zrusenie nicku

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Hyundai1
Príspevky: 719
Dátum registrácie: 27.04.2007 13:05
Zdieľať na Facebook

zrusenie nicku

Príspevok od používateľa Hyundai1 »

dnes mi akurat vravel kamarat / kolega že mu zrušili nick že vraj preto lebo ma vytvoreny druhy nick a tym nickom je moj nick Hyundai1

chcel by som vedieť čo to ma znamenať, že kamaratovi s ktorym spoločne pracujem zasahuju do uctu, samozrejme auta ak spolu kupime k predmetu svojej cinnosti tak ich aj niekedy dvaja zinzerujeme, stalo sa to tusim 1 krat a aj to bolo v dvoch odlisnych kategoriach...mozu byt len radi 2 x zaplatenej inzercii...

to ze sa obcas prihlasim ja alebo on zo stejneho pocitaca este nemusi apriori znamenat identitu tej istej osoby, tak sakra co to ma znamenat...obmedzovanie slobody, slova atd. sledovanie ip-ciek a pod.. to ze mame niektore nazory na fore, ktore koleruju este neznamena ze to pise ta ista osoba...

nechapem co sa to tu stvara a ako si to moze niekto dovolit takto zasahovat do sukromia osob bezopravnenym mazanim sukromnych uctov...to je absolutny vrchol a netolerancia...neviem komu sa to tu z vas stalo...

korespondencia s autobazarom.eu zatial neviedla k rieseniu, tak ma strasne zaujima ako sa to nakoniec vyvinie...

:38eb: :38eb:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Čo takto prečítať si podmienky, s ktorými si súhlasil pri registrácii?

Aj keď aj mne bolo kedysi zrušené konto, že vraj pre duplicitu. S nejakým úplne iným, z inej IP, z iného mesta okresu... :angry:

Ale po mailovej komunikácii bolo obnovené ako sa môžete denne presviedčať...
Hyundai1
Príspevky: 719
Dátum registrácie: 27.04.2007 13:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Hyundai1 »

nič v zlom ale ak som cely deň s kamarátom niečo robíme tak si nemám isť domou zo svojho pc pozrieť napr. koľko kliknutia mam na mnou predavane auto a pod. , odpísať na sz a podobne ?

nič v zlom ale je to na hlavu veď sakra z "nas" žijú kde je to známe heslo náš zákazník náš pan !!!!!!! vlastne som zabudol ešte zatiaľ stále žijem na SK tak pardon tu tak chodi všetko
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Ja by som to konto rovnako zrušil, máte jedno auto a zavesíte ho sem dvakrát, myslíš že ho 2x tak rýchlejšie predáte ???
Keby tak robil každý ako by to vyzeralo...

Poviem ti len taký príklad kedysi som viackrát informoval admina o predajcovi ktorý predával poondiate prilby na motocykle z ktorých mal od každej farebnej kombinácie 4 velkosti, tak že jeho jedna a tá istá posraná prilba zabrala 2 strany ponúk a to mal viac typov prilieb a plus kopec podobného príslušenstva, či že to čo by zdravý človek buchol do 8-10 inzerátov mal dotyčný pán zhruba na 10 strán hladaj potom niečo
Hyundai1
Príspevky: 719
Dátum registrácie: 27.04.2007 13:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Hyundai1 »

predávali sme vtedy Iveco Daily preto bolo 2 x na nete lebo auto bolo do 3,5 t ale mohla sa dať upraviť celková hmotnosť aj nad 3,5 t tak kolega ho inzeroval ako auto do 3,5 t a ja ako nákladne auto nad. 3,5 t

čo je natom zle ? Ak niekto chce auto nad. 3,5 t celkovej hmot. tak nebude pozerať na auta do 3,5 t. ale pri tomto aute bolo možne upraviť celkovú hmotnosť aj nad 3,5 t. konkrétne na 5 ton vtedy by to auta malo nosnosť 2,5-t namiesto 950-kg .

takže určite taký inzerát nieje spam a dafacto nezaberá 2 strany plus. som si zato zaplatil pomerne dosť !!!!!
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

Hyundai - popytam sa a dam ti vediet čo a ako :-)
Hyundai1
Príspevky: 719
Dátum registrácie: 27.04.2007 13:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Hyundai1 »

LOCHNESS - dik za ochotu prinajhoršom by bolo dobre ak by sa z toho nicku dali dostať aspoň foto z neaktuálnych inzerátov .


kolega vraj písal ohľadom toho na info@autobazar.eu jedna sa o nick Matulkoo

ak je treba kludne aj napiš ako mam dokazať že nick Hyundai1 je moj a Matulkoo ja kolegov
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Hyundai1 tu nejde o nejaký "nick" ale čisto o to že tam bola duplicita pri inzeráte, jedno auto - dvaja zadávatelia
Hyundai1
Príspevky: 719
Dátum registrácie: 27.04.2007 13:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Hyundai1 »

aha tak potom ok dúfam že som to potom s tým autom vysvetlil aj zodpovedný vedúci :-) sľuboval že sa to porieši

prajem príjemný večer a poďme sa radšej venovať niekomu čo sa chce opýtať či je 2,0 TDi dobra kúpa :4090: :4090:

a ak sa budeme bavit o autach ktore su duplicitne inzerovane dokonca v tej istej kategorii a roznymi subjektami tak minimalne o jednom viem... ale nebonznem ho že je to tak isto Iveco Daily s takou červenou plachtou :4090:
Napísať odpoveď

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných