Skusenosti s hajzlikmi

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lapso1
Príspevky: 352
Dátum registrácie: 22.11.2009 10:08
Zdieľať na Facebook

Skusenosti s hajzlikmi

Príspevok od používateľa lapso1 »

Dnes mi dvaja pani riadne zdvihlli adrenalin. Prvy hned rano, idem si do mesta, na prvej krizovatke davam prednost a panko na felke za mnou asi zabudol ze je december a trochu sa smyka, tak to do mna nasil. Odniesol si to iba kryt na tazne na zadnom narazniku, ktory bude treba striekat, tak som nasraty sadol do auta a isiel prec.
Poobede isla manzelka do mesta, parkovala asi pol hodinu a ked sa vratila k autu, vsimla si listok za stieracom a oskrety zadny blatnik, naraznik a svetlo. Tymto pozdravujem pana (hajzlika), ktory nechal za stieracom listok s neplatnym tel. cislom, zrejme ako alibi, ze neusiel po poskodeni cudzieho vozidla.
Moje dalsie auto bude zrejme stary orampovany patrol s pevnostnymi naraznikmi.
Mate podobne skusenosti?
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

jasne. Taka dobra kolajnica nikdy nie je zla! Ja som sa nechtiac asi desat rokov dozadu obšuchol susedovi o mladú 25ročnú (nie zenu ale Ladu Nivu) - skoda ze mala narazniky z kolajnice... tak ma to mrzelo ako nikdy.

No co, blatnik na Feliciu stal 900 korun, striekanie bolo drahsie :)
lapso1
Príspevky: 352
Dátum registrácie: 22.11.2009 10:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lapso1 »

Dnes som len hrozne nastvany, zajtra ma to prejde. Este ze som nestihol pouzit tvoje postupy na lestenie, lebo by ma drblo. :3c90:
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

nejaka slusnost je dnes v haji, proste nehrozi aby niekto bral ohlad na niekoho okrem seba. A potom je aj tupost ludi, ktora je stale vecsia a vecsia, za par rokov budeme sprosti vsetci ako bagandze.
lapso1
Príspevky: 352
Dátum registrácie: 22.11.2009 10:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lapso1 »

Niektori kamionisti maju total na salame, mali by mat povinne cuvacie kamery. Ja cuvaciu kameru mam, cuva sa na nu zle, ale aspon vidim ci mi za autom nestoji decko a nieje problem zastat 10 centi od prekazky.
chocho
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 17.10.2009 18:30
Bydlisko: MT
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa chocho »

Lakino, podobný zážitok. Šofér MHD zastaví uprostred križovatky, drbne tam spiatočku a cúva, lebo (ako neskôr povedal policajtom) si neskoro uvedomil, že mu dnes dali inú linku ako zvyčajne a zabudol odbočiť!!! Samozrejme vyliezol na kapotu za ním idúceho auta, ktoré nemalo kam cúvať. Dobré, nie?
peto103
Príspevky: 1073
Dátum registrácie: 28.06.2007 22:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peto103 »

lakinooo napísal:Chlapci, ja som siel v piatok na vychod. V Presove na poslednej krizovate pred dialnicou som zastal za kamionom. Stal som za nim iba ja. Vedla v rade talo tak 10 aut. Ten vydr.bany hajzlik v kamione sa rozhodol ze zacne cuvat. Teraz som sam zo seba prekvapeny ako som to riesil. ON stale cuva a cuva, ja na neho blikam a trubim a on stale cuva a cuva. V lavo auta idu 80, pravo skoro rovnako. A ja de*** cuvam a cuvam a nemam sa kam uhnut a ten chu.j sa na mna ruti.
Snáď raz spraví to isté nejakému horkokrvnemu týpkovi, ktorý ho vytiahne z tej kajuty a naučí ho ohľaduplnosti
lapso1
Príspevky: 352
Dátum registrácie: 22.11.2009 10:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lapso1 »

Stastne a vesele degesovi co mi vcera obehol klucom lavu stranu. Som magnet na debilov.
Napísať odpoveď

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní