Kamera v aute

diskusia a pomoc spojená s autorádiami, navigáciami, odblokovaním, DVD , hifi sústavami, alarmami ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Ja nad kamerou do manželkinho auta tiež uvažujem .....ale skorej by som bral dačo také, že dajaká samostatná minikamera ,a extra rekordér na napr. SDkartu, ktorý by bol už schovaný dakde v aute napr v odkladacom kastlíku ...čiže by to bolo menej nápadné lebo samotné kamery sú dosť minia určite sa lepšie zamaskujú pred prípadným zlodejom...a natiahnuť pod tapacírom káblik nieje zas taký problém.Len je nutné aby to bola plne automatická vec že zapnem zapalovanie a nahráva sama bez zásahu a po vypnutí zapalovania prestane.
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

ta čo chceš vedieť kade chodí tvoja stará ??? že jej to chceš dať do auta ?? :-)
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

pokial ta kamera dokaze nahravat v slucke a zaroven automaticky uklada a zaroven sa zapina a vypina automaticky -

co takto ju namontovat do napr. prednej masky?

A zlodej nema sajn, ze tam nieco mas..

Samo - -asi nejaky dekel by to vyzadovalo, ale to by nemal byt problem zabezpecit. V lete v pohode no a v zime pichnes dnu
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

YxoYpsilono ak môžeš,neťahaj sem politiku,nechaj si to na Pravda fórum.Bolo by dobré keby to tu ostalo pre problematiku okolo motorizácie
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

a keď si kúpim tu kameru, tak kde mám nalepiť že priestor je monitorovaný ???

Na každý stĺp, okolo ktorého prejdem ???? Keď sa to tu minule riešilo ???

:40bd: :40bd: :40bd: :40bd:

Alebo nejaká nálepka na čelnom skle ??? Počkaj na čelnom nemôže tak na prednú kapotu ??? Ale takú túúúúningovú poriadku 3D na 3/4 kapoty :-)

:40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
Ogi11
Príspevky: 901
Dátum registrácie: 07.04.2011 21:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ogi11 »

YxoYpsilono napísal:co takto ju namontovat do napr. prednej masky?
A keď niekde buchneš tak záznam z kamery ti bude tipujem na nič :)
jarko90
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 13.10.2009 18:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jarko90 »

su to tzv cierne skrinky, mam ich v ponuke kt. sa jednoducho napoja len do autozapalovaca.. nahrava zaznam na SD kartu a automaticky premazava stare zaznamy, kamera disponuje aj GPS prijmacom a do obrazu priamo vklada gps suradnice a rychlost vozidla,, potom cez prislusny software si mozete pozriet cely priebeh v aute aj s mapou kadial ste sli.. dokonca to obsahuje aj G-senzor ze v pripade nehody zaregauje a urobi zo zaznamu protokol a ulozi zaznam, takisto to ma zaloznu baterku ze aj pri vypadku prudu kamera funguje,,,, kamerka je uplne mala a lepi sa za spetne stredove zrkadlo. ani ju nieje velmi vidno.. cena cca 200e
rudolfo63
Príspevky: 9941
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..jarko..a hodin sa to aj do spalne na baraskovanie...?
jarko90
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 13.10.2009 18:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jarko90 »

postaci tomu 12v a ked sa zacne postel velmi hybat natoci ti to zaznam :D .. inac je to dobra vec ked sa nedajboze stane neaka autonehoda ;) mam vela zaznamov uz v PC kedy to bolo LTT ked vodic predomnou zazmetkoval....
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

daj nejaký link s parametrami a ako to vyzerá, to by ma zaujímalo :-)
jarko90
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 13.10.2009 18:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jarko90 »

Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

zaujímavá stránka :-)

Pri laserových rušičkách je krásna táto veta :

UPOZORNENIE: Zariadenie je určené na študijné účely a nie na uvedenie do prevádzky v premávke na pozemných komunikáciách v Slovenskej republike. Používanie tohoto zariadenia, jeho montáž na vozidlo a/alebo rušenie policajných meračov rýchlosti môže byť zákonom zakázané! Montáž na vozidlo je výlučne na zodpovednosť majiteľa vozidla! Na území SR je používanie tohoto zariadena a jeho umiestenie vo vozidle spôsobom umožňujúcim jeho použitie podľa zákona č. 8/2009 nelegálne.
rudolfo63
Príspevky: 9941
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..ono je to nelegalne v celej Europe..,Nemci ma chytili tak,ze som to nestihol vytiahnut...,vytrhali mi kable aj od vysielacky...
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

Aj tmavé predné okná su nelegálne a kopec ľudí s nimi jazdí !!
rudolfo63
Príspevky: 9941
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

ved hej...,ale naco riskovat odobratie TP?

Návrat na "Audio - Video, Hifi, Navigácie, Autoalarmy..."

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných