Demontaz xenonov

Diskusia ohľadne vozidiel značky Lancia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mszinko
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 11.01.2010 22:54
Zdieľať na Facebook

Demontaz xenonov

Príspevok od používateľa mszinko »

Caute chlapi,
doviezol som auto z nemecka, ide o lanciu Lybru. Su vsak na nom domontovane xenony, samozrejme nelegalne a kedze ja som proti takymto veciam a mam rad vsetko v poriadku, chcem sa spytat, ako velmi narocne je demontovat xenony z reflektorov? Vyhodia sa tie krabicky (elektronika), vratia sa normalne ziarovky a hotovo? Tak jednoduche to asi nebude vsak? Nemam vobec ponatia, co obnasa montaz xenonov a tak vobec netusim ako narocne je to dat prec.
Vdaka za kazdy nazor.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Malo by stačiť to čo si napísal...
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

ak turek (nemec) nerobil zasahy aj do konstrukcii svetlometu tak len vyšmar vsetko co je tam MADE IN CHINA a daj naspat povodne ziarovky a malo by to byt OK. Pripadne najdi tuzer našinca co bude rad ked ti to da do povodneho stavu a za robotu mu das tie super xenony a bude silno HAPPY
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Vyberieš vyskrutkuješ dve skrutky na desinu klúč čo držia každý reflektor,sú vždy zo smeru od chladiča,plus odopni pružinky.Vytiahneš von svetlo komplet,pozri objímku výbojky aké upravy tam boli robené,či budeš vedieť bez úpravy osadiť nomálnu halogénu.Ak ano,iba vyhodíš elektroniku xenonu,a do patice normálnej iba pripojíš tri pôvodné kábliky,tlmené,dialkové a kostru.U Lybri je to krásne poriešené,svetlo ide nádherne von bez demontáže čohokolvek iného,je to ukážkovo riešené.
mszinko
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 11.01.2010 22:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mszinko »

Diky pani, xenon uz je vonku a zajtra uz mozem ist na STK. Vobec to nebolelo, len som vyhodil elektroniku xenonu, vytiahol som vybojky zo svetla, dal som ziarovky ake tam mali byt a hotovo. Aspon, ze vsetko islo pekne lahko a vsetko pekne cvaklo.
Vdaka
Napísať odpoveď

Návrat na "Lancia fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní