LADA 110,112

Diskusia ohľadne vozidiel značky Lada

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

peter121
Príspevky: 236
Dátum registrácie: 23.01.2008 19:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peter121 »

capitan napísal:boha kup si za tych 80 litrov lebo co to stoji nove nejake 10 rocnu toyotu alebo nisana a mas vystarane a nie taku p.cu jak je lada to je najhnusnejsie auto ake mohly vyrobit do riti nechapem ako sa to moze vobec nekomu pacit bola tu jedna pravda okolo toho auta co bola napisana a to ze ho NIKDO NEUKRADNE :D :D :D :D kup si radsej starsie ale peknejsie auto fakt
čudujem sa že si neodporučil vochcáfku f tédéíčku na hlínách v metle voe :3020: daktorým ľudom môže vyhovovať jednoduchý pracovný voz akým lada rozhodne je....motory sú fajn a vycibrené vekom ale pozor na elektroinštaláciu...najmä ak má vozidlo elektrickú výbavu tak to môže byť časom problém...inak na bližšie zorientovanie sa s problematikou môžete pozrieť stránky českého lada fan klubu..človek sa tam dozvie dosť informácií
dodoman1986
Príspevky: 71
Dátum registrácie: 10.09.2008 22:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dodoman1986 »

Preco by to hned muselo byt zle auto,na dedinu alebo pre cloveka ktory si nepotrpi na komfort a najmodernejsie vydobytky techniky velmi dobra volba
marko583
Príspevky: 232
Dátum registrácie: 11.01.2008 19:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko583 »

vsetci kapitalisti sa ozvali, ze nekupvat a riesit radsej 10 rocne hnoje z japnska...

osobne by som si ladu nekupil, kedze tam naozaj nic nelicuje, otrrasne plasty su pouzite v interiery... ale na druhej strane je to konstrukcne takmer neznicitelne auto, a vela kompnentov tam vydrzi naozaj dlho a vela. dizajn je vec vkusu, rozhodne najskaredsie auto je fiat multipla a lada je silna krasavica. realne skusenosti by som hladal ako bolo spomenute na ceskom lada klube, lebo tu ma vacsina ludi plnu hubu kecou, a ladu videli leda tak na obrazku, alebo v 75tom ked to mal dedo v garazi...
andy22
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 26.08.2008 16:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andy22 »

ja by sim si radsej kupil japonca 1999 ako ladu 99
petyy
Príspevky: 3134
Dátum registrácie: 16.12.2009 15:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petyy »

pozrite na toto. 30 000 km! ten to asi len leštil posledných 13 rokov! denný priemer 6km! http://lada-2107.autobazar.eu/1500-id802846.html :28b7: ...a plná výbava´= centrál... :d :D
ROMAN726BV
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 07.04.2008 22:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ROMAN726BV »

CITAL SOM VASU DEBATU O LADE!V PRVOM RADE SI UVEDOMTE ZE JE ROK 2009!!!CO S TOHO VYPLIVA???LADA JE V TERAJSEJ DOBE ZAUJIMAVA AKURAD TAK V SROTE!OKREM ZBERATELOV A PRIAZNIVCOV TEJTO ZNACKY NIEJE VOBEC ZAUJMAVA JA SOM MAL AUT MNOHO AJ LADU ALE U NAS V TYCHTO CASOCH JEDNODUCHO VYHINA AKODINOSAURY!!SAK TERAZ JE TOLKO AUT O KTORYCH SA NAM ZA KOMANCOU LEN SNIVALO TAK PRECO ROZMYSLAT NAD LADOU KTORA BOLA V TEJ DOBE IN ALE TERAZ UPLNE OFF :2f93: :3c90: :4090:
marko583
Príspevky: 232
Dátum registrácie: 11.01.2008 19:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko583 »

ROMAN726BV napísal:CITAL SOM VASU DEBATU O LADE!V PRVOM RADE SI UVEDOMTE ZE JE ROK 2009!!!CO S TOHO VYPLIVA???LADA JE V TERAJSEJ DOBE ZAUJIMAVA AKURAD TAK V SROTE!OKREM ZBERATELOV A PRIAZNIVCOV TEJTO ZNACKY NIEJE VOBEC ZAUJMAVA JA SOM MAL AUT MNOHO AJ LADU ALE U NAS V TYCHTO CASOCH JEDNODUCHO VYHINA AKODINOSAURY!!SAK TERAZ JE TOLKO AUT O KTORYCH SA NAM ZA KOMANCOU LEN SNIVALO TAK PRECO ROZMYSLAT NAD LADOU KTORA BOLA V TEJ DOBE IN ALE TERAZ UPLNE OFF :2f93: :3c90: :4090:
roman neuraz sa, ale tvoje vedomosti a informacie o produktoch autovaz skoncili padom socializmu v 89tom podla toho co pises. rusi uz davno vyrabaju nieco modernejsie ako zigulak, ktory mal tvoj dedo... podla tvojho kapitalistickeho tvrdenia su off aj auta ako sandero, logan, thalia a inde lacne budky, ktorym ma prave lada s modelmi kalina priora konkurovat. a neveril by si ako dobre sa napriklad vo francuzsku predava napriklad taka niva...
sr2108
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 22.01.2009 22:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sr2108 »

S posledným príspevkom súhlasím.Aj LADA vyrába v súčasnej dobe nové moderné autá,len o nich na SLOVENSKU málokto vie.Je to pre to,že pre rusou nie sme zaujímavý trh,iná je situácia v česku.Preto tu automobilka nerobí masívnu reklamu ako napr. škoda.A pravdu povediac ani na to nie je odkázaná.Podla internetovej stránky minulý rok vyrobili bez pár kusov 1 000 000 áut,ktoré aj predali !Nech to v sučasnosti dokáže iná automobilka !Co sa týka spolahlivosti,podla mna je dobrá.Súhrou náhod som si svoje prvé auto kúpil LADU 1200,teraz mám SAMARU.Ak sa niečo pokazí,tak zo SlovLady vám za pár drobných /napr. oproti FAVORITU a FELDE/ pošlú čo len chcete a hlavne nové a nie z vrakoviska ako kupujete na tých 10-ročných japoncov.A spotreba?V rodine máme Favorita aj Feldu a poviem Vám možu sa hambit.Lada už nie je to čo pred 30-rokmi.
petyy
Príspevky: 3134
Dátum registrácie: 16.12.2009 15:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petyy »

sr2108 napísal:S posledným príspevkom súhlasím.Aj LADA vyrába v súčasnej dobe nové moderné autá,len o nich na SLOVENSKU málokto vie.Je to pre to,že pre rusou nie sme zaujímavý trh,iná je situácia v česku.Preto tu automobilka nerobí masívnu reklamu ako napr. škoda.A pravdu povediac ani na to nie je odkázaná.Podla internetovej stránky minulý rok vyrobili bez pár kusov 1 000 000 áut,ktoré aj predali !Nech to v sučasnosti dokáže iná automobilka !Co sa týka spolahlivosti,podla mna je dobrá.Súhrou náhod som si svoje prvé auto kúpil LADU 1200,teraz mám SAMARU.Ak sa niečo pokazí,tak zo SlovLady vám za pár drobných /napr. oproti FAVORITU a FELDE/ pošlú čo len chcete a hlavne nové a nie z vrakoviska ako kupujete na tých 10-ročných japoncov.A spotreba?V rodine máme Favorita aj Feldu a poviem Vám možu sa hambit.Lada už nie je to čo pred 30-rokmi.
sorry, lada je len lada. aj tie čo teraz vyrábaju vyzeraju fakt strašne a uplne najhorší je interiér. ako keby som čas vrátil 25 rokov dozadu. fakt bieda... nech by ste to akokolvek vychvalovali a aj keby sa nekazilo vobec, tak by som to aut nechcel ani zadarmo. mne sa zdá totiž designovo dobré tak do ruska, kde sa aj všetky tie autá čo si spomínal predali.
ROBKO111
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 15.05.2009 11:21
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: LADA 110,112

Príspevok od používateľa ROBKO111 »

ivko1 napísal:ja neviem ako ty, ale myslím si že dnes už pri kúpe sa dost prihliada aj na vzhlad, Dacia je hnus ale toto je ešte horšie. Dnes sa tažko predávajú aj také auta ako Daewoo Nexia, ktoré kúpiš za tie isté prachy a má aspon slušnú výbavu a vzhlad oproti tej Lade

OPROTI NEXII TAM VELKY VZHLADOVY ROZDIEL NIE JE.NAVYSE NEXIE SU KOREJSKE SMEJDY S HLINIKOVYMI MOTORMI/PRASKAJU HLAVY VALCOV A NAHRADNE DIELY SU POMERNE DRAHE.A KU VYBAVE LEN TOLKO ZE LADA MA TAKU ISTU VYBAVU AKO NEXIA.
ROBKO111
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 15.05.2009 11:21
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ROBKO111 »

NEBAVME SA TU O STARYCH ZIGULAKOCH.NOVE LADY SU O NIECOM UPLNE INOM.JA MAM 110 A SOM S NOU POKOJNY.INTERIER BY MOHOL BYT KRAJSI ALE SVOJ UCEL PLNI TAK NEMAM CO DODAT.TIE AUTA SU NA BEZNE VOZENIE.AK SA CHCETE PREDVADZAT KUPTE SI FERRARI.V RUSKU ICH POUZIVAJU NA RALLYE ALE AJ NA TUNING A VYZERA TOV POHODE.JE DOBRA DOSTUPNOST NAHRADNYCH DIELOV ZA RELATIVNE SMIESNE PENIAZE.NEXIE SU KOREJSKE SMEJDY S HLINIKOVYMI MOTORMI TAKZE CASTO PRASKAJU HLAVY VALCOV AKO NA OPEL VECTRA. VYBAVA NEXIE SA DA POROVNAT S VYBAVOU LADY-JE TO TO ISTE.A CO SA TYKA VZHLADU-KTO TIE NOVE LADY NEVIDEL-POZRITE SA NA WWW.YOUTUBE.COM NA LADU 110,111 A 112 A ZAVERY O VZHLADE ROBME AZ POTOM...
wintage
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 28.12.2009 18:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wintage »

marko583 napísal:vsetci kapitalisti sa ozvali, ze nekupvat a riesit radsej 10 rocne hnoje z japnska...

osobne by som si ladu nekupil, kedze tam naozaj nic nelicuje, otrrasne plasty su pouzite v interiery... ale na druhej strane je to konstrukcne takmer neznicitelne auto, a vela kompnentov tam vydrzi naozaj dlho a vela. dizajn je vec vkusu, rozhodne najskaredsie auto je fiat multipla a lada je silna krasavica. realne skusenosti by som hladal ako bolo spomenute na ceskom lada klube, lebo tu ma vacsina ludi plnu hubu kecou, a ladu videli leda tak na obrazku, alebo v 75tom ked to mal dedo v garazi...
tak fiat multipla ? to su dve auta na sebe...no vinimku robi nva multipla..ale ta stara...mm ani zadarmo by som ju nechcel.....fuj dpc :d :D
adman
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 29.04.2010 19:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa adman »

ROBKO111 napísal:NEBAVME SA TU O STARYCH ZIGULAKOCH.NOVE LADY SU O NIECOM UPLNE INOM.JA MAM 110 A SOM S NOU POKOJNY.INTERIER BY MOHOL BYT KRAJSI ALE SVOJ UCEL PLNI TAK NEMAM CO DODAT.TIE AUTA SU NA BEZNE VOZENIE.AK SA CHCETE PREDVADZAT KUPTE SI FERRARI.V RUSKU ICH POUZIVAJU NA RALLYE ALE AJ NA TUNING A VYZERA TOV POHODE.JE DOBRA DOSTUPNOST NAHRADNYCH DIELOV ZA RELATIVNE SMIESNE PENIAZE.NEXIE SU KOREJSKE SMEJDY S HLINIKOVYMI MOTORMI TAKZE CASTO PRASKAJU HLAVY VALCOV AKO NA OPEL VECTRA. VYBAVA NEXIE SA DA POROVNAT S VYBAVOU LADY-JE TO TO ISTE.A CO SA TYKA VZHLADU-KTO TIE NOVE LADY NEVIDEL-POZRITE SA NA WWW.YOUTUBE.COM NA LADU 110,111 A 112 A ZAVERY O VZHLADE ROBME AZ POTOM...
Zdravim Robko, mas/mate uplnu pravdu, ja teraz zhanam dost surne dalsiu Ladu 110 z rokov 98-2000, je to skvele vozidlo. Na tej uz nepojazdnej 110tke som mal elektricke okna, central, elektricke ovladanie zrkadiel, a az na jedno okno fungovalo vsetko ako ma. Spravidla startovala hned a motor bol jednoduchy a skvely. Bolo to zaroven moje prve auto a pri nom som sa stal LADistom :O) a to velmi zazratym. Nechcem zapadne auto, LADA 110 je velmi dobre vozidlo ak mu clovek niektore veci odpusti. LADA je LADA ale velmi dobre auto.
naia76215
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 12.06.2009 15:05
Zdieľať na Facebook

lada

Príspevok od používateľa naia76215 »

bola tu poznámka, že pre Ladu musí byť pochopenie. Mám Ladu Combi r.v. 1978, 2 . majiteľ a stále šlape. Je pravda žerie to, ale nieje nad to, keď idem na nej a mladý len kukajú, pretože verte tomu, mali by problém vôbec to naštartovať. Takže ja fandím značke Lada.......
Santer77
Príspevky: 108
Dátum registrácie: 09.02.2011 20:19
Zdieľať na Facebook

Lada 2101

Príspevok od používateľa Santer77 »

zdravim, ja plne chapem LADISTOV :-) moje prve auto je klasicky zigulacik 2101, na LPG...a uplne som spokojny. Spotrebu mam okolo 8-9/100km, čo pri cene LPG je pohodicka, motoricky je to bez chyby, ak mrzne, zapnem sytic a startujem na 1x bez problemov. Ak dosluzi, znacku nevymenim :-D akurat model

Návrat na "Lada fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní