SPOPLATNENIE Autobazar.EU

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ccccars
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 06.10.2006 15:43
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

SPOPLATNENIE Autobazar.EU

Príspevok od používateľa ccccars »

Urcite ste sa s tym uz viacery stretlli pisal to uz aj admin aby sa to tu spoplatnilo. Tak isto ako napr funguje AUTOVIA ked chcete zadat viac ako jeden inzerat treba uz platit. Podla mna ak by k tomu doslo urcite by zmizli odtial nasledovne veci:
1. Inzeraty typu super auto max 3-4 rocne so sumou maximalne do 6000EUR kde majitel je anglican da sa s nim skontaktovat len mailom, peniaze treba poslat cez western union (50%) potom uz neuvidite ani auto ani peniaze atd. Kazdy to uz velmi dobre pozna, ale aj taks a stale objavi niekto kto zalozi temu nasiel som super auto co si o tom myslite.
2. Zmizli by odtial fiktivne inzeraty kde predajcovia sa snazia navysit umelo cenu ze podavaju kopec fiktivnych inzeratov a medzi to supnu svoje auto ktore je lacnejsie alebo opacne proste niektory ludia nemaju charakter. Clovek ide kupovat auto tak podava kopec fiktivnych inzeratov kde umelo znizuje cenu realnych aut.Nahadze sem 5-6 aut ktore neexistuju s cenou ovela nizsou ako sa realne predavaju a potom to tak vyzera. Skuste si porovnat ceny s AUTOVIOU. Vyzera to tam uplne inac.Tam take inzeraty neexistuju. Preto clovek ak yb mal zaplatit nejaku sumu aby podaval zavadzajuce inzeraty by si to rozmyslel.
3. Prestali by sem chodit deti a pubertiaci a ked chcete na fore nejaku radu alebo pomoc tak oni su ty prvy ktory tam pisu same somariny, kritizuju, nadavaju atd. Ja ak zadam nejaku temu nepotrebujem radu nejakeho 15rocneho "zasrana" ktory sa do toho hovno rozumie. A nebude robit nic ine len nadavat pisat somariny a chvalit sa ake on ma auto v garazi.

Ved ked si zoberiete stranky z Ceska,Nemecka,Rakuska tak ja som sa nestretol s tym aby nejaka inzercia bola zdarma. Vsade sa plati. A preco asi? Ked sa pamätate poniektory tak par rokov dozadu sa na mobile.de objavovali taktiez inzeraty typu super lacne auto skoro zadarmo. Vsetko to bol podvod.Tie auto boli lacnejsie ako nemecke taxiky bezovej farby. A odkedy je to tam spoplatnene zaujimavo zmizli. V Cesku taktiez somsa nestretol s tym aby inzercia na auto bola zdarma. V Rakusku taktiez. Skuste napisat na to vy svoj nazor. Lebo ked niekedy pozeram tie ceny aut tak sa naozaj nepodobaju realnym cenam. Popripade skuste napiat kolko by ste boli ochotny platit za inzerat a pod.
rudolfo63
Príspevky: 9941
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

...tak to je tazka otazka...V pripade,ak by to bolo aktualne su len tieto vychodiska...
Cicmanec by tu zostal sam....
Mlady,ako mlady...,bud mu to zaplati tatko,alebo usetri na jednej davke amfy...
Forum...,spadla by kvalita,obsah by sa zuzil a aj mnozstvo prispevkov by sa obmedzilo...
Autobazar je prave preto autobazarom,ze ma volny pristup,neobmedzene moznosti komunikacie,uzatvaraju sa tu priatelstva...,mozes hocikoho niekam poslat...,mozes vyjadrit svoj politicky nazor,ev.zorganizovat predvolebny miting...
Packovcov tiez mozes niekam poslat...,jednoducho je tu volnomyslienkarstvo ...a to sa mi na tom najviac paci...Je to samozrejme len moj nazor...
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

rudolfo63 napísal:Cicmanec by tu zostal sam....
Nezostal. Lebo by tu nezostal vôbec. Hádam si nemyslíš, že budem ešte platiť za to, aby som tu denne čítal rovnaké témy a rozčuľoval sa nad HNIDákmi a podobnou háveďou?

Spoplatneniu inzercie sa nebránim. Spoplatnenie fóra by ho možno čiastočne vyčistilo, ale myslím, že systémovejšie riešenie je skôr dôslednejšia práca moderátorov. Za voľný pokec sa myslím zatiaľ neplatí nikde, možno ak, tak sú prísnejšie podmienky registrácie...
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

aaaano a potom je problem vybalansovat doslednejsiu pracu moderatorov. Reklamy sa vymazavaju velmi promptne, zhruba to odhadujem do troch az piatich hodin v priemere, nezriedka do 20 minut.

potom je len otazka cenzury do akej miery ist ked sa zacne tema vymykat povodnemu obsahu, co je este slusnost a co nie je a podobne.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Skôr som myslel iné veci, ktoré mi už dlho ležia na srdci... :d :D

A pri tých reklamách (a aj ostatných veciach) - myslím, že ste už mohli dávno zistiť, že podobrotky to nikam nevedie, lebo niektorí sú zvlášť vytrvalí alebo nechápaví. Ako napr. tento: http://forum.autobazar.eu/search.php?se ... pneu+do+TP
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

suhlasim s cicom..a napriklad aj prispevky typu :

"zavolaj my, ja Ty pomozem,ked ces,dohodneme sa moje cislo je090......"

proste su tu niektori,ktori stale nechapu,ze nie je problem s tym,ze chce niekto niekomu pomoct,ale na to,aby som stale vypisoval,ako ma volat mne a zase vesat svoje cislo a ako som jediny a podobne...strasne...fakt sa budem zasadzat o to,aby takymto uzivatelom bol pristup obmedzeny,respektive zakazany na nejaku dobu..podla IP adresy..lebo nick si zmeni kto chce.. :3c90:
siracisko
Príspevky: 517
Dátum registrácie: 08.12.2005 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa siracisko »

Stevo mám obavu,že spoplatnením by táto výborná stránka upadla ako to bolo pred časom,keď fórum bolo stiahnuté z hlavnej stránky.Bolo to asi nátlakom platiacich reklamujúcich firiem a vtedy to tu vyslovene vrelo.Dovtedy v pohode Dataman sa rozohnil na zopár prispievateľov a chceli ho ukrižovať.
A bol v práve,lebo niektoré príspevky boli fakt stupidné,na ktoré reagoval.Týmto otváraš Pandorinu skrinku tohto fóra.
Osobne by som nemal problém s platením,nakoľko inzerujem minimálne,ale asi Ťa ukrižujú za takýto návrh.
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

scorpi4 napísal:suhlasim s cicom..a napriklad aj prispevky typu :

"zavolaj my, ja Ty pomozem,ked ces,dohodneme sa moje cislo je090......"

proste su tu niektori,ktori stale nechapu,ze nie je problem s tym,ze chce niekto niekomu pomoct,ale na to,aby som stale vypisoval,ako ma volat mne a zase vesat svoje cislo a ako som jediny a podobne...strasne...fakt sa budem zasadzat o to,aby takymto uzivatelom bol pristup obmedzeny,respektive zakazany na nejaku dobu..podla IP adresy..lebo nick si zmeni kto chce.. :3c90:
IP adresu si tiež zmením :-)
ccccars
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 06.10.2006 15:43
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ccccars »

Ok fajn...nech forum aj prezeranie a ine veci ostanu tak ako su. Spoplatnit aspon inzerciu. Cize vymyznu tie fiktivne inzeraty a hlavne kopec inzeratov kde auta su v zahranici a pise ze auto je an dovoz. Tak ja ked idem kupovat auto tak ho chcem najprv vidiet a nie an dovoz si ho objednam.A aks i vyberiem auto idem hned a nie cakat este par dni kym ho dovezie este. By si videl kolko tych inzeratov by pomizlo. A konecne by ludia videli realne ceny. Moj nazor ktory mi nikdy nikto nevyvrati. Sledujem ceny aut a pohybujem sa v oblasti aut dlhe roky a proste tie ceny co su tu nie su realne.To si asi kazdy vsimol cos a trosku do toho rozumie.
ccccars
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 06.10.2006 15:43
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ccccars »

wladi napísal:co je vela a co je malo inzeratov na spoplatnenie? to mi asi nikto nepovie ze
Ako som pisal jeden inzerat zdarma ostatne spoplatnit
vlado1886
Príspevky: 242
Dátum registrácie: 21.12.2008 19:47
Bydlisko: Pod Dubnom
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vlado1886 »

Ja by som spoplatnil aj jeden inzerat,symbolickou cenou,druhy by bol drahsi,treti este drahsi atd,atd... Nie vzdy je dobre,ak je nieco zadarmo
prevod
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 05.10.2006 18:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa prevod »

Spoplatnit hned prvy inzerat na auto , tak ako to je teraz , nie je dobre riesenie.
Ja osobne nie som ochotny platit za jeden inzerat na auto (hoci len 3 eur) v takej konkurencii inzertnych serverov aka je na SVK internete.

Pre porovnanie na autovii to je :
1 inzerat na auto je zadarmo
20 inzeratov na nahradne diely je zadarmo

Ostal som trosicka sklamany, ale co uz.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Admin to myslím dostatočne objasnil, ak to nechápete váš problém. Máte na výber či inzerovať na najväčšom a najnavštevovanejšom serveri za 3,- € alebo na iných menej navštevovaných zadarmo...
prevod
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 05.10.2006 18:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa prevod »

Jedine co som nepochopil je tento Vas prispevok ;)
Nechapem tu potrebu, vypisovat zbytocne prispevky s nulovou informacnou hodnotu.

Aby sa niekto vyjadroval o tom co som pochopil ,alebo nepochopil je uplne scestne. Perlickou je uz Vasa pripomienka o tom ,ze mam na vyber ... ;)
Nie je tu nic na nepochopenie, len som jednoducho vyjadril svoj nazor.

Samozrejme nemyslim to v zlom ,prajem tomuto serveru aby si udrzal trend najnavstevovanejsieho inzertneho servera a snad sa casom ukaze ,ze toto rozhodnutie bolo prospesne.

Pekny den.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ak by si to pochopil tak by si nemal potrebu písať svoj názor...

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní