Zháňame a zháňame auto a nič...

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

petyy
Príspevky: 3134
Dátum registrácie: 16.12.2009 15:03
Zdieľať na Facebook

Zháňame a zháňame auto a nič...

Príspevok od používateľa petyy »

Najmladší švagor končí školu a má už zabezpečnú prácu v čechách. Našporil si nejakých 3-4 tis.€ počas štúdia a teraz potrebuje auto na jazdenie Prievidza - Rožnov pod Radhoštem...
To by bolo ok, ale som bol zhrozený, čo sme v tých cenách našli. Pozerali sme Golfy III, Golfy IV, Stilá atd...pobehali sme záp.a stredné slovensko krížom krážom.. no samá zlepenica, čo vyzerá dobre na obrázkoch ale realita je samý git - , nefunkčné klímy, no proste autá na ktorých vidno, že sa o ne nikto poriadne nestará a su len na to aby sa ich rýchlo niekto zbavil a niečo zarobil... a navyše často opravované po buračkách, čo by sa niekedy dalo zniesť, keby to nebolo totálne odfláknuté...
Nemáte niekto niečo, o čo sa staráte a chcete to predať?...
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

"co by ste pane chceli za 4000 Ă© ?!"


neboj nic, nema kazdy 2,5ku v takom stave ako bola tvoja :(
petyy
Príspevky: 3134
Dátum registrácie: 16.12.2009 15:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petyy »

mp3turbo napísal:"co by ste pane chceli za 4000 é ?!"


neboj nic, nema kazdy 2,5ku v takom stave ako bola tvoja :(
no ja viem, my zase hladáme niečo skromnejšie, nejaký benzínik 1,4 alebo 1,6 1,8 atd..príp.aj nafta, záleží od stavu...
On bol doteraz študent a na brigádach si viac nezarobil... povedal som mu, nech si nechá rezervu min.500€, tak tu má odloženu.
Jemu by stačila aj nejaká fabka 1,4 alebo octavka prvej generácie 1,6 a pod... a tie nejdu drahšie ako to čo má ušetrené...
Ja mu možem dať taku favoritku na plyn, ale to nechcem aby jazdil dlhé trasy, je to už predsalen 20 ročná hrča aj ked je o nu starané.. Tá je dobrá tak do mesta ako nákupný košík...Aj to nie do BA, skor do PD...
Vytipoval som si nejaké Golfy IV jedn 1,6 a druhý 1,4, pojdeme to pozrieť. Su to 1999 a cena cca 3500€...
Tak uvidíme...
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Musí to byť Golf? Takú Corollu či Carismu by si podľa mňa mohol nájsť skôr v dobrom stave...
petyy
Príspevky: 3134
Dátum registrácie: 16.12.2009 15:03
Zdieľať na Facebook

Re: _

Príspevok od používateľa petyy »

cicmanec napísal:Musí to byť Golf? Takú Corollu či Carismu by si podľa mňa mohol nájsť skôr v dobrom stave...
v podstate nieje určené čo to má byť. kludne aj toyota, ale v ponuke je menej týchto aut ako škodoviek, fiatov, vw, seatov, peugeotov atd...
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ja sa tiez snazim - A MARNE - vsetkym mojim kamaratom a kolegom vysvetlit, ze typicky uzivatel golfu, passatu je niekde uplne inde ako typicky uzivatel charizmy, galantu, avensisu, mazdy323/626/6 atd. Aj to nevie stocit kazdy co ma v riti dieru, aj to nebyvaju typicke firemne auta ktore maju za sebou sedem havariek, aj to nemavaju kindermafiani "zavolaj mi nemam 'kredyt' nééé?" v adidsa teplakoch (cim viac pasikov tym viac adidsa pripadne adydas)...

... no ale neda sa :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných