Co poviete na toto?

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
lilien100
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 03.11.2008 16:05
Zdieľať na Facebook

Co poviete na toto?

Príspevok od používateľa lilien100 »

Ahojte
chcela by som si kupit Peugeot 207
a tento sa mi fakt velmi paci...
co myslite?

http://peugeot-207.autobazar.eu/14-hdi- ... 22846.html
ferinoo
Príspevky: 58
Dátum registrácie: 17.09.2008 20:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ferinoo »

auto treba vidieť,ale je to pekné pre ženu akurát aj mojej by som také kúpil,len neviem či náhodou si neni jeho predajca ,ktorý si zviditelnuje auto takýmto spôsobom,ale ako som sa tu už presvedčil všetko je tu dovolené,tak prečo nie že!!!
capitan
Príspevky: 79
Dátum registrácie: 06.11.2008 19:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa capitan »

Moja teta ho má absolutne skvele autočko to HDI.ČKO je veľmi dobrý motor neviem ako sa phybuju teraz ceny tych aut ale ani nove niesu velmi drahé ale chod vyskusat uvidiš sam
lanken
Príspevky: 1404
Dátum registrácie: 14.08.2006 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lanken »

najhorsie je oddelit to ak kupujes skoro nove auto cca 2 rocne majitela>>ci to predava preto ze to auto je kazovy srot od nova alebo ma na to ine dovody/financie apod/
ja mam tu situaciu ale som na druhej strane :2f93:
Aprox
Príspevky: 280
Dátum registrácie: 07.10.2008 10:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Aprox »

Presne na tomto type aj s tym istym motorom som uz par krat absolvoval cestu cez celu SR. Boli sme v aute piati a to niesme ludia s nizsimi postavami. Plus plny kufor, aj ked ten v P 207 nieje giganticky. . . Spotreba nam vysla 4.9 l/100 km a to bol motor este surovy, mal nabehane okolo 900 km. Sice pri plnom obsadeni straca dych, ale konstantnu 150 si udrzi na dialnici v pohode. V zadu cestujuci maju omnoho viac priestoru, ako v Octavii 1. Dielenske spracovanie na omnoho lepsej urovni ako v predchodcovi 206-ke. Len sa mi trosku nepozdavala zadna naprava a jej nastavenie, pri plnom obsadeni isla sem-tam na doraz, ale to sa nieje comu cudovat. Ale aj tak sa mi zdalo, ze na nerovnostiach dost odskakuje a niekedy vie prichystat soferovi neprijemne prekvapenie. Pre zenu do mesta idealne auticko. Podla mojho nazoru vsak trosku predrazene, aspon tu v SR.
Napísať odpoveď

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 19 neregistrovaných