C25, J5 - rozdiely 2.5D vs.TD U25/661 vs.674

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Pilotek
Príspevky: 869
Dátum registrácie: 05.06.2008 12:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Pilotek »

No práve - repasované 2.5TD s IC z CX Turbo2 mám tiež možnosť kúpiť, ale obávam sa, čo všetko by bolo treba zohnať (nehovoriac o zabudovaní intercoolera - všetky hadice sania, turba, vakupumpy, odvetrania...), aby sa motor z osobného CX dal dať do J5/C25.

Osobne by som najradšej dal pôvodný (v TP zapísaný) 2.5D motor, ale chýba mi vstrekovacie čerpadlo, sacie a výfukové potrubie a ktovie čo ešte (mám auto neodborne prebastlené z 2.5D na 2.5TD) - preto sa potrebujem dozvedieť detaily.

Neviete niekto, či sa dá pôvodné vstrekovacie čerpadlo na 2.5D 54kW typ motora U25/661 - Rotodiesel/Lucas MA260 DPC R8843 B111A nahradiť BOSCHom? A ak áno, akým presne typom (číslo dielu)?
Pilotek
Príspevky: 869
Dátum registrácie: 05.06.2008 12:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Pilotek »

patko1 napísal:ked som chodil cez Kremnicu do Ziliny tak tusim niekde za Martinom pri pumpe po lavej strane bol maly bazar a tam mal tych CXiek asi zo 6ks
Ďakujem patko1, dnes som tam u toho chlapíka pri MT pochodil - mám vstrekovacie čerpadlo na J5/C25 2.5D za rozumnú cenu - momentálne je na posúdení stavu a ak bude OK (t.j. nebude potrebovať nákladný kompletný repas), budem skákať vysoko od radosti.

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných