ŠPZ

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

keby som vedel ako sa sem davaju foto tak sem supnem kopiu jedneho tlaciva z obvodneho uradu dopravy na ktorom je zrejme co je to ečv aj nejake zakony su pri tom takze to asi nebude vymysel pretoze je to sice eč-evidencne cislo, ale evidencne cislo vozidla cize ečv. Za to ze niekde je to pisane tak a niekde tak tak sa nejdeme hadzat o zem :40bd:
PROCHY603
Príspevky: 3798
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Re: _

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

cicmanec napísal:Jasné, stačí zavolať. A koľko myslíš, že z tých, ktorí nájdu EČ v pátraní, zavolá?
:40bd: :d :D

Auto sa da dohladat aj podla VIN ci je v patrani.

Kolko ludi vie o tej stranke kde sa zada EC a vyhlada ci je alebo nie je v patrani :2f93:
petrovip
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 17.10.2008 11:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petrovip »

jadro problemu teda pochopili dvaja: cicmanec a lakinoo
Myslel som ze slovenski junáci su drobatko inteligentnejsi. Ale aj tak mi nejde do hlavy, ze som len jediny ktoremu vypadla - ja to volám stále ŠPZ - a že všetci su spokojní, že cvakajú za chybu iného a že tie fronty na vybavovanie novej značky nikomu nevadia - špeciálne v Nitre.
sweky
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 14.06.2007 16:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sweky »

chlapci chlapci aj tak to len zostanu poje..ne tabule....ked ti ich vypalnici na ceste zoberu tak dojdes domov a povies mamke"kua te bukvice mi zobrali tabule alebo znacky"...nie ECV ci EC...ta sa nehadajte a poradte junakovi.. :3dcline:

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní