Lancia Lybra - nedostatky

Diskusia ohľadne vozidiel značky Lancia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Septimo900
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 15.01.2011 18:00
Zdieľať na Facebook

Lancia Lybra - nedostatky

Príspevok od používateľa Septimo900 »

Takže na lybre sa lamu často vypínače na okna,kufor,mriežky na kureni-skratka plasty ako take stoja za nič.Odchádzaju turba,stabilizátory,spojky-lebo ich žiaden talian ani nemec nemení.Pokial mate lybru dovezenu z Nemecka,tak je uplne zhnita.Lancia aj Fiat maju zadnu napravu z veľmi slabého plechu a preto často zhnijú.Lybra ma veľmi zle navrhnute kurenie,pretože sa stále rosí-ma elektricke klapky,ktore su nedoriešene.Auto ako celok je veľmi pekné,luxusne a pohodlne,ale ako každe auto ma svoje slabiny.Lamu sa aj stahovačky okien-potom okno pada a je stale priotvorene.V predných svetlách ma skoro každy muchy,ale to je v pohode,lebo sa daju rozobrať a vyčistiť.Viem vam poradiť ohladom lybry čokolvek. :3c90:
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

> Pokial mate lybru dovezenu z Nemecka,tak je uplne zhnita

toto sa mi lubilo najviac. Cize neexistuje ani jedna jedina ktora by nebola zhnita, hej?
Aprox
Príspevky: 280
Dátum registrácie: 07.10.2008 10:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Aprox »

"Lancia aj Fiat maju zadnu napravu z veľmi slabého plechu a preto často zhnijú."


Naprava z plechu??

Dnes mi moj vychodniarsky kamarat povedal jednu krasnu vetu na margo jedneho . . .

Z bučka bukovina, z chuja chujovina.

Vidi tu niekto spojitost so zadavatelom temy?
Och, och.
mathyk
Príspevky: 164
Dátum registrácie: 25.02.2008 10:30
Bydlisko: Brezno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mathyk »

stryko asi v 07 doviezol z nemecka lybru 02 cize po facelifte, jazdi tam casto s kamionom a nevybere si hocake auto...on ma tento kus doteraz a meni na nom iba olej, filtre, brzdy, atd...

chcel som ju aj ja kupit, ale potom som kupil ine, kvoli konkretnemu kusku...

pravdepodobne si svoju kupil v tureckom bazare a mala pestru minulost
autickar21
Príspevky: 1596
Dátum registrácie: 12.05.2008 18:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autickar21 »

K comu je tato tema?
volkl
Príspevky: 486
Dátum registrácie: 19.02.2009 23:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa volkl »

autickar21 napísal:K comu je tato tema?
tiez tomu moc nerozumiem..
peterka85
Príspevky: 334
Dátum registrácie: 19.05.2009 13:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peterka85 »

Aprox napísal:"

Z bučka bukovina, z ch*** ch***.
:4090:
Dnes som cital jeden podoby
Protikladom umelej inteligencie je prirodzena blbost
funmaster
Príspevky: 108
Dátum registrácie: 14.12.2010 14:35
Zdieľať na Facebook

Re: Lancia Lybra - nedostatky

Príspevok od používateľa funmaster »

Septimo900 napísal:Viem vam poradiť ohladom lybry čokolvek.
Dakujeme, radsej nie...
RS1001
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 28.05.2007 13:28
Zdieľať na Facebook

Re: Lancia Lybra - nedostatky

Príspevok od používateľa RS1001 »

Septimo900 napísal:Lamu sa aj stahovačky okien-potom okno pada a je stale priotvorene :3c90:
...ty si sa náhodou nepriotrávil niečim? :4012: Si priotvor okno možno ti to pomôže :d :D
viktorDDD
Príspevky: 761
Dátum registrácie: 07.07.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Re: Lancia Lybra - nedostatky

Príspevok od používateľa viktorDDD »

Septimo900 napísal:Odchádzaju turba,stabilizátory,spojky-lebo ich žiaden talian ani nemec nemení.
neviem prečo by mali na tých JTDčkach nejako extra odchádzať turbá, sú to celkom spoľahlivé motory a turbo môže tak isto odísť na každom aute

stabilizátory sú spotrebný materiál tiež sa vybijú na každom aute podľa toho na akých cestách to auto jazdí

so spojkou, vlastne skôr s dvojhmotou majú problémy aj TDička hlavne keď sa motor podtáča

takže polovica závad ktoré si tu popísal je bežná u každého auta, nie sú to nejaké typické chyby lancie
asimakopulos
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 07.02.2009 23:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa asimakopulos »

ešte som nevidel nápravu z plechu..
ešte som nevidel zhnitu lybru.
gombíky na kufor a okná reaguju na lybre na jemný dotyk ao ked zapínaš CD na CD-playery.. Ak sy nejaký vypatlaný sedlák, čo doteraz stláčal gombíky na žiguláku, alebo zapínal v práci hlavný storočný bakelitový spínač, tak potom sa nečuduj, že sa ti lámu..
poznám tie autá, nemaju závady, ktoré by sa aspon trošku približovali závadám a servisu VW group z rovnakých rokov 2000-2007...
asimakopulos
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 07.02.2009 23:51
Zdieľať na Facebook

Re: Lancia Lybra - nedostatky

Príspevok od používateľa asimakopulos »

Septimo900 napísal:Takže na lybre sa lamu často vypínače na okna,kufor,mriežky na kureni-skratka plasty ako take stoja za nič.Odchádzaju turba,stabilizátory,spojky-lebo ich žiaden talian ani nemec nemení.Pokial mate lybru dovezenu z Nemecka,tak je uplne zhnita.Lancia aj Fiat maju zadnu napravu z veľmi slabého plechu a preto často zhnijú.Lybra ma veľmi zle navrhnute kurenie,pretože sa stále rosí-ma elektricke klapky,ktore su nedoriešene.Auto ako celok je veľmi pekné,luxusne a pohodlne,ale ako každe auto ma svoje slabiny.Lamu sa aj stahovačky okien-potom okno pada a je stale priotvorene.V predných svetlách ma skoro každy muchy,ale to je v pohode,lebo sa daju rozobrať a vyčistiť.Viem vam poradiť ohladom lybry čokolvek. :3c90:
zacitujem ti nedostatky z iného nemenovaného koncernu:



Ahojte neda mi nepodelit sa s vami o moju najnovsiu skusenost s touto znackou.
Takze zacalo sa to niekde v oktobri ked som si kupil GolfV Variant r.v.2008 1,9 tdi DSG 7 stupnove auto v slusnom stave komplet historia servisna v roku 2010 v januari bola menena prevodovka v zaruke cize v pohode hovorim si ved zaruka je dva roky uz aj na topanky. ale ked prituhlo a zacali mrazíky tak sa pri ranajsich startoch od zotrvaku ozyvali kovove zvuky tak hovorim si sak robis v autorizovanom servise vymenime ho.
Este pripominam ze jedinou zavadou v tomto case boli kovove zvuky za minusovych teplot auto islo ako hodinky.
A tu nastalo trapenie dali sme to dole ale ukazalo sa ze nie je to zotrvak ale sucha spojka co nie je 700€ ale 1600€ nvadi objednali sme po 2 tyzdnoch dorazilo a tak podme na to vymenili sme aj tu no auto bolo potom uplne nepojazdne po ziadostiach o radu ako to poskladat nam import odpovedal v hadankach alebo sme si pripadali ze piseme inym jazykom.
Potom sme po roznych uvahach a meraniach poskladali auto tak aby bolo plne pojazdne no pri zaradeni D alebo S auto doslova vystrelilo dopredu co sprevadzalo aj hrabanie kolies to vsetko pri zakladnom plyne.
Tak sme po asi 4-5 tyzdnoch cakania a posielania roznych merani na import VW dnes dostali odpoved ze odporucaju vymenu dsg prevodovky.Hovorim si ok ved zaruka je este rok na prevodovku.
No a teraz citajte podla Importu VW Slovensko si mam uhradit novu prevodovku ja cena tejto prevodovky je 8164 € pretoze podla ich legislativy zaruka dielu meneneho v zaruke pada zarukou auta teda ak vam umre motor v 23 mesiaci a vymenia vam ho tak ak sa pokazi po 2 mesiacoch mozte si piskat.
Toto ma fakt dorazilo myslim ze toto je hanba pre cely koncern.
mike83
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 29.11.2009 18:43
Zdieľať na Facebook

to si zabil

Príspevok od používateľa mike83 »

chalanisko je totalne mimo ako teple pivo!!! asi je vyuceny pekar a pusta tu do eteru bludy!!!
jankode
Príspevky: 682
Dátum registrácie: 21.02.2008 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jankode »

Septimo900, Založený: 15 január 2011,Príspevky: 1 - to asi hovorí za všetko nie? asi bol pokec nedostupný tak sa stavil medzi nami a niečo rozumné nám povedal, aby sme nezomreli blbý ako on...
joky
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 08.12.2008 20:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa joky »

Lybru mam od maja 2010 JTD bola dovezena z Rakuska. Najazdenych ma 230tis km , ale toto čo tu chalan pise sam ziadnu zavadu nemal .Prave plasty a materialy pouzite v interieri su kvalitne. Podvozok je na ukor jazdnych vlastnosti trocha komplikovanejsi.Pozeral som podvozok na montaznej jame a vsetko je ok.Ak je slaba korozia tek vyrabaju sa vhodne natery na podvozky.

Návrat na "Lancia fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní