...663 Eur pokuty...

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

...663 Eur pokuty...

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

...za to,ak zachranka nevyrazi do minuty od pokynu...
To je odpoved na situaciu,ktora sa stala v KNM...Ja v tomto pripade jednoznacne ako clovek obvinujem zachranarov,ktorych postup nebol zlyhanim,ale priamo zasranou povinnostou zasiahnut v kritickom stave.Neviem si predstavit situaciu,kedy by pri vypadku pocas nehody zomierali v aute ludia...Vo vynimocnych pripadoch totiz mozu zachranky vystartovat aj bez prikazu na vlastnu past...Kto bude v tomto pripade vinnikom,netusim...
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

tak ako obycajne, kolektiv. A kolektiv sa tazko zatvara tak to nechame tak... ako obycajne

mna by ale zaujimal ten superpredrazeny tender na novu komunikaciu co sa na zaklade tohoto vypise o dva mesiace :(
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

...Lubos...,tak to som aj ja zvedavy,lebo bude celkom zbytocny...Malokto este vie,ze o 2-3 roky bude fungovat system GOLIAT s celoeuropskym pokrytim a tento system bude povinny v kazdom aute,teda vyrobcovia ho budu povinne montovat do novych aut...Centrala bude v Prahe...
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

k tomu ti poviem jedine : digitalne vysielanie. Bolo naprojektovane v perfektnom MPEG4 formate, potom to nejaky sikula zastavil, skrtol, pouzil obstaroznu MPEG2 ktora stala viac penazi ako progresivna meg4.

a uvidis, za dva roky sa zisti ze mpeg2 nie je uplne idealna a bude sa to cele ZNOVU vymienat na mpeg4. ZA DALSIE OBROVSKE PENIAZE.

sere ma to, neskutocne. Svine svinske. Keby sa v tejto vymrdanej republike dva roky hospodarilo tak ako sa ma, tak by boli vsetky skoly a nemocnice zrekonstruovane. Dialnice, myto, desiatky miliard v hajzli pardon v sukromnych pozemkoch a vilach a potom placeme ze nemame par miliard na nemocnice. Coby sme nemali...
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..v prvom rade by som sanitky vybavil riadnym spojenim v terene,tu je najvacsi problem...
Napísať odpoveď

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní