vrzgajuce dvere

Diskusia ohľadne vozidiel značky Seat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jany966
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 29.12.2008 18:26
Zdieľať na Facebook

vrzgajuce dvere

Príspevok od používateľa jany966 »

Vrzgaju niekomu dvere na cordobe ked ide po mensich nerovnostiach.r.v 2007 Uz mi ich v servise utahovali aj striekali nejakym sprejom,ale stale nic.Vraj je to konstrukcna chyba,tak som napisal na seat importera ako reklamaciu.NIkto sa mi zatial neozval.Je tomu uz asi mesiac.Ide o vonkajsie gumove tesnenia.
janicekk
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 21.11.2008 22:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa janicekk »

ahoj,bud to vyries tak ze si daj hlasnejsie radio,alebo si to skus nevsimat..je to seatovska vada..krsny ma cordobu 2005,ma to iste,my mame leona II 2006,a je to to iste..aj ja som to daval na reklamaciu..s tym si nepomozes..jedine alhambra to nema,inak to maju vsetky.. MUSIME VYDRZAT :) ahoj
petyy
Príspevky: 3134
Dátum registrácie: 16.12.2009 15:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petyy »

mne vrzgali aj na octavke :3035: ...ale tam vrzgalo kadečo, aj palubovka atd...takže to nieje chybalen seatov ale aj škodoviek. a mysím, že škodovky su tým známe.. :zg282:
jany966
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 29.12.2008 18:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jany966 »

Je mi len cudne,ze koho sa pytam ci ma cordobu,ibizu,alebo alteu tak my tvrdia ze im to nerobi.Ja mam najazdene iba 12000 km tak my to pripada trochu cudne.A aj tie plasty vrzgaju a velmi sa skrabu.No nic moc.Keby som to vedel pred rokom a pol asi by som ju nikdy nekupil.
maror
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 20.12.2008 18:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa maror »

Ja som sa na citroene xara tiz pekne pobavil pri nastupovani my najprv pekne vrzli dvierka a nakolko neslo ani radio, original s prvovyroby, tak som aspon na ceste do BA pocuval vrzgajuce plasty
estremo
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 13.10.2006 19:55
Zdieľať na Facebook

.....

Príspevok od používateľa estremo »

Chlapi ja mam nissan primera r.v. 2004 a je to to iste,vrzga mi palubovka aj dvere, do dverisom daval aj neaky specialny sprej,ktory tlmi rezonancie, ale prd to pomohlo :zga27:
Napísať odpoveď

Návrat na "Seat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných