vyhladavanie PNEU a DISKY

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

etno
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 06.06.2005 00:18
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

vyhladavanie PNEU a DISKY

Príspevok od používateľa etno »

Zdravim,

uz som vam raz pisal ohladom vyhladvania PNEU a DISKOV na vasej stranke. vtedy ste vraveli bude nova lepsia stranka tam to bude super urobene,nebola super nepacila sa mi osobne ale vyhladavnaie ste zlepsili.

Na starej stranke po starom.... je to taky problem tam vrazit par tych udajov vyhladavanie? ako je rozmer pneu sirka vyska priemer a na diskoch roztec a velkost hlavne???

inak mate super stranku az na to spoplatnenie sukromnej ale budiz treba na niecom zarobit....

Dakujem za odpoved
Stevo
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Spoplatnenie nie je primárne kvôli zárobku, už to tu bolo vysvetľované stokrát...
etno
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 06.06.2005 00:18
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa etno »

jaa to spoplatnenie nechcem vyriesit,to je jendo koli comu je,skor by osm si rad nasiel disky alebo pneu bez toho aby som musel pozriet vsetky inzeraty....
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

samozrejme ze nemusis - zvolis si kategoriu PNEUMATIKY/DISKY, stranka sa ti znovu nacita s mensim poctom vyhladavani a do prazdneho riadku KLUCOVE SLOVO napises tebou pozadovanu sirku napriklad 225

das vyhladat a zobrazi ti len take inzeraty kde sa nachadza cislo 225. Naschval ti nepisem aby si daval vyhladavat R16 alebo podobne pretoze vela inzerentov da inzerat "predam gumy 225/55/16" a potom si s vyhladavanim R16 samozrejme v prdeli.

Ciselko oznacujuce SIRKU pneu je nezamenitelne s nicim inym a pise sa len jednym jedinym sposobom hadam bez akejkolvek moznosti spekulovania... takze preto ti radim aby si vyhladaval takto.

Skus to a napis sem ci ti to pomohlo, ok ?
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
etno
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 06.06.2005 00:18
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa etno »

to je pekne ako mi radis ale ja chcem 225 50 R17 napr... a to je ako ked chcem skoda fabia 99 benzin.... proste upresnit vyhladavanie,na 225 mi najde 20 stran inzeratov z toho 10% je pre mna....

uz dlhsie ma to tu serie povedali admini ze to bude v novej urobene aj bolo ale tu zrusili.... ked predavas disky alebo pneu tak sa aj tak pytaju vsetky tieto udaje....
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

daj vyhladavat carovne slovicko 225.

zobrazi sa ti 20 stran inzeratov, naspodu si navol zobrazenie nie po 20 kusov na stranu, ale po 200 co je maximum. V tom momente mas len DVE strany inzeratov.

A na tych VELKYCH Strankach po 200 inzeratov uz nie je problem v browseri hladat text 17. Ci uz clovek napise 225/50/17 alebo 225-50-R17 alebo 225 na 50 17colove, aj tak to najdes.

Ver mi, da sa to ked sa chce.

Garantujem ti ze sikovny clovek prezrie kompletne celu ponuku pneumatik akejkolvek sirky maximalne do troch minut. VSETKY inzeraty danej sirky...
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
etno
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 06.06.2005 00:18
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa etno »

chlapci,vy co tu riesite....

ja viem ako sa to da ale aj viem ze kedosm predaval kolesa a vsetko som zadal neukazalo mi ich ked som ich dal do vyhladavanie,pokojne si pozerajte nadalej 400 inzeratov aby ste nalsi jedne spravny a niejde bude lepsi ktory nevyhovovla poziadavkam na "225" a prito je to co hladate


ja chcem normalne vyhladavanie na penu a disky a nepiste tu take hluposti sko to robit na debila ale ako sa to da robit spravne.... teiz nezadate fabia a hladate fabiu zo vsetkych ale vyberiete si model rok vykon kilometre

ste smiesny ze mi tu davate navody....
vobec viete preco som pridal tento prispevok?
Napísať odpoveď

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní