Ste za zlepšenie vyhľadávania na fóre?

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

47
96%
2
4%
 
Celkom hlasov: 49

chocho
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 17.10.2009 18:30
Bydlisko: MT
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa chocho »

A veď ich nechajme žiť Rudko...
smartivan
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 30.07.2009 22:17
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: _

Príspevok od používateľa smartivan »

cicmanec napísal:Určite nie viac ako ja :-) Treba si ich len rozumne pomenovať a zatriediť. A používať normálny prehliadač, ktorý v nich umožňuje vyhľadávať...
Záložka je záložka, ale zápisník je zápisník :-)

Príklad: V zápisníku mám nejakých 20 tém. Dva dni som mimo fóra a za ten čas pribudne v téme pre mňa zaujímavej čo som mal v zápisniku aj pred nejakým mesiacom nejaká odpoveď.
A v tom zápisníku by sa mohla táto téma ktorej pribudla medzičasom nejaká odpoveď označiť, prípadne dať hore ako nedočítané.

Či ???

(ja chodím na fórum cez rss)
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ak chcem byť informovaný o nových príspevkoch v pre mňa zaujímavej téme kliknem na Sledovať odpovede na túto tému dole pod ňou...
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

A hlavne netreba zabúdať, že fórum je len doplnková časť tohto portálu (ktorú navyše platiaci užívatelia prijímali s nevôľou), ktorá neprináša reálne peniaze takže sa do nej ani žiadne peniaze veľmi investovať nebudú...
Ogi11
Príspevky: 901
Dátum registrácie: 07.04.2011 21:51
Zdieľať na Facebook

Re: forum

Príspevok od používateľa Ogi11 »

jaanoo napísal:stretavame sa tu vela krat s otazkou ake to mas vlastne auto
Na jednom fóre to majú riešené že pokiaľ nemáš vo svojom profile uvedené svoje auto, motorizáciu a pod. tak máš veľmi malú šancu na to aby si dostal odpoveď.
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

raji napísal:Urcite som za. Tuto mam niekedy problem najst to, co potrebujem. Ked vsak klucove slova zadam cez google a pridam autobazar.eu, tak mi to uz najde :)
Presne tak, najjednoduhšia a najefektívnejšia forma hľadania na tomto fóre.
duro8
Príspevky: 632
Dátum registrácie: 26.02.2007 15:24
Zdieľať na Facebook

Re: _

Príspevok od používateľa duro8 »

cicmanec napísal:A hlavne netreba zabúdať, že fórum je len doplnková časť tohto portálu (ktorú navyše platiaci užívatelia prijímali s nevôľou), ktorá neprináša reálne peniaze takže sa do nej ani žiadne peniaze veľmi investovať nebudú...
...no ono to nie je celkom tak, nakoľko si myslím, že podstatná časť návštevníkov tu chodí aj kôli fóru čo znamená vyššia návštevnosť stránky a tým vačší rating stránky, a zároveň vačší záujem inzerovania firemných reklám na tejto stránke čo prináša zisk. Pokiaľ nebude návštevnosť, nebude ani dopyt po reklame na tejto stránke......
kakafko
Príspevky: 145
Dátum registrácie: 30.05.2008 07:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kakafko »

Ked sa uz riesi to vyhladavane,trosku odbocim,ale nedala by sa upravit-opravit vykonova tabulka vo vyhladavaci?podla mna je chybna,lebo je nastavena s duplicitnymi vykonmi a to nie je spravne.Priklad:vykon od 201 do 250ps a hned dalsia moznost v tabulke je vykon 250-303ps...to je chyba,ma tam byt 251-303ps lebo inak vyhladavac nefunguje spravne.Ako priklad uvediem:hladam Megane RS s vykonom 250ps,kde ho mam hadat?v spodnej tabulke alebo v hornej?alebo Civic type R s vykonom 201ps - rovnaky problem,a tych aut je viac...bol by problem opravit tabulku tak aby fungovala spravne? :-\
Vigora100g
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Vigora100g »

Ono mozno to vyhladavanie ani nie je tak zle ako sa zda ale popis k obsluhe je velmi biedny. Bolo by velmi dobre keby pri tom bol aj priklad. Neviem ci tam maju byt medzery alebo nemaju alebo ako???



Môžete použiť AND pre slová, ktoré musia byť vo výsledkoch, OR pre také, ktoré tam môžu byť a NOT pre také, ktoré by vo výsledkoch nemali byť. Znak * nahradí časť reťazca pri vyhľadávaní.

octavia_AND_diesel_AND_turbo ... alebo to ma byt octaviaANDdieselANDturbo ???

co vy na ten napad co by bolo aj najjednodchsie aj najlacnesjsie uviest priklad?
rudolfo63
Príspevky: 9941
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..vazena redakcia Autobazaru...

Z citania tohoto tematu ma rozboleli zuby a preto by som chcel poziadat prednostu tejto sekcie aby razne zakrocil a vyvodil nielen vnutorne a politicke dosledky,ale aj moralne,nakolko nazory mnohych sa nezhoduju ani v tom principe,..ci hladat...,alebo ..nehladat...
Ja doteraz som nepochopil,co sa vlastne hlada...


S pozdravom,cest pracy.......



Rudolfo
chocho
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 17.10.2009 18:30
Bydlisko: MT
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa chocho »

Kašlite už na to hľadanie. Veď už sme sa našli! Svorka škriepnych, málokedy sa zhodnúcich prípadov :d :D :d :D
Rudko, na tie zuby si daj nejakú 50tku. Aspoň! :d :D
Ozaj, a prácu Ty máš asi naozaj tvrdú :40bd:

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných