vyhladavanie podla kraja

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

peterka85
Príspevky: 334
Dátum registrácie: 19.05.2009 13:01
Zdieľať na Facebook

vyhladavanie podla kraja

Príspevok od používateľa peterka85 »

zdravim

mam taky napad ako by sa dalo " vylepsit" pridavanie inzeratu

ked pridam inzerat tak mi ho priradi do toho kraja aky som zadal pri registracii
ja vsak dost casto pendlujem v ramci SR cize danu vec viem priniest k osobnemu odberu
bolo by mozne do inzeratu doplnit dalsie kraje aby to potom ten co hlada vedel vyfiltrovat

alebo dodat kolonku osobny odber - a tam by boli okresy- kraje kde to je mozne

pr. predavam disky za 80e bydlisko presovsky kraj
kedze teraz som v BA buduci tyzden budem v ziline viem ich priniest cize ziadne postovne
ale clovek co byva v BA si nekupi disky z PO lebo kurier - posta bude stat cca 20e co je stvrtina ceny(zbytocne vyhodene peniaze)

chapem ze inzercia je zadarmo - je to len taky napad

Dik
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

riešiš vyriešené,do textu to uveď ako mnoho iných,že...doveziem,mám rozvoz a pod.
Koho niečo zaujíma,číta celý text inzerátu,veď aj musí ak sa chce dopátrať na kontakt
sbf
Príspevky: 1356
Dátum registrácie: 06.02.2009 10:05
Bydlisko: TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sbf »

keby sa dalo (pozn. pri zadavani noveho inzeratu) zaskrknut viac ako jeden kraj kazdy by to aj urobil (hlavne predajachtivi bazarnici) len by to narobilo neporiadok. dobre je to ako to je, mozno by pomohlo aj dalej rozclenit na okresy (kraje ale nechat).
Naposledy upravil/-a sbf v 01.04.2011 09:32, upravené celkom 1 krát.
duffi
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 17.05.2008 08:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa duffi »

Myslim ze rozdelenie na okresy by bol velky prinos hlavne pre ludi, ktory kupuju lacnejsie auta a nechcu dalej cestovat na obhliadku a aj prepis by mali lacnejsi.
marqez
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 04.12.2008 18:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marqez »

myslim ze lepsie by bolo keby sa vo vyhladavani podla krajov dalo zaskrtnut viac krajov naraz napr. ze si chcem dat vyhladat auta z kosickeho,presovskeho,banskobystrickeho kraja.....bolo by to lepsie ako teraz ked si chcem pozriet auta z inych krajov musim menit udaje vyhladavania......
peterka85
Príspevky: 334
Dátum registrácie: 19.05.2009 13:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peterka85 »

sbf napísal:keby sa dalo zaskrknut viac ako jeden kraj kazdy by to aj urobil (hlavne predajachtivi bazarnici) len by to narobilo neporiadok. dobre je to ako to je, mozno by pomohlo aj dalej rozclenit na okresy (kraje ale nechat).
inac *** auto to tak ma ze ich ponuku ukazuje vo vsetkych okresoch - a mas pravdu ze mi to lezie na nervy
bazarnici su platena inzercia takze to by sa dalo vyselektovat - ci by tam tu moznost mali
alebo by sa tato moznost pridala len do sekcie napr - pneu a ostatne - (tovar lahko prenosny )
:zga27:
Napísať odpoveď

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní