ste spokojní s prácou odhŕňačov vo vašom meste?

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

áno
17
31%
nie
38
69%
 
Celkom hlasov: 55

bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

Ešte raz, nie všetky cesty sú v správe SSC, kludne choď na Mestský, Obecný úrad v mieste tvojho trvalého bydliska a môžeš diskutovať s volenými zástupcami starostom, primátorom, poslancami...
donmartin
Príspevky: 536
Dátum registrácie: 25.06.2007 12:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa donmartin »

hmm...dialnice a cesty pre mot.vozidla-a navyse hlavny tah presov-kosice-absolutne neodhrnuty...ako chapem ale tu u nas v presove odhrnaju najprv bocne ulicky az potom pride na hlavne tahy(zeby si primator chcel splhnut?a SSC na to serie?)
redfavo
Príspevky: 273
Dátum registrácie: 16.08.2008 16:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa redfavo »

ak nie je odhrnutých 28km hlavného ťahu...tak kto má zato zodpovedať...asi všetci čo bývaju okolo...na odbočovacom pruhu z mosta v krásne bolo 10cm snehu,spojlerom som ho odhrnul až ja...takže 10cm snehu nemohlo napadnuť za 10minut,ani za 2hodiny...
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

exclusiv napísal:ACON - presne o tomto čo si pisal som chcel napísať aj ja od a až po w totiž nesuhlasim s tebou o tom vlákne..sú tu reálne zažitky ludí ktori sa s touto situáciou na ceste stretli..a ak si trošku zaregistroval v správach 3 deti sú bez mamy...ale za to cestári nemožu..jej chyba že vošla pod kolesa tatrovky,jej chyba že nemá 4x4 a ako zodpovedná matka 3 detí verím že mala dobre zimne gumy.. lebo vieme aké su ženy.. ale nechajme to tak
Hm, ale to, žýe cestári bolo na šalších 100vkách miest kde sa aj vďaka nim nikomu nič nestalo, to už nikto spomínať nebude, však? Načo, veď ľudí to nezaujíma. A že tá mama skončila pod nákladiakom.... je to smutné, no cestári za to ozaj nemôžu. Ak precenila svoje schopnosti, čo zjavne spravila, je otázka, prečo tak riskovala. Jazdím služobne denne. Viem ako mnohí veria, že na snehu to drží.
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

Mňa na tej reportáži s tou pani zaujala iná vec. Tá Felícia ani nebola nejako rozbitá a ona mŕtva, to isté hneď v ďalšej reportáži, tiež Felícia a mŕtvy človek...
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

to nie je vo Felícii. Problém je že obe sa zrazili s nákladiakom, takže čelným sklom do nárazníka. To nezachráni ani 200airbagov ani skvelé deformačné zóny karosérie. Všetko je to dolu.
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

Tá druhá DN bola tuším s autobusom. Autobus takmer nič odtrhnutý nárazník na boku a vo Felde straty na životoch.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

No, nič si nenahovárajme. Felda je koncepčne 40 ročné auto.
rudolfo63
Príspevky: 9947
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..nuz..,ono je lahke vsetko hadzat na cestarov,ale nikto sa nepozastavi nad nedisciplinovastou vodicov,kedy mnohi maju este letne gumy,neprisposobuju rychlost stavu vozovky,kamiony sa vyberaju cez prechody ktore su uzavrete...vysledkom su nehody,kolony,nervozita a nadavanie a za vsetko su vinny len cestari...A vobec,v takomto pocasi by normalny sofer nesadol ani do auta...
MaceKx
Príspevky: 335
Dátum registrácie: 07.04.2010 17:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MaceKx »

ani v najmenšom v Skalici je všade okrem hlavných ciest o ktoré sú v samospráve kraja, na cestách súvislá pokrievka snehom väčšinou ujazdeného do podoby skla na chodníkoch ani nehovorím ale aspoň bola snaha dneska niečo robiť (skoro) hrúza som včera išiel Skalica - Holíč kto to pozná vie že z oboch strán cesty je pole a keď fúka tak cesta nieje ani vidieť (také sú tam záveje) no tak tento úsek som išiel komplet 7 km či koľko to je 30 km/h čo sa ani jazdiť nedalo čisté sklo ... no hrôza by mali niečo s týmto urobiť a že okresné mesto :3020:
Japanese performance engine is Mazda KL-ZE, true power is Xedos 6 KL-ZE

Xedos 6 "is religion" !!!
Andrej7269
Príspevky: 2230
Dátum registrácie: 15.05.2008 13:56
Bydlisko: Rovinka/Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Andrej7269 »

najlepsia hlaska v dnesnych spravach ... soferi sami sposobuju neodpratane cesty lebo jazdia autami po nich a potom nemoze odhrnac odhrnut cestu.

Akoze ako si to dovoluju ti soferi jazdit po cestach.
Mercedes Benz W245 BlueEfficiency (03/2009) Benzin bez Turba :)
kiklop263
Príspevky: 671
Dátum registrácie: 26.04.2008 19:45
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kiklop263 »

velmi ťažká otázka

kolaje na ceste a pluh technicky nemôže odhrnúť kvalitne cestu
šírka odhrnutej komunikácie,pri 2 pruhoch často údržba len jedného pruhu
absencia označenia krajnice "palicami"

vodič vozidla na 90% robí len to na čo má príkaz
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Zabudli sme na jeden fakt vážení. Je zima a k zime patrí sneh. A cestári nech sa pekne venujú svojim rodinám, keď už je taká pekná zima. A jazdiť sa dá, len keď vidím tie prasce za volantami, tak trochu chápem tie sťažnosti. Niektorí dementi by vobec nemali sadať za volant ani keď je odhrnuté, pretože je to v ich prípade aj tak jedno.
multijet
Príspevky: 135
Dátum registrácie: 23.10.2009 19:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa multijet »

Tieto negativne nalady voci cestarom vo velkej miere zivia aj media, cestari opat ostali zaskoceni...cestarov zima zase prekvapila...a pod. nezmysly. Ludia na Slovensku su lahko ovplyvnitelni, sa potom ani necudujem, ze maju take nazory, ake maju...
Andrej7269
Príspevky: 2230
Dátum registrácie: 15.05.2008 13:56
Bydlisko: Rovinka/Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Andrej7269 »

v sobotu som stretol Rovinka do starej ikey v BA 3 odhrnace z toho 2 odhrnali aj posypali jeden len posypal. Auta boli tipujem 25 a viac rocne. Nedivim sa ak je menej odhrnacov v meste ked priemerny vek tych aut byva okolo 27 rokov. No a to ak kupili 1-2 nove tak si predstavte kolko ma najstarsie.

Ja by som sa bal za to sadnut .. takze cest ludom ktori take nieco robia. No a to ze nezvladaju? To nikdy nieje chyba toho konkretneho cloveka v tom aute ale mesta a kraja a podobne.
Mercedes Benz W245 BlueEfficiency (03/2009) Benzin bez Turba :)

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných