nevhodný prispevok adminovi" tak ako je "profil" , "citovat" a "SS" .

myslim ze vela uzivatelov by ti rado posielalo nevhodne prispevky, nadavky , ohovarania a pod. a ty by si uz rozhodol ci to zmzes alebo nie
mishino
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 13.05.2007 00:38
Bydlisko: Trnava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mishino »

Ja by som mozno co sa tyka prehladnosti odporucil este raz to co tu urcite uz viac krat odznelo:
- pohladat, ci uz neexistuje podobna tema
- zamysliet sa nad predmetom temy ktora sa pridava (nazov "prosim pomoc" je na 2 veci)
- pridat temu do spravneho fora, t.j. ak riesim Ford nepridat temu do fora Skoda
- necitovat zbytocne predchadzajuci prispevok (stava sa, ze 99 percent prispevku tvori citacia predzadzajucich citacii a na zaver jedna veta ako prispevok)
- ak sa riesi technicka vec zdrzat sa narazok (co potom vyvola ostru diskusiu mimo problemu, aj ked priznavam niekedy laka rypnut si)

A pripajam sa za to nahlasovsanie hlavne vulgarnych prispevkov.

atd... Mozno ma este nieco uzitocne napadne :)
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

mishino napísal:Ja by som mozno co sa tyka prehladnosti odporucil este raz to co tu urcite uz viac krat odznelo:
- pohladat, ci uz neexistuje podobna tema
- zamysliet sa nad predmetom temy ktora sa pridava (nazov "prosim pomoc" je na 2 veci)
- pridat temu do spravneho fora, t.j. ak riesim Ford nepridat temu do fora Skoda
- necitovat zbytocne predchadzajuci prispevok (stava sa, ze 99 percent prispevku tvori citacia predzadzajucich citacii a na zaver jedna veta ako prispevok)
- ak sa riesi technicka vec zdrzat sa narazok (co potom vyvola ostru diskusiu mimo problemu, aj ked priznavam niekedy laka rypnut si)

A pripajam sa za to nahlasovsanie hlavne vulgarnych prispevkov.

atd... Mozno ma este nieco uzitocne napadne :)
prave si sa nominoval na moderatora ! plny suhlas

este keby niekto pre nas vytvoril pravidla hry uz by to bolo 100 % ;-)
mishino
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 13.05.2007 00:38
Bydlisko: Trnava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mishino »

Pravidla hry by nemalo byt az take zlozite napisat. Siel by som asi aj cestou naucit uzivatelov pouzivat funkciu "Hladat".

Napriklad ak sa niekto pyta na mondeo 2003 a tyzden na to niekto zalozi novu temu mondeo 2004 tak na 90% dostane rovnake odpovede ake si mohol precitat v teme mondeo 2003, pripadne mohol v diskusii pokracovat tam...
siracisko
Príspevky: 517
Dátum registrácie: 08.12.2005 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa siracisko »

mishino napísal:Ja by som mozno co sa tyka prehladnosti odporucil este raz to co tu urcite uz viac krat odznelo:
- pohladat, ci uz neexistuje podobna tema
- zamysliet sa nad predmetom temy ktora sa pridava (nazov "prosim pomoc" je na 2 veci)
- pridat temu do spravneho fora, t.j. ak riesim Ford nepridat temu do fora Skoda
- necitovat zbytocne predchadzajuci prispevok (stava sa, ze 99 percent prispevku tvori citacia predzadzajucich citacii a na zaver jedna veta ako prispevok)
- ak sa riesi technicka vec zdrzat sa narazok (co potom vyvola ostru diskusiu mimo problemu, aj ked priznavam niekedy laka rypnut si)

A pripajam sa za to nahlasovsanie hlavne vulgarnych prispevkov.

atd... Mozno ma este nieco uzitocne napadne :)
Veľmi pekne si to napísal,ale v poslednom čase začalo navštevovať fórum veľmi veľa netolerantných ludí,ktorí sa na tom zabávajú ak môžu rýpať.Tým kazia lesk fóra po tom ako ho admin tak pekne upravil a sprehladnil.
ADMIN nedaj sa.Fórum je dobré len sa ho snažia dehonestovať a ničiť tiež antiautofandovia.

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných