Kupa sportoveho auta do 350 000SK

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jaro83
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 02.11.2005 11:31
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaro83 »

elvizz
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 16.12.2006 22:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa elvizz »

fgth
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 24.03.2008 19:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fgth »

audi tt
Tadeus
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 31.12.2008 21:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Tadeus »

Neviem preco pocuvas tie mudre rady ak chces type-r tak si ho kup naco mas hlavu a mozok.
petyy
Príspevky: 3134
Dátum registrácie: 16.12.2009 15:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petyy »

sucho napísal:
petyy napísal:
sucho napísal: ja len vravim otom,ze 220tis za taku rarohu je hovadina a nevidim absolutne ziaden dovod,preco by ludia z ciech,kde idu Skove modely od audi v neporovnatelne nizsich cenach ako na slovensku pokukovali po A3jke.

povedz mi co ma to auto navyse od normalnej a3 1.8t
robim chiptuning,kazdy s 1.8t 110kw motorom,kto mi da 4ku bude mat tych 130kw .

ked chcem vykon ,niesom k...t a chcem rychle auto od audi,tak si kupim uz rovno s3,lebo je to neporovnatelne lepsie auto a v podobnej cenovej relacii.

mam fiat coupe a bravo hgt. to bravo da 230 a mozno by ta dalo dolu :) ten motor co vtom mas ma kamos v leone a nejde to.
keby som mal to coupe v 6stupnovej prevodovke tak da 280km/h ,uz ked sa chces bavit o cislach.

pozri si všetky autobazárové stránky v celej europe. tato A3-S3, tak o bolo napísane v nemeckom techničáku, verzia sportissimo sa nedá kupiť nikde lacnejšie.je nižžšie posadená, má nižžšiu svetlu výšku ako A3, má iné brzdy, iný motor, iné turbo, tlmiče atd. je to všetko originál, žiadne upravy a chip na dvore :lol: . fakt si prejdi len tak pre zaujímavosť stránky a ak najdeš tuto verziu, navyše táto je v absolutne perfektnom stave, nenájdeš pod 200 000tento ročník. ja som to všetko pred kupou prebehol. tieto ročníky predávaju s týmto motorom najlacnejšie za 7000eur. je to iná technologia ako 110kw, nieje to amatérsky chipnuté. tieto modely s týmito motormi boli nové omnoho drahšie ako dieslové modely, sledujem ceny a tento si drží cenu. v čechách ho nemali na žiadnych stránkach. volalo mi pár ludí, ktorí sa tomu rozumeli a hladali tento model, dvaja chlapci mi 3 krát do týždna volaju, že si vybavuju uver, aby som počkal :lol:

obmedzovač ma pustí do 230km/h, je velmi dobre hodnotené auto a tu je kusok recenzie ktoru som našiel, ked som hladal nejaké inzeráty, u nás na slovensku a v čechách som nenašiel ani jeden na všetkých portáloch!
Ďalšie informácie: K charakteristickým rysom tohto kompaktného modelu patria výkonné 4valcové motory s výkonmi až 132 kW/180 k, pohon všetkých kolies quattro, špičkové zavesenie kolies, ktoré dovoľuje mimoriadne dynamický štýl jazdy, a zreteľne športový styling karosérie a interiéru. Audi A3 je skutočne výnimočným modelom, pretože si do svojej kompaktnej triedy prináša rad technológií z prestížnych modelov Audi vyšších kategórií.
ja ti nevim karle,premna je to furt A3jka ,cize ziadne vynimocne auto.prajem rychly predaj,aj ked si nan este asi chvilku pockas a to nielen koli aktualnej situacii na slovensku.
čau sucho, pred týždnom došiel chalanisko a celý šťastný zobral moju A3-S3, vaj taku už dlho zhánal. vonku našiel tento ročník len niekde na severe nemecka za 7000eur, dal som mu 5000sk zlavu a za 220 000sk som ju predal. odišiel šťastný domov. to bolo vyslovene auto pre takého, čo také konkrétne zhánal. tak čau :28b7:
Type-R
Príspevky: 216
Dátum registrácie: 25.11.2008 22:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Type-R »

Tak mam svoju hlavu ale tak ja nemam taky prehlad ako niektori tu a predsa auto nieje zubna kefka...tak chcem pocut rozne nazory typy a pod...
Mam aj strasnu dYlemu ci preplnovany alebo atmosfericky motor... Bo som isiel na audi TTS a to turbo ma svoje caro ale je tam fakt ze vyditelna ta turbko diera...kdezto na atmosferickom plyn v momente reaguje ale necitit tam taky tach a silu ako na preplnovanom (to zatlacenie do sedatok)
marko583
Príspevky: 232
Dátum registrácie: 11.01.2008 19:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko583 »

Type-R napísal:Tak mam svoju hlavu ale tak ja nemam taky prehlad ako niektori tu a predsa auto nieje zubna kefka...tak chcem pocut rozne nazory typy a pod...
Mam aj strasnu dYlemu ci preplnovany alebo atmosfericky motor... Bo som isiel na audi TTS a to turbo ma svoje caro ale je tam fakt ze vyditelna ta turbko diera...kdezto na atmosferickom plyn v momente reaguje ale necitit tam taky tach a silu ako na preplnovanom (to zatlacenie do sedatok)
neviem v com si sedel, ale:
- TTS sa ponuka od aktualnej verzie TT, cize silno pochybujem, ze ho zozenies v cene do 350.000 sk
- 2 litrove TSFI je velmi kultivovany motor a turbodiera je tam ozaj minimalna
- od 2500 po 5000 to dava k dispoziicii plny krutak
Type-R
Príspevky: 216
Dátum registrácie: 25.11.2008 22:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Type-R »

marko583 napísal:
Type-R napísal:Tak mam svoju hlavu ale tak ja nemam taky prehlad ako niektori tu a predsa auto nieje zubna kefka...tak chcem pocut rozne nazory typy a pod...
Mam aj strasnu dYlemu ci preplnovany alebo atmosfericky motor... Bo som isiel na audi TTS a to turbo ma svoje caro ale je tam fakt ze vyditelna ta turbko diera...kdezto na atmosferickom plyn v momente reaguje ale necitit tam taky tach a silu ako na preplnovanom (to zatlacenie do sedatok)
neviem v com si sedel, ale:
- TTS sa ponuka od aktualnej verzie TT, cize silno pochybujem, ze ho zozenies v cene do 350.000 sk
- 2 litrove TSFI je velmi kultivovany motor a turbodiera je tam ozaj minimalna
- od 2500 po 5000 to dava k dispoziicii plny krutak
To TTS som dal iba na porovnanie ako preplnovany motor...Jasne ze TTS nezozeniem do 350 000 .... mno a co sa tyka tej turbo diery je to tam citi najme ked tocis tocis a zrazu preradis...
Aprox
Príspevky: 280
Dátum registrácie: 07.10.2008 10:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Aprox »

Co takto Mitsubishi 3000 GT.

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 34 neregistrovaných