Vyber auta...

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Vyber auta...

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

Zaujima ma jedna vec,zaroven to berte akomoj posledny prispevok v tomto roku,o par hodin odchadzam...,vraciam sa v polovicke januara...
Takze...,vec sa ma tak.vybral som si auto,zena je zasadne proti...Ja uprednostnujem klasiku,chcem sa vratit do 90.rokov,vybral som Mitsubishi 300O,je na tzchto strankach,stoji v Zline...Zena vravi,ze je to serbel a je lepsie mat JEEP,co jej davam za pravdu...Lenze.ako to zenska...chce auto,kubatura najlepsie do 1 litra,so spotrebou do 5 litrov,samozrejme...nafta...O farbe sa vzdy hadame,mame rozne a rozdielne nazory...Zaujima ma,ci vy sa so svojimi radite,ci spolocne vyberate,ci sa tiez hadate ,hadzete tanierami..,alebo to ponechavate ako cisto muzsku zalezitost...za odpovede...dakujem...
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ja kupim lepsie auto ako sme mali do daneho momentu, potom na nom tri tyzdne jazdim pokial striga nezisti ze je naozaj lepsie ako to co sme mali doteraz a od toho momentu zase jazdim na tom horsom v rodine...

... takze zase mozem kupovat lepsie auto a ked to strapatá zase zisti ... ach doriti.
pikasodk
Príspevky: 143
Dátum registrácie: 11.12.2009 23:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pikasodk »

Ja si auto vyberem,zaplatim a mojej to je uplne jedno.Vodičák mám aj tak len ja takže zatial mi do toho nepapuľuje aj keď včera mala výhrady na to že chcem vymeniť osobák za dodávku.ono nakoniec su to moje prachy a ako si usťelieš....... :fight:
Andrej7269
Príspevky: 2230
Dátum registrácie: 15.05.2008 13:56
Bydlisko: Rovinka/Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Andrej7269 »

ja som kupil auto podla toho co sa pacilo mojej zene a synovi. No a pri dalsom to bude o tom ze kupim to co potrebujeme a co sa paci mne. Kedze nezacala soferovat ani po tom co som kupil auto podla jej zelania tak uz nema narok vyberat :)
Mercedes Benz W245 BlueEfficiency (03/2009) Benzin bez Turba :)
kapeda
Príspevky: 1036
Dátum registrácie: 28.12.2006 13:29
Bydlisko: BA
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kapeda »

...ja to moc nediskutujem, lebo vzhlad nie je vsetko...
MaceKx
Príspevky: 335
Dátum registrácie: 07.04.2010 17:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MaceKx »

nikdy nedaj na ženu !!! a 3000 GT ber všetkými desiatimi
Japanese performance engine is Mazda KL-ZE, true power is Xedos 6 KL-ZE

Xedos 6 "is religion" !!!
Fofro
Príspevky: 816
Dátum registrácie: 08.12.2009 05:57
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Re: Vyber auta...

Príspevok od používateľa Fofro »

rudolfo63 napísal:Takze...,vec sa ma tak.vybral som si auto,zena je zasadne proti...
Ja som si dlho myslel,že som si vybral ženu,ale nedávno mi to docvaklo,že žena si vlastne vybrala mńa.
Takže auto vyberám JA :3c90:
Andrej7269
Príspevky: 2230
Dátum registrácie: 15.05.2008 13:56
Bydlisko: Rovinka/Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Andrej7269 »

No chlapi mam super manzelku. Povedal som jej ze jej necham ten MB B a ja si kupim druhe auto. Nieco starucke s cim sa budem bavit v garazi a tak. Mam 2 synov mozno ich to zaujme. Ona na to ze dobre .. ze nech si vyberiem a kupim ked na to budeme mat a budeme to moct zivit. Moj sen o W124 300D alebo niecom podobnom sa stal hned realnejsim. Ano mal by som kupit co ma 7 miest lebo by sme take potrebovali kvoli rodicom. Moja zena ma vodicak a za volant sa jej moc nechce. Mozno bude donutena ked budeme mat 2ks 5 miestnych aut. Uz len nasetrit a potom nieco pekne potmelit, zastreknut, dnu to trosku ozivit a pripadne niektore casti pomenit a mozno pridem na stretko na mojom auticku.

Rudy: mne moja zena povedala ze si ma vzala preto ze som mal byt v BA a urobil som jej dieta. a ja ze to bola laska :..: ... :40bd: :40bd: :40bd:
Mercedes Benz W245 BlueEfficiency (03/2009) Benzin bez Turba :)
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

aku dobru zenu si si nasiel... prezieravú rozhľadenú a tak :)

ja som tiez mojej spravil mimino... hned ako sme sa spoznali a uplynulo 11 rokov ;)
Andrej7269
Príspevky: 2230
Dátum registrácie: 15.05.2008 13:56
Bydlisko: Rovinka/Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Andrej7269 »

mne skor islo o to ze si mozem kupit auto .. ten zvysok je hold niekedy ten vedlajsi ucinok co pri mnohych veciach mas
Mercedes Benz W245 BlueEfficiency (03/2009) Benzin bez Turba :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných