Megane II zámok volantu
Moderátori: mhlavaty, foter, niner, Atlas, LOCHNESS
-
bjbbobek
- Príspevky: 730
- Dátum registrácie: 03.06.2012 13:07
- Bydlisko: Gbely Zdieľať na Facebook
Re: Megane II zámok volantu
Aktuálne je problém zo zamykanim volantu . Karta bude ok . Tento problém so riešil veľa krát , oprava je možná len to chce trochu casu
-
miroslavhoc530
- Príspevky: 29
- Dátum registrácie: 20.09.2025 23:59 Zdieľať na Facebook
Re: Megane II zámok volantu
Prípadne kontakt na zámok volantu , na meganoch často koroduju kontakty a potom to blbne , asi by som skúsil najskôr konektor prezrieť a prestriekat kontaktsprejom , a mám megosa. 2v cabriu a nikdy nebol problém ani s kartou a ani s čítačkou a ja mám takú kde tu kartu ani nemusíš dať staci ju mať pri sebe , mal som aj Lagúny 2 a nikdy sa mi karty neposrali ani pri jednej , a to jazdím veľa ,, megoš má teraz okolo 350 tisíc km 1.6 b+LPG , lacné vozenie , a nikdy ma nikde nenechal ,a jazdil som snim aj DE
-
kirams
- Príspevky: 1020
- Dátum registrácie: 11.06.2022 14:21 Zdieľať na Facebook
Re: Megane II zámok volantu
Mimochodom, napadlo ma skontrolovat poistkovu skrinku nad lavym prednym kolesom. Casto to tam koroduje.
Kto je prítomný
Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní