...ozraty pirat....

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

martinpb napísal:futy ..tam by bolo obmedzenie digikartou vodiča..niečo take ako u kamionov..pri policajnej kontrole by mu to ukázalo v notebooku..čo a ako.. čo si myslím že pri dnešnej dobe gps a digitalizácie by nebolo nč zložité.. si myslím.. ale to je ešte vo hviezdachj všetko
Kamionisti majú tachografy a aj tak jazdia, tak ako jazdia.
futy
Príspevky: 896
Dátum registrácie: 19.03.2010 20:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa futy »

No vo firme čo jazdia na karty, ani jeden nedostal pokutu za rýchlosť podľa digikarty al. Kienzla, vždy na základe zmerania radarom, ale aj toho je málo lebo vysielačka lepšia ako antiradar. :41c2:
rudolfo63
Príspevky: 9947
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..futy..,to iste hovorim aj ja...,ked zacinam triezvet...mne sa to stava raz za pol roka,potom mam s alkoholom pokoj...,jednoducho sa potrebujem vyventilovat...
futy
Príspevky: 896
Dátum registrácie: 19.03.2010 20:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa futy »

Tak ešte jedno koliečko do konca roka bude, ale to nech žena natočí ako kolenačkuješ domov v uniforme :40bd:
martinpb
Príspevky: 2005
Dátum registrácie: 15.01.2011 21:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martinpb »

presne tak rasťo..jazdia ako jazdia...
ale určite je toto problém ktorý nevyrieši ani jeden z nás..je to všetko o mentalite a povahe človeka...
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

a kedze to nefunguje, tak o represaliach. Ked bude v krcme stale menej a menej kumcaftov lebo ich pozatvaraju, tak si niektori dalsi mozno uvedomia ze hop tu sa nieco deje.

a mozno prestanu jazdit nachlastani.

a ked neprestanu, tak sups s nimi k tym ostatnym. Aj im postavime nove ubikacie aby sa zmestili, nie je problem, pridem osobne pomahat.

aky je rozdiel ked sialeny pomatany magor ohrozuje ludi nozikom v obchodnom centre alebo ked ozraty soferuje autiak? To je uplne rovnaka vec, verejne ohrozenie, zarvat moze clovek aj v prvom aj v druhom pripade.

Na niektore veci mam velmi striktny, jasny a nemenny nazor. A ze s nim zopar z vas ktori si radi vypiju a potom to este odsoferuju domov nesuhlasia? To mi vobec nevadi. Lebo si neuvedomujete ze mozete niekomu ublizit, napriek tomu ze ste stiahli len dva poldecaky.
siracisko
Príspevky: 517
Dátum registrácie: 08.12.2005 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa siracisko »

No alkohol a volant ???????Každý kto sadne za volant pod prúdom ať de do ř i ť i.Buď chlastám alebo jazdím.Ale veľa ludí to má na háku aj vďaka bordelu a korupcii ktorá tu vládne.Potom to tak vyzerá na cestách.Môžu cesty zasypať policajtmi,vždy sa nájdu rovnejší.A budú sa na Tebe odbavovať že Ti svieti len jedna žiarovka na zadnú ŠPZ,ale tí rovnejší môžu všetko a ak niečo vyparatia,tak ........ nič sa neudeje.SLOVAKIA .........Je mi na grc,zajtra na pohreb.........Dubovany
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

cubicomp napísal:
mp3turbo napísal:bez najmensieho vahania by som si kupil tahac a prisambohu by som s nim jazdil po Bratislave, do roboty atd
lubos, ked si kupis americky, tak budes mat vecsiu deformacnu zonu a vzadu v bude budes mat viac miesta ako v galaxiku :d :D
a s kamionom sa aj zle parkuje + mas v meste zakazy vjazdu nad 3,5 nad 7,5t a pod cize nemas taku volnost ako s osobakom :zg282:
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných