Dacia Sandero 1.4 MPI - predat alebo nepredat

Diskusia ohľadne vozidiel značky Dacia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

hipisko
Príspevky: 1454
Dátum registrácie: 17.05.2009 23:09
Bydlisko: Alzbetin Dvor
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hipisko »

psychonaut, sandero 1,4 55kW sa montovalo aj do inych aut. Nikdy nikto na tento motor nenadaval. Lahke sandero, tym duplovane bez vybavy ako tvoje je s tymto motorom jedno z najzivsich aut s 55kW motorom vobec(ok, mensia a lahsia felda s 1,6 55kw je zivsia). 0-100 ma za 13s. Ak si dobre pamatam, tak oktavka 1,9tdi 77kw ma za 12s. Sandero 1,6 64kW ma za 11,5s(r.v. pred 2011)

http://autoviny.zoznam.sk/cl/100204/178 ... ve-pozadia

http://www.carsplusplus.com/specs2010/r ... ntique.php


Tak prosim ta nerozpravaj hluposti, uplne zavadzas a znizujes serioznost tohoto fora. Pozri sa na hodnoty fabii, ci hociakych inych znaciek. Pravdepodobn mas uplne socialnu verziu sandera, teraz nadavas. BTW, najprv napises, ze si za PP neuznal za vhodne to priplacat a potom pises, ze si daciu dostal. Tak sa rozhodni, ako to vlastne po pravde je.
Daciu v holej vybave nepredas za rozumnu cenu. Takze Ak ju vyslovene niekomu nebudes ochotny darovat za minimalnu cenu, tak ti prischne naveky. Nezabudni si ale kupit 10 rocneho pasata, naj kriteriu pre kupu su najazdene km do 120 000 a ci je posadeny na hlinnikoch a ci ma cierne skla. Budes urcite spokojny, lebo ty si inteligentny chalan od pohladu a urcite vyberies super masinu.
BTW chiptning na daciu sa oplati, 1,4motor som sice nepozeral, ale moju 1,6 ked dam na 72kw a zrchlenie vylepsim na 10 sekund, tak sa budes divit ako nebudes stihat na starom pasate 77-81kW...
mchael
Príspevky: 120
Dátum registrácie: 06.12.2012 14:22
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mchael »

Keď je problém so spotrebou tak je problém s medzičlánkom medzi volantom a sedadlom nič viac...A vymeniť relatívne nové auto za ešte staršie je logický krok takže :angr:
Dep
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: 15.06.2009 15:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dep »

datum posledneho prispevku :

27. február 2011 :d :D
Subaru Outback Business NAVI 2.5i 129kw (2017)

Návrat na "Dacia fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný