Thesis ako svadobna limuzina

Diskusia ohľadne vozidiel značky Lancia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

petyy
Príspevky: 3134
Dátum registrácie: 16.12.2009 15:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petyy »

lubomt napísal:Gratulujem !!!
Dakujem :-)

a to ale bola moja druhá svadba... Pri prvej som mohol ísť tak na Lancii Kappa alebo Thema...
svido
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 06.10.2008 17:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa svido »

dotynka: ano išiel a vieš, aký je v tom rozdiel? Že sú to profesionálny vodiči.

Skús sa zamyslieť, žiaden problém sadnúť k hocikomu do auta v svadobných šatách? Nie? Veľa šťastia.
martinpb
Príspevky: 2005
Dátum registrácie: 15.01.2011 21:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martinpb »

ja si tiež myslím,že sa na video zo svadby bude dať pozerať aj po 20 rokoch..a aj vtedy povedia aké krásne svadobné auto ste mali.. ale vážne .. toto je podla mna téma mesiaca: kde sa niečo naozaj vyriešilo a dúfam že zakladatel témy využije ponuku od martina z prešova... super -gratulujem..
simie69
Príspevky: 125
Dátum registrácie: 11.09.2007 19:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa simie69 »

Tú Lanciu sem-tam stretávam v Prešove. Dizajn toho auta vnímam ako umenie, nedá sa mi za ním neotočiť :)
alhakla
Príspevky: 49
Dátum registrácie: 22.05.2008 17:22
Zdieľať na Facebook

krasa

Príspevok od používateľa alhakla »

aj ked som vlastnikom "uberauta" pre rodinu :4090: , nechapem fakt komentatorov s klapkami na ociach, ktory mi pripadaju ako plateny za spam do fora .
taketo auta ako thesis, vel satis a spol. su pre svadobne ucely skvele (ked sa neda nejaky pekny veteran alebo luxusna limuzina), najme pre svoj neokukany a netuctovy dizajn.

som rad, ze sa nasiel niekto, kto moze pomoct s tymto autom autorovi temy, aj ked ani ten napad s tymi autobazarmi nebol zly (aj ked pochybujem ze taketo auto sa najde v bazary)
kapeda
Príspevky: 1036
Dátum registrácie: 28.12.2006 13:29
Bydlisko: BA
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kapeda »

martinesopo napísal:mam thesis 2,4 jtd a som od prešova cca 16 km
napiš datum či budem doma alebo zavolaj
..super, drzim palce, aby ste sa dali dokopy...pacia sa mi nezvycajne auta ako thesis a na svadbu uplne bez problemov aj ked ja som mal uplne ine...
BTW: martin, nevadi svadobcanom, ze si im hodil na net cely album?
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

Akurát zakladateľ témy už mlčí, podobne ako sa to stáva v mnohých témach, dúfam, že mu aspon zavolal.
verzia
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 08.07.2010 08:16
Zdieľať na Facebook

...

Príspevok od používateľa verzia »

Dakujem vsetkym prispievatelom. Za pozitvne reakcie, ale aj prispevky uplne od veci lol
Pre tych, ktori ma velkoryso presviedcali o tom, ze Thesis je omyl odkazujem, ze tuctove auta Audi, BMW a spol. su proste tuctove :28b7:

Martin vdaka, urcite sa ti co chvila ozvem.
jjano68
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 24.05.2009 22:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jjano68 »

Lancia Thesis je nádherné autíčko,a na svadbu je ako stvorené.Tiež som jej vlastníkom,a musím povedat že je to uplne super vozenie,tiež ma čaká vozenie svadby,je to proste "niečo iné".Ale je fakt,že nie každému sa musí to auto páčit.Mne sa páči,a preto ho aj mám..jednoduché..Mám auto v čiernej metalíze,s béžovym interiérom,teda keby mal ešte niekto záujem o odvoz svadby.. :rouler: Som zo Svitu,kontakt 0903395992
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

tak to musi byt velmi pekna kombinacia...proste, vozenie v thesis je naozaj uplne super..

raz ked budem velky, si take potesenie doprajem aj ja... :2f93:
palko22
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 10.10.2009 20:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa palko22 »

neviete co je dobre znacka lancia je svojska samostetne a nepotrebuje spolupracu s audi bmw wv.je to jedna z najkvalitnejsich a najatrakzivnejsich aut.tak ked sa to tichto aut neviznate tak zaleste radsej niekam do audiny.magory
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

A ty by si mal zaliezť naspäť do školy!
ked sa to tichto aut neviznate tak zaleste radsej niekam do audiny.magory

Návrat na "Lancia fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných