Autobazar.EU a podvodnici

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mimi01
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 09.06.2009 07:56
Zdieľať na Facebook

Autobazar.EU a podvodnici

Príspevok od používateľa mimi01 »

Zdravim!

Dnes rano som tu zalozil temu ohladom jedneho inzeratu felicie LPG na ktorej su stocene kilometre z vyse 240 000 na 82 000. Hned na to mi bola tema zmazana, z dovodu porusenia pravidiel. Ano respektujem, pravidla som si potom precital je to tam, ze sa tu nesmu rozoberat inzeraty so stocenymi kilometrami a pod.....

Ale preco je to tak, ze tento server nahrava do karat podvodnikom kt. su schopny stocit viac ako 2/3 km a zdvihnut nakupnu cenu auta, za. kt ju oni kupili o 100%???

Ked sa mozu predavat takeho auta a hovorit sa o tom nesmie, tak by mohlo vzniknut nejake nove forum na podovodne inzeraty z Autobazar.EU.

Link na ten inzerat tu davat nebudem aby ma nezmazali opät, co aj tak spravia si myslim.... ale kto je trosku sikovny tak zisti o kt. auto sa jedna.

Aky je Vas nazor na to?
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

mimi01 toto sa tu preberalo uz parkrat, tak si pozri sekciu temy ohladom AU a dozvies sa preco je to tak..zial
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ako píše cubi - riešilo sa to tu x-krát, vždy s rovnakým výsledkom - ako chceš ošetriť, aby sem konkurencia alebo niekto len tak nepísal, že konkrétny inzerát je podvod? Ako chceš vyriešiť právnu stránku veci keď sa platiaci inzerent bude dožadovať svojich práv?

Si jednoducho na Slovensku tak musíš ísť do kúpy auta s tým, že je to ofajč! A samozrejme sa orientovať podľa stavu a nie podľa najazdených kilometrov!

A nič ti nebráni si to fórum s diskusiami o tunajších inzerátoch založiť...
mimi01
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 09.06.2009 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mimi01 »

Ako mne je to jedno. Ja len proste sa nemozem na to pozerat ako takemr kazde auto na Sk ma stocene kilometre a este tych podovodnikov vtom kazdy podporuje. Aj ja som kupil auto, kt. som sa neskor dozvedel ma stocene kilometre, ale ratal som stym takze netrapi ma to.

Ano je to zacarovany kruh, cele to je to tazko aj dokazatelne atd.... Ale aspon vidno ako je niekto ubohy za 3€ sa podielat na takych podovodoch, a samozrejme nehovoriac o zluvnych predajcoch kt. platia tymto Uboziakom viac ako 3€ a co tyto Uboziaci musia vediet o ich praktikach s autami a len sa na to pozeraju...

Dufam, ze to na Sk uz bude co najskor trestny cin a budu stihany za to aj ludia, kt. takych podvodnikov podporuju.
Marekskk
Príspevky: 3145
Dátum registrácie: 27.08.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Marekskk »

tak to su slovaci do 120 tisic a dost, Obrázok
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Re: Autobazar.EU a podvodnici

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

mimi01 napísal: Ale preco je to tak, ze tento server nahrava do karat podvodnikom kt. su schopny stocit viac ako 2/3 km a zdvihnut nakupnu cenu auta, za. kt ju oni kupili o 100%???

Ked sa mozu predavat takeho auta a hovorit sa o tom nesmie, tak by mohlo vzniknut nejake nove forum na podovodne inzeraty z Autobazar.EU.
spravia si myslim.... ale kto je trosku sikovny tak zisti o kt. auto sa jedna.

Aky je Vas nazor na to?
ked mas na to aby si to riešil tu tak PREČO nenaberieš odvahu a nezažaluješ ho ?
prečo každy rieši len tu na fore ?
chlapi ja mat dokaz tak dam dole každeho :-)

chyť gule do ruk a ukaž ludom že aj obyčajny smrtelnik sa dokaže branit :-)

maš moju podporu kedykolvek :-)
Napísať odpoveď

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných