Ukoncenie temy

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Ukoncenie temy

Príspevok od používateľa scorpi4 »

Vazeni priatelia,

dnes po kratkej debate s jednym s poradcov tohoto fora sme dospeli k viacerym zaverom...

najdolezitejsie je toto:

bolo by fajn, keby kazdy zakladatel temy napisal aj sposob vyriesenia problemu, ktory tu riesil, aby sme mali aj nejaku spätnu väzbu, a mnohokrat by sme predisli duplicitnym temam..

stacilo by fakt len minutku venovat tomu, aby to sem kazdy dopisal..

Dakujem :300f:
nahradnediely90
Príspevky: 380
Dátum registrácie: 03.03.2010 21:55
Bydlisko: PD
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nahradnediely90 »

Ja vzdy napisem ako som problem vyriešil, len mi vadi že tu stale niekto maže temy - ako napriklad vcera som zalozil temu ohladne maleho TP a rozmeroch pneu - dnes som už tuto temu nenašiel a to nieje jediny pripad na tomto fore.
Obrázok
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

vysvetlenie je velmi jednoduche..pokial je ta tema opakovane pridana, alebo duplicitna, alebo je otvorena podobna, tak kazda dalsia sa maze...cize na tom nic zle nie je a skus pochopit aj dovody....

preto je tu chaos, lebo je tu mraky duplicitnych tem...a robime si to sami...
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

nie zly napad, je vsak velmi subjektivny, a slo by potom asi skor o osobne sympatie, ci antipatiu...

kto by hodnotil koho?uzivatelia uzivatelov?je to komplikovane trosku...
ivka123
Príspevky: 399
Dátum registrácie: 15.05.2009 23:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivka123 »

admin autobazaru je baba a asi skor obchodnik ako mechanik a tak to ma bit
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

admin sice nie je baba, ale ma prilis malo casu na to, aby sa venoval takymto veciam...

a ano, je obchodnik, nie mechanik...

rovnako ako aj ostatni administratori, ci moderatori...sam neviem, kolki z nich vedia nico o autach...

dokonca ich ani nepoznam...

len tych, co su tu pod nickami...tych poznam osobne vsetkych...

pisem za seba... :d :D
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

uprimne?ani Ti, ktorych si menoval, nie su ziadni nadludia a tiez maju svoje emocie...

mnohokrat by najradsej pleskli s notebookom, ked citaju niektore temy...cize asi by to nebolo uplne objektivne..

navyse, vsetci su ludia zamestnani, a to, ze sa snazia poahat ludom este aj na fore, je len ich dobra vola, a snaha pomoct..

nikto nie je neomylny, ale kazdy sa snazi pomoct svojimi vedomostami..

a ked pride niekto "mudrejsi" od kohokolvek z nas, este dokaze byt aj arogantny a zhadzovat, tak to nie je velmi koser...

vedel by som o tom pisat romany..a nie len ja...asi kazdy sa tu s tym stretol...a ked sa ukaze, ako to je, zrazu dotycny "odbornik" zmizne a viac sa nevyjadri k danej teme...a vidis ho v dalsej, kde zase dava "mudre" rady, a nas teoretikov zhadzuje svojimi kvalitami... :d :D

takze takto to nejako je...

tu slo skor o uzavretie tem, aby sa dalo najst aj konecne riesenie...
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

chlapi Forum vzniklo primarne na Pomoc motoristom s ich autami , motorkami , a pod.

takže nechajte like siete (facebook) na pokoji

lebo niekedy aj ten najväčší lajker da horšiu radu ako noname . .ako ty hovoríš nulabodový liker . . .

takže pomahajme si navzajom v motoristických témach a like-ovanie nechajme na iných

za pochopenie dakujem
Liker LOCHNESS :d :D
karci81
Príspevky: 141
Dátum registrácie: 03.11.2009 18:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa karci81 »

uz vidim ako cicmanec bude rozdavat niejake hviezdicky s tym svojim oblubenym : :angry: :d :D
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

presne tak kde su ludia tam su aj CHYBY ;)
a závist v lajkoch :d :D :d :D
jal
Príspevky: 584
Dátum registrácie: 15.10.2008 19:43
Bydlisko: Blava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jal »

scorpi, asi ma nepoznas z ineho fora.
na autobazar.eu je ukoncovanie tem len zboznym zelanim naivnych.
typicka klientela totiz nema ziaden foracky "chochmes"
pomohla by len tvrda restrikcia v zmysle - maximum otvorenych tem, a minusove body uzivatela udelovane u tem, kde si nenapisal nieco ako "zaverecny prispevok"
Fiat Tipo facelift 1400i 51 kW, auto roka 1989 - toto skvele a nadcasove auto som zial nedavno predal
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Zbytočná snaha - keď nemá dotyčný toľko chochmesu, aby za radu poďakoval a napísal riešenie problému aj pre iných, tak nie sú páky na to ako ho donútiť...
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Forum je (malo byť) o pomoci iným.Čiže predpokladá dobrú vôlu hlavne tej časti osodenstva čo odpovede dáva,treba na to čas,vedomosti aj ochota a prajnosť.Úplne inú hodnotu by fórum dosiahlo,ak by sa dal kolosálny archív problémov doplnil aj konkrétnym výsledkom.Ja si plne uvedomujem že problém motivuje dať otázku,ale v momente keď problém zanikne,je po motivácii.Ale potom iba hromadíme kopec otázok z nejasným koncom.Ani sa nedivím,že sa radšej zadá nová téma ako má čítať v existujúcich,nemajú v sebe totiž riešenia.Doporučujem sa kliknúť na sekundu na www.fcd.eu a pozrieť tento zaujímavý portál,je určený odborníkom ale aj verejnosti.Má krásne vymedzené.....problém,riešenie,poučenie a záver.Ani jeden prípad sa neoplatí pri čítaní preškočiť,tak sú poučné.A zaplať pánboh vedeli udržať vysokú úroveň kultúry.Mal som na mysli,aspoň trochu sa vydať podobnou cestou,aby človek laik,pri probléme zo svojou motorizáciou sa na fórum obrátil z vysokou pravdepodobnosťou že si pomôže.
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Re: _

Príspevok od používateľa bbbr »

cicmanec napísal:Zbytočná snaha - keď nemá dotyčný toľko chochmesu, aby za radu poďakoval a napísal riešenie problému aj pre iných
alebo doplnil svoju pôvodnú otázku odpoveďou na položenú otázku. Dúfam, že tomu rozumiete :d :D
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

presne ako napisal hlavaty, akonahle zanikne problem, zanikne aj potreba vratit sa na forum a cokolvek dalsie v danej teme dopisat.
Napad s "bodovanim" je super, ale zial realita by vyzerala trochu inac co je skoda, kedze by sa dalo naozaj oddelit zrno od pliev.

Takze neostava nam nic ine, len bojovat dalej a stale dokola riesit rovnake temy, rovnake otazky a rovnakych mudrakov ako doteraz :41c2:

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní