Len tak si zajazdit...

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

trochu od ruky, no LM-Zuberec. Super cesta. Prázdna, kvalitná, krásna príroda a v polovici cesty krásny výhľad.
dubina58
Príspevky: 309
Dátum registrácie: 01.05.2010 14:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dubina58 »

martin cichy napísal:najradšej mám cestu za vernárom po brezno. nádherná príroda.
aha...a nebol to ten presovsky kamionista???
dubina58
Príspevky: 309
Dátum registrácie: 01.05.2010 14:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dubina58 »

do prdele...preco zrovna autom po prirode???nasadni na vlak vystup v Strbe s ruksakom a fotakom...co uvidis pocas jazdy???budes kazdych 5 kilometrov stat a kochat sa prirodou a vdychovat spaliny z tvojho auta???hmmm.mozno som tej otazke nerozumel... :4012:
cassey
Príspevky: 109
Dátum registrácie: 17.08.2009 07:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cassey »

Ja sa pridávam k opelcars-u a k dubina88.Ja som si zajazdil najlepšie pred 4O-timi rokmi po celom SK.Dnes to napripadá do úvahy.Objavil som B I C Y K E L a nedám naň dopustiť.Vrelo odporúčam všetkým: keď do prírody tak jedine na bicykli! Garantujem vám ,že uvidíte veci,ktoré z auta nemáte šancu zbadať.
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

cassey napísal:Ja sa pridávam k opelcars-u a k dubina88.Ja som si zajazdil najlepšie pred 4O-timi rokmi po celom SK.Dnes to napripadá do úvahy.Objavil som B I C Y K E L a nedám naň dopustiť.Vrelo odporúčam všetkým: keď do prírody tak jedine na bicykli! Garantujem vám ,že uvidíte veci,ktoré z auta nemáte šancu zbadať.
to mas sice pravdu ale teraz v zime na biku na taketo tury ist je trochu chladno lol
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
dubina58
Príspevky: 309
Dátum registrácie: 01.05.2010 14:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dubina58 »

mas sice pravdu ale teraz v zime na biku na taketo tury ist je trochu chladno lol[/quote]

OK...ale my sa bavme o tom,preco chodit s autom...ano,na miesto urcenia kde si urcis odstavit auto a ci peso abo kolobezkou ist po nasej krasnej krajine...taky turizmus pozname a su len u zprdenych hambukacov lenivcov americanov...zeby to doslo aj nasu slovac???fujtabl
a mimochodom,na hocijake turisticke aktivity treba chodit primerane obleceny a chraneny...lepsie sa spotit ako prechladnut...
na biku je to prave najzaujimavesie to,pokial nie je mraz sa hrozne dobre zabavis...nikdy nie sam-dvojice-trojice...a neprehanat a fotit sa a fotit,parada...
simonfenix
Príspevky: 276
Dátum registrácie: 12.08.2007 13:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa simonfenix »

najkrajsia cesta je ked koncis v praci a ides si vybrat vyplatu. daj si do auta stromcek echtleder kup si cigaru a uvidis tak pekne si sa este nepreviezol lol
Obrázok
haters gonna hate
kaktuslq
Príspevky: 131
Dátum registrácie: 10.08.2010 13:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kaktuslq »

Caute...vdaka za tipy...a este k dotazom ci chodit na aute alebo peso/bicykly... mam choru mamu, a chcel som ju zobrat niekam sa povozit...tak nebudem ju vozit po dialnici niekam, radsej zvolim trasu niekde po prirode...vdaka este raz tipy...
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

kaktuslq napísal:Caute...vdaka za tipy...a este k dotazom ci chodit na aute alebo peso/bicykly... mam choru mamu, a chcel som ju zobrat niekam sa povozit...tak nebudem ju vozit po dialnici niekam, radsej zvolim trasu niekde po prirode...vdaka este raz tipy...
No, a je to vysvetlené. Tiež som nechápal tie zamyslenia okolo jazdenia po peknom prostredí a jeho príčinách. Čo koho po tom, prečo niekto niečo chce práve takto. Táto SK nátura, za každú cenu mudrovať, je niekedy na posratie.

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných