Ukradnute kolesa- oplati sa dat si bezpecnostne srouby?

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Klasikk
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 29.05.2011 09:04
Zdieľať na Facebook

Ukradnute kolesa- oplati sa dat si bezpecnostne srouby?

Príspevok od používateľa Klasikk »

Mladenci do vcera rana som prisiel o 4 v podstate nove 17" kolesa a este mi vznikla dalsia skoda okolo toho. Skoda hadam 1500€. Nemal som bezpecnostne srouby ani havarijnu. Policajt tvrdil ze zatial ukradli kolesa len takym co nemali bezpecnostne srouby... Dalsi mi zas povedal, ze zlodeji vedia ze najcastejsie si orechy na srouby ludia davaju k rezerve tak bud vypacia kufor alebo lopnu cele auto... Ake mate skusenosti? Oplati sa dat si bezpecnostne srouby na kolesa?
robertlc
Príspevky: 99
Dátum registrácie: 28.03.2010 19:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa robertlc »

myslím, že teraz už vieš, že sa to oplatí...
nahradnediely90
Príspevky: 380
Dátum registrácie: 03.03.2010 21:55
Bydlisko: PD
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nahradnediely90 »

Ja si myslim ze ked ti bude niekto chciet ukradnut elektrony tak ti ich ukradne aj ked tam budes mat bezpecnostne sroby.
PS: Sleduj ci sa tvoje elektrony neobjavia na predaj niekde na internete.
Obrázok
zelo005
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 24.02.2011 18:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zelo005 »

Tak myslim ze za tych par € sa to urcite oplati. A ak si das od nich orech na nejake miesto v kabine tak ich nenajdu-robim v servise a niekedy aj majitel netusi kde ich ma hladat, resp. nevie kam ich schoval takze tak :-)
x77x
expert: detailing
Príspevky: 2686
Dátum registrácie: 14.06.2008 18:40
Bydlisko: PD
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa x77x »

...clovece mas kolesa za 1500€ a na sroby nevidalo ..... ;-( ..... ked si chces byt isty tak si kup 4 druhy bezpecnostnych srobov , ale kvalitnych a mas pokoj ... jednoducho kazdy bezpecak iny ...
Klasikk
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 29.05.2011 09:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Klasikk »

Aby sme sa chapali... Tie srouby som si nekupoval z toho dôvodu ze som bol v tom, ze ked lopkari chcu, tak si s tym poradia. Alebo ti este vypacia auto aby nasli orech... V ziadnom pripade som to nekupoval pre nedostatok rozpoctu...Kazdopadne uz som si kupil vo Fors... znackove bezpecnostaky, nie tie lacne, lebo chlapik mi rovno ukazal akym klucom sa to v pohodke da otvorit. Taky orech s koncovkou v ktorej je vela malych tyciek a prispôsobia sa hocijakemu sesthranu...
garde
Príspevky: 927
Dátum registrácie: 19.10.2009 16:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa garde »

....ja som to pochopil tak, že si dal šancu šuflíkovi ktorý nájde v sebe dostatok odvahy, hever a kľúč....ak je to zabezpečené bezpečnostnými šróbmi už treba trocha polaborovať....sám dám dole 4 kolesá do piatich minút a to nie som žiadny macher....ak boli dvaja tak ani toľko....
stroj-ar
Príspevky: 268
Dátum registrácie: 13.04.2010 21:48
Bydlisko: Zbehy
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stroj-ar »

keď už sme pri tých bezpečnostných skrutkách, aj ja rozmýšľam že si ich dám. viete mi poradiť akú značku by som si mal rovno pozrieť ?
lapso1
Príspevky: 352
Dátum registrácie: 22.11.2009 10:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lapso1 »

Tiez sa neviem prinutit nahodit bezpecnostne matice a to mam 24" boss 333, tak som po tvojich skusenostiach zas blizsie k tym maticiam, idem zhanat.
Inak na oktavke ich tiez nemam, ale len preto, ze som dva krat stratil orech a v pneuservise to potom bolo na dlhsie lol ale take kola sa uz nekradnu.
Klasikk
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 29.05.2011 09:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Klasikk »

Kupil som Sicustar za 50E. Su to take solidnejsie sroby. Po obvode maju prstenec ktory sa toci aby si nemohol chytit srob zvonka francuzakom ak ho mas na takych diskoch ze je k nemu pristup. A univerzal tam nestrcis ani omylom... Na nete som ich nasiel aj lacnejsie ale co uz tam nasetrim....
PROCHY603
Príspevky: 3797
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Re: Ukradnute kolesa- oplati sa dat si bezpecnostne srouby?

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

Klasikk napísal:Mladenci do vcera rana som prisiel o 4 v podstate nove 17" kolesa a este mi vznikla dalsia skoda okolo toho. Skoda hadam 1500€. Nemal som bezpecnostne srouby ani havarijnu. Policajt tvrdil ze zatial ukradli kolesa len takym co nemali bezpecnostne srouby... Dalsi mi zas povedal, ze zlodeji vedia ze najcastejsie si orechy na srouby ludia davaju k rezerve tak bud vypacia kufor alebo lopnu cele auto... Ake mate skusenosti? Oplati sa dat si bezpecnostne srouby na kolesa?
Teraz uz asi vies ze sa oplati kupit bezpecnostne sroby :41c2:

Clovek sa uci najlepsie na vlastnych chybach. :41c2:
Klasikk
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 29.05.2011 09:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Klasikk »

Le Baroon napísal:hmm, nepises ake mas auto, ale predpokladam ze mas nejaku silne masovo rozsirenu roztec ktora proste ide na odbyt {VW Gruppe & simply clever tipujem} v takom pripade je lepsie aspon nejake zabezpecenie ako ziadne.

Alfu. A boli to dost ojedinele origo alfacke sedemnastky.
Marekskk
Príspevky: 3145
Dátum registrácie: 27.08.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Marekskk »

martin BA napísal:samozrejme ze sa oplati...som kupil prednedavnom za 10E vo forst....ri,pneu stali 400E,takze zanedbatelna ciastka.ale asi je lepsie dat kvalitne,pretoze tie moje su nejake z blata a dufam ze ked bude treba,tak ich snad povolim...
No tak to musia byt teda poriadne srubiska, za 10e. Ale napad x77x je dobry, na kazde kolo ine bezpecnostne sruby, ale zase na sracky za 500 eur sa asi neoplati.
Klasikk
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 29.05.2011 09:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Klasikk »

Le Baroon napísal:a to auto ti nechali aspon na tehlach alebo proste polozili na zem? {bez ohladu na poskodenie} inak tvoju roztec maju v podstate len talianske auta {Fiat, Lancia, Alfa} a par typov od Citroenu. je mozne ze to bola corka na zakazku, alebo si sa niekde v krcme prekecol o novych diskoch a takmer v kazdej krcme je niekto kto taketo informacie vie spenazit. bratm sucitim s tebou. :4012: dalsie ALU poisti tymi bezp. skrutkami.
Kdeze na tehlach. Zhodili ho chuji na zem :..: . Ostalo lezat na spodnych ramenach ci co to je. Cize som mal stastie ze to neschytali kotuce. Navyse mi este spravili dieru do zadneho podbehu heverom... No bolo mi do placu ked som to videl... Pre mna to nie je len auto... Davali sme to na kolesa 2 hodiny troma zdvyhakmi. Nastastie si to neodnieslo nic ostatne na spodku auta, bal som sa o vanu a o nadrz. Nic sa nedotklo zeme... Pre istotu som bol na geometrii.
garde
Príspevky: 927
Dátum registrácie: 19.10.2009 16:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa garde »

Klasikk napísal:Alfu. A boli to dost ojedinele origo alfacke sedemnastky.
....kúpil si si MOMO disky alebo iné alfatúnerské a nezabezpečil si si ich??? :b: ....

....ach karle karle....

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 19 neregistrovaných