Skúsenosť s repasom turba

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

rolu
Príspevky: 261
Dátum registrácie: 10.07.2008 19:31
Zdieľať na Facebook

Skúsenosť s repasom turba

Príspevok od používateľa rolu »

Dovod otázky - preložil som turbo po repase za 350 eur a tečie v kompresorovej časti ako besné,už dopredu zdoraznujem že po oprave neabsolvovalo ani jedinú otáčku bez oleja,naštartoval som až ked mi tiekol olej z prepadu.Repas robila firma zo Ziliny.
Stalo sa Vám to už niekomu?
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

stava sa vselico. Reklamacia.
Vittorio
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 11.03.2007 12:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Vittorio »

...mozes napisat, ktora firma to robila, tiez potrebujem zrepasovat turbo, tak aby som vedel, kam nemam ist...
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

v ZA a okoli je tusim len jedna...
rolu
Príspevky: 261
Dátum registrácie: 10.07.2008 19:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rolu »

Je tam len jedna ale ja mam praveze chut tam ist pretoze napišu že robia skusku loziskoveho stredu pri tlaku 6-9 barov a z "odskúšaného turba" síka už aj volnobehu kde je tlak oleja omnoho nižší
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Keby to skúšali,tento problém by sa nemohol stať.Ja sa hrozím všetkých slovenských repas firiem,a doslova všetko nosím do maďarska.Iný prístup,slušnosť,precíznosť a ešte citelne lacnejšie.Iný svet,tu vládne neprofesionalizmus a nenažranoať
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

Tu Zilinsku firmu praveze dost chvalia a netreba odcudzovat ak spravili chybu nepozname vyjadrenie ako budu brat reklamacku ale myslim ze v pohodke to uznaju
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fester777 »

ano osobne sa mi to stalo , obratom bol poslany na reklamaciu a potom bolo ok
svido
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 06.10.2008 17:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa svido »

mhlavaty ma velku pravdu,u nas su všetky repasy , či čerpadla,hydromeniče, turba... minimalne o polovicu drahšie ako v Madarsku a už nehovorim o neistom vysledku a pri naslednej relamaciľ maju sto vyhovoriek, že zakaznik to odbabral
martin600
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 30.07.2006 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martin600 »

Tiez som pred rokom vysolil za repas turba 450€ v BA a po repase turbo v aute vobec netahalo. Volal som im, ze to je dobre to sa neda nijako nastavit. V inej firme mi dali diagnostiku a zistili ze turbo mi ide na asi 50% a tiez sa vyhovarali ze sa to neda nastavit, za tyzden kamarat zaniesol take iste turbo na nastavenie a vsetko v pohode. Takze taky pristup maju tieto nase firmy. Bolo to turbo na 1,9DCi 120koni.
gippo
Príspevky: 227
Dátum registrácie: 06.02.2010 20:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gippo »

Skus Servis-Turbo vo Vrbovom,ja som tam bol s viacerými turbami a bol som spokojný.
kollega36
Príspevky: 199
Dátum registrácie: 14.11.2007 14:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kollega36 »

Vsetky turba co som kedy dostal do ruk na repas od znamych posielam adremu do ciech .Stoji to za 10 eur kuriera.Vzdy sa mi kazde vratilo opravene ,vyskusane .Nic netecie a ceny boli vzdy super.Ak ho chce niekto najst tak na powerdiesel.cz fore
turboarena
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 11.06.2017 21:55
Zdieľať na Facebook

REPAS ZILINA - NOVÝ

Príspevok od používateľa turboarena »

Dobrý deň,
sme firma zo Žiliny, ktorá sa špecializuje na repas turb a predaj originálnych dielov. Máme záruku 2 roky na všetky repasované turbá lebo našim službám a kvalite dôverujeme.

Xxx
55mindo
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 16.02.2017 14:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 55mindo »

na repas turba treba fakt odbornika, no aj tomu sa moze stat, ze sa nepodari. taketo pripady su vsak len na reklamaciu a myslim si, ze by s tym ani firma, ktora ho robila nemala mat ziadny problem
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

55mindo napísal:na repas turba treba fakt odbornika, no aj tomu sa moze stat, ze sa nepodari. taketo pripady su vsak len na reklamaciu a myslim si, ze by s tym ani firma, ktora ho robila nemala mat ziadny problem

Takto to nie je.Nič také ako že občas sa nepodarí.Buď je všetko robené správne a aj zo škúškami,alebo je to šuflikant,prekupník z robotou od iného šuflikanta.Ale kvalitná práca v kvalitnom turbo servise nevypustí zlú nikdy ani keď to bude robiť sto rokov.

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: foter, fzubaty, igor1986, lubos zimovcak, tuninka a 81 neregistrovaných