Lancia Kappa - klepe motor

Diskusia ohľadne vozidiel značky Lancia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

palko22
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 10.10.2009 20:30
Zdieľať na Facebook

Lancia Kappa - klepe motor

Príspevok od používateľa palko22 »

zdravim vsetkich mam lanciu kappu zacal mi klepat motor, dimit z vifuku,nema vikon,a na palubovke mi pise ze engine oil system failure.neviem co stim je ci nahodou nemohlo pustit aj tesnenie pod hlavou.prosim poradte
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

:40bd:

prepac za ten smiech, ale myslim, ze to, co Ti jasne svieti ako hlaska na displeji, si daj do google translate a budes mat odpoved..

zadrel si motor kamos..kedy si naposledy pozeral olej?alebo mozno poddalo nejake tesnenie, ale pod hlavou urcite nie...proste motoru chybal olej, tak sa pravdepodobne s Tebou luci niektore lozisko na kluke, alebo nieco podobne na spodku motora...

cize rozobrat, pozriet, a dufat, ze to bude len jedno lozisko..ale vymenil by som vsetky..alebo kupit druhy motor, a obcas sa na tu palicku, co je v nom pichnuta a ma cerveny, alebo oranzovy koniec, aj pozriet..hlavne musi byt stale omocena v oleji...ak nie je, nezhanaj dlhsiu, dolej olej..

chlape, ale pobavil som sa... :d :D
mirrrko
Príspevky: 215
Dátum registrácie: 19.11.2008 21:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mirrrko »

a ten pravopis :2f93:
maros000
Príspevky: 217
Dátum registrácie: 03.07.2007 09:24
Bydlisko: Kosice
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa maros000 »

To je skor na zaplakanie :41c2: proste si to posral riadne. Najlepsie by bolo auta robit tak ze ked nieje olej tak sa vypne motor :) , prehrieva sa vypnut motor.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

tak uz ozaj neviem co by malo viac upozornit vodica ze je :angry: ako ten velky cerveny napis co ti tam svieti
palko22
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 10.10.2009 20:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa palko22 »

chlapci ja mam velmy dobre skusenosti s motormi a oleja je tam dost bol meneny aj filtre stalo sa to znicoho nic motor isiel ako hodinky a klepe to hore ako keby ventil alebo co neviem
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

ty mas skusenosti s motormi a opytas sa tu na to ked ti zacal dymit a klepat motor a pise pocitac ze mas chybne mazanie motora ze ci ti odislo tesnenie pod hlavou? :4090: :40bd: :40bd: :40bd: Oleja mas darmo dost ked nemas tlak oleja a motor sa ti porúča :28b7:
mareceks51
Príspevky: 386
Dátum registrácie: 06.04.2008 13:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mareceks51 »

ide to tu dole vodou.frcim na pokec teensky balit sewa :D no chlape co ti nato povedat.ked uz ti to aj auto samo povedalo ? ......... :b:
autocentrumkk
Príspevky: 230
Dátum registrácie: 20.01.2011 00:01
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autocentrumkk »

engine oil system failure: motorového oleja zlyhania systému toto je odpoveď uja Googleho.....
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

mareceks51 napísal:ide to tu dole vodou.frcim na pokec teensky balit sewa :D no chlape co ti nato povedat.ked uz ti to aj auto samo povedalo ? ......... :b:
Mareček,ale dole vodou to dávaš Ty,pokojne si prečítaj čo si sem akože asi štýlovo a moderne počítačovou rečou napísal.Ani hlava,ani päta, ani bodka,ani čiarka,žiadny začiatok,žiadny koniec,žiadny zmysel.Skutočná perla,len ju uchovať pre ďalšie generácie.Ak sa dá vytvoril obraz človeka z tých dvoch viet,tak si môžeš zo zadávatelom témy podať pravicu.Ak nechceš aby to šlo dole vodou,už sem nenapíš ani slovo a bude to hneď lepšie.
stripe
Príspevky: 128
Dátum registrácie: 13.10.2010 07:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stripe »

mhlavaty napísal:
mareceks51 napísal:ide to tu dole vodou.frcim na pokec teensky balit sewa :D no chlape co ti nato povedat.ked uz ti to aj auto samo povedalo ? ......... :b:
Mareček,ale dole vodou to dávaš Ty,pokojne si prečítaj čo si sem akože asi štýlovo a moderne počítačovou rečou napísal.Ani hlava,ani päta, ani bodka,ani čiarka,žiadny začiatok,žiadny koniec,žiadny zmysel.Skutočná perla,len ju uchovať pre ďalšie generácie.Ak sa dá vytvoril obraz človeka z tých dvoch viet,tak si môžeš zo zadávatelom témy podať pravicu.Ak nechceš aby to šlo dole vodou,už sem nenapíš ani slovo a bude to hneď lepšie.
V podstate súhlas, aj keď nie vždy :4012:
mareceks51
Príspevky: 386
Dátum registrácie: 06.04.2008 13:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mareceks51 »

Pan Hlavaty rozkaz, oddnes nenapisem nic.ked niekto nevie pochopit ani ten malicky naznak vtipu alebo srandy je to fakt ubohe.a pisat si na maximalne vaznej vlne ma fakt nebavi.a zaujima je ze na moje prispevky mas blbe poznamky iba ty.a tiez je zaujimave to ze skuseny mechanik ktory vsetko vie travi vacsinu casu na internete a pise.ja ked si najdem raz za tyzden cas aby som sem napisal jednu vetu som spokojny.asi budes taky mechanik ktory hlada odpovede na tu tak casto spominanom googli .......:) odomna vsetko pan dolezity :)
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

marecek skludni!

pana Hlavateho poznam osobne, a nie je vela mechanikov, ktori robia tak,. ako robi on...to, ze kolko je tu casu by som Ti presne vedel spocitat, je to asi hodina denne, ked to zratam dokopy, a casy prihlasenia su bud skoro rano, alebo neskoro v noci...mozes byt rad, a nie len Ty, ale aj m,nohi dalsi, ze sem prispieva clovek, ktory na rozdiel od mnohych z vas prispievba k veci...vratane Tvojho prispevku..

ano, aj ja som sa na tejto teme zasmial, a naozaj dobre, ale to neznamena, ze to tu obratim cele na posmech..respektive budem znevazovat ludi, ktorych nepoznam..dokonca sranda je skvela vec, a patri sem..aj ked "teensky" riesit nemusim v takejto teme, nemam s tym problem, ale mam problem s tym, aby si posudzoval niekoho, koho si v zivote nevidel, a koho prispevky su takej kvality, ze sa to mnohym ani nesniva..
mareceks51
Príspevky: 386
Dátum registrácie: 06.04.2008 13:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mareceks51 »

a on ma pozna ? preco on jediny riesi moje prispevky ? ty ma poznas ? velice vsetci vazny.tak nech sa paci.ked sa mu nepacia moje prispevky nech ich necita.alebo nech si necha svoj ,,vzacny,, nazor pre seba !
Napísať odpoveď

Návrat na "Lancia fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný