Strategia pri kupe auta cez autobazar

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

danexe
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 29.12.2008 08:55
Zdieľať na Facebook

Strategia pri kupe auta cez autobazar

Príspevok od používateľa danexe »

chcem sa poradit nasiel som par autobazarov na slovensku

http://www.pozri.sk/autobazare

chcel by som kupit auto combi do 200 tisic. Mam taku strategiu ze vynecham autabazare ako darex, alles, aaa a vyskusam nejaky lokalny mensi autobazar napr. na strednom slovensku. Kedze niesom odtial nepoznam nejaky s ktorym maju ludia dobre skusenosti......

napr. tento sa mi zda zaujimavy......



http://www.pozri.sk/profil-autobazar-auto-card/12807


skuste pls poradit dalsie........ :3035:
KE-peter
Príspevky: 42
Dátum registrácie: 23.10.2008 00:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa KE-peter »

Poviem ti tak oj.bu ťa všade či v malom alebo veľkom bazare.....hlavne chod s niekym kto sa vyzná a neponáhľaj sa... :zg282:
danexe
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 29.12.2008 08:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa danexe »

KE-peter napísal:Poviem ti tak oj.bu ťa všade či v malom alebo veľkom bazare.....hlavne chod s niekym kto sa vyzná a neponáhľaj sa... :zg282:


ake su naj ojeby ?
karenas55
Príspevky: 91
Dátum registrácie: 23.05.2008 22:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa karenas55 »

To robiš chybu,určite pozri AAA,Darex atd.je to velmi poučné a
hlavne zistíš,aké peniaze za auto nedat,niečo sa naučíš a potom si zober toho mechanika a choď si kúpiť auto od prvého
majitela,kúpené na Slovensku :28b7: :28b7: :28b7: :28b7:
Treba hladat a davať si pozor :zg282:
rbesedic
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 07.02.2008 13:11
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rbesedic »

zaujmalo by ma preco su vsetci tak zatazeny na auta KUPENE NA SLOVENSKU.....viete mi povedat aky je medzi tym rozdiel ci je auto kupene na Slovensku alebo v Nemecku?Este viem pochopit pri starsich autach kupovanych niekde od Tureckych nemcov ale v pripade 1-2 rocneho auta kupeneho priamo od dealera zo servisnou knizkou v tom neni ziaden rozdiel.....
TT666
Príspevky: 396
Dátum registrácie: 16.03.2005 10:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa TT666 »

rbesedic napísal:zaujmalo by ma preco su vsetci tak zatazeny na auta KUPENE NA SLOVENSKU.....viete mi povedat aky je medzi tym rozdiel ci je auto kupene na Slovensku alebo v Nemecku?Este viem pochopit pri starsich autach kupovanych niekde od Tureckych nemcov ale v pripade 1-2 rocneho auta kupeneho priamo od dealera zo servisnou knizkou v tom neni ziaden rozdiel.....
Takisto u jazdenky nevidím rozdiel či je dovoz alebo kupovana tu na SK.

Zaruka tam už aj tak není...

Ine je keby si kupoval auto za 300litrov nejake celkom nove cca 3ročne..
To snad pochopím..

Mi predávame Mondeo.. kupovane tu na SK.. a ked kukam na mondea tak je asi jedine čo nem dovoz.. a nemylím si že by to nekoho nejak zaujímalo...

Myslím že každeho v prvom rade zaujíma cena...
autovybava
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 16.10.2007 20:51
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autovybava »

ja som kupoval auto v AAAckach a som spokojny, podla mna je to uplne jedno kde ho kupis, rozdiel medzi AAAckami a inym bazarom nevidim, navyse neviem o tom ze by ti v Ackach branili prezriet si auto aj do posledneho srobu, a mozes s nim ist aj dat ho pozriet do svojho servisu,.. takze skor by som povedal ze ak tu niekto niekoho o...e tak len sam seba :zg282:
londoner04
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 29.11.2007 17:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa londoner04 »

Kolko tych šuniek dovezenych a postáčanych vie vydokumentovat všetky servisné ukony na aute.1,majitel so servisnou knihou v ruke a s logickym vysvetlením prečo svojho miláčika predáva je pre mna doverihodnejší ako zašmudlany zaolejovany mechanik vylezeny s pochybnej dielne kvázi ako servisu,čo vytiahol prívesny vozík a dotiahol zaručene neburane auto z Beneluxu. :2f93:
raltok
Príspevky: 85
Dátum registrácie: 15.12.2008 13:58
Bydlisko: ba/ke
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raltok »

z osobnej skusenosti mozem povedat, ze na vsetky auta na kt. som sa bol pozriet a boli z dovozu, tak mali stocene tachometre. auto vyzeralo perfektne, ale ked som si nechal overit kilometre, taaaak. napr. renault laguna na tachometry 100 000km a v roku 2006 mala pri poslednej servisnej prehliadke v renault servise 240 000km... dalsi bazarnik sa mi dusoval, ze tych 150 000km na tachometry je poctivych {mne nevadi, ze auto ma 180 000km, len nech o nich viem}, tak som sa pozeral po aute a siahnem do odkladacej schranky a tam bol vypis z talianskej stk? alebo z coho to bolo a stav tachometra 270 000km. a tak mozem pokracovat... preto sa ja osobne pozeram len po autach po 1. majitelovi a kupenych na svk, pretoze tak som kupil auto a vsetko sedelo co povedal majitel a co som si overil v servise. je mi jasne, ze aj v takychto pripadoch moze byt nejaky odrbavak, ale myslim si, ze je ovela mensia pravdepodobnost.
londoner04
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 29.11.2007 17:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa londoner04 »

Tak,tak ani mne by možno nevadilo že auto má najazdenych 250 000km ked je poctivo udržiavané tak možno vydrží ešte raz tolko.No štve ma ako sa slováci necháme lahko odrbkat,čo ten nemec ked si kupil pred 10 rokmi velku dieslovu limuzínu tak mu od vtedy stála v garáži a preto má každe 9-10 ročne auto dovezené a u nás predávané najazdenych 127 369-149 999km.Asi chudák nemecky nemal na naftu ked už kupil nové delo.:3c90: prečo ty frajeri čo to sem tahaju :3906: nepriznaju chlapsky farbu v akom stave to auto naozaj doviezli.
rbesedic
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 07.02.2008 13:11
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rbesedic »

Hmmm nemyslim ze sa to da tak jednoznacne hadzat do jedneho vreca.....ja napriklad obcas doveziem nejake auto z Nemecka ,vzdy tak max 1 rok stare a vacsinou priamo od dealera,auto je vzdy v perfektnom stave a za km dam ruku do ohna,ono zase pri rocnom aute by asi ani nebolo moc co stacat.....napr....

http://www.autobazar.eu/sk/card.php?id=804360
http://www.autobazar.eu/sk/card.php?id=802113

a za km dam kludne ruku do ohna....:-)

ahojte
Kajco.K
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 11.01.2006 20:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kajco.K »

CHLAPE? MAM POCIT? ŽE SA TU JEDNÁ ZASE O SKRYTÚ REKLAMU NA TVOJ AUTOBAZÁR, POPRÍPADE SI TAM ZAMESTNANÝ, TAK PREČO SA NEVOPCHAŤ ŠÉFOVI DO R..... CHODÍ SEM DOSŤ LUDÍ, TAK PREČO SA NEZVIDITEĽNIŤ. ŽE SOM SA TRAFIL !!!!!!!!
:40bd:
rbesedic
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 07.02.2008 13:11
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rbesedic »

som sukromna osoba ,ziaden bazar......ano tie ponuky su moje no a co?sluzili ako nazorna pomocka k reakcii v teme ktoru som nezalozil.....
danexe
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 29.12.2008 08:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa danexe »

mp3doauta napísal:ja som kupoval auto v AAAckach a som spokojny, podla mna je to uplne jedno kde ho kupis, rozdiel medzi AAAckami a inym bazarom nevidim, navyse neviem o tom ze by ti v Ackach branili prezriet si auto aj do posledneho srobu, a mozes s nim ist aj dat ho pozriet do svojho servisu,.. takze skor by som povedal ze ak tu niekto niekoho o...e tak len sam seba :zg282:

tak ty si prvy koho poznam.........
jouzsi
Príspevky: 180
Dátum registrácie: 29.09.2005 11:31
Bydlisko: NZ
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jouzsi »

rbesedic napísal:som sukromna osoba ,ziaden bazar......ano tie ponuky su moje no a co?sluzili ako nazorna pomocka k reakcii v teme ktoru som nezalozil.....
Len nestresuj, nebolo to myslené na teba ale na zakladateľa tejto témy a na jeho prvý príspevok... :-) Inak aj podľa mňa to tým smrdí! Však prečo práve zo stredného Slovenska a prečo práve ten?! Keby v tom bazári vybral konkrétne auto a prilepil by ho sem ešte v poho, ale nie celý autobazár :40bd: :40bd: :40bd: Nabudúce lepšie premyslieť, ako sa tu strapňovať! Skúste spraviť lepšie ceny a možno, že to viac zaberie aj bez zbytočnej reklamy :zg282:
Napísať odpoveď

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: db69 a 8 neregistrovaných