v čom je problem??

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

tomaks
Príspevky: 49
Dátum registrácie: 22.02.2011 11:32
Zdieľať na Facebook

v čom je problem??

Príspevok od používateľa tomaks »

prosim vas naozaj by som rad pochopil preco vzdy kazdu temu co napisem po niekolkych minutach zmizne a uz jej niet ???? :( ...proste asi to tu na fore este neovladam a neviem ako to napisat tak, aby ked tu pozriem o 2 hodiny, zajtra ci o tyzden, tak aby ta tema bola stale tu a aby to ludia videli a mohli mi poradit ked to fakt potrebujem .... je to tu super toto forum, vela veci sa naucim, dozviem no ked potrebujem nieco konkretne ja tak velmi nepochodim... :(
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

mas na mysli tie temy s tym motorom na GOLF ?
tomaks
Príspevky: 49
Dátum registrácie: 22.02.2011 11:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomaks »

nie chlope..... asi 6x som uz pisal o VW Polo 14Tdi 2001 zo zahranicia aby mi poradil niekto kto sa s tym uz stretol alebo sa v tom lepsie vyzna proste niekto skuseny.... ale zakazdym mi po pol hodke asi tema zmizla a koniec... :( ..... cize 1. problem co musim riesit je to aby mi niekto vysvetlil ako to mam napisat aby to ostalo tu a aby mi ludia mohli pisat nato svoje rady nazory aj tyzden!! ....potom mozem riesit problem s tym Polom .... hrooozneee :(
silviamilan
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 22.02.2011 15:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa silviamilan »

LOCHNESS napísal:mas na mysli tie temy s tym motorom na GOLF ?

Nemá na mysli ten golf. Tú tému som písal ja. A kultúra tohto fora je úboha. Hlavne ako všade aj tu platí Dej volovi funkci. Ako bratia česi hovoria.

Inak nie je to asi náhoda ,že sa tiež niekto sťažuje nazávisle na mne. Asi maju proste administratori radosť ked môžu niekomu vymazať tému.... Ale to je potom zase len o voloch alebo o ľuďoch???
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

k tomu Golfu . . . ked das na forum nadpis golfvfsi - a do temy napises že zhanas fsi motor . . . .tak myslím že ty uroven hodnotit nemôžeš

k tomu polu . .1 temu som ti nechal . . .ale ked si zakladal stale dalšie a dalšie tak ti asi niekto zmazal všetky . ..
temu stačí založit RAZ !!
standox
Príspevky: 465
Dátum registrácie: 27.05.2008 15:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa standox »

nič mi neprislo ...
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

tomaks napísal:nie chlope..... asi 6x som uz pisal o VW Polo 14Tdi 2001 zo zahranicia aby mi poradil niekto kto sa s tym uz stretol alebo sa v tom lepsie vyzna proste niekto skuseny.... ale zakazdym mi po pol hodke asi tema zmizla a koniec... :( ..... cize 1. problem co musim riesit je to aby mi niekto vysvetlil ako to mam napisat aby to ostalo tu a aby mi ludia mohli pisat nato svoje rady nazory aj tyzden!! ....potom mozem riesit problem s tym Polom .... hrooozneee :(
a ked som sa pozeral ja, este by som Ti aj BANan dal..dovod je jednoduchy...na kieho certa davas ten isty text do dvoch roznych tem?a nemyslim, ze Ti nebolo poradene...

cize, tema sa zadava len raz..hotove, skoncene...a kludne sa Ti to nemusi pacit..
Napísať odpoveď

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných