...PROSBA O POMOC....

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

...PROSBA O POMOC....

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

Obraciam sa na vas o prosbu o pomoc,hoci som dufal,ze to nebude potebne....Ospravedlnujem sa vsetkym za tento temat a zaroven vas chcem poziadat o pochopenie....Nedavam to do Shoutboxu a ako sa vravi,viac hlav,viac rozumu...a mozno tu najdem niekoho,kto poradi a pomoze...problem je citlivy a priznavam,ze mojou vinou som sa ocitol tam,kde som nechcel... Nedavno som potreboval vypis z registra trestov z BB pre Rakusanov kvoli zivnosti,odpracovanych rokov apriznania dochodku zo zahranicia...Ked som asi po polhodine preberal vypis,zhrozil som sa...Bol popisany takmer do poly stranky...
V roku 1986 som emigroval cez ciaru ako vojak z povolania do Rakuska,bohuzial,malo to nasledky,nakolko sme utekali so zbranou...Dostal som okamzite politicky azyl,ale v CSSR ma Najvyssi vojensky sud odsudil na 7 rokov v nepritomnosti...V roku 2000 som sa vratil a poziadal o slovenske obcianstvo.Predtzm v roku 1991 mojej rodine oznamilina zaklade amnestii,ze sa mozem vratit a hladisa namna ako na netrestaneho...Od roku 2000 az doteraz som bol v 4-roch podmienkach..,mimo ine urazka statneho ci verejneho cinitela,rozbitie krcmy v BA-Dubravke,skodu sme nahradili,vytrznost...vsetko riesil samosudca....a tresty neboli vysoke...Zil som v presvedceni,ze po skonceni podmienky sa mi trest automaticky vymazava a hladi sa na mna ako na netrestaneho...Zostal som v soku,ked som si precital vypis a je tam aj 7-rocny trest,tak,ako kebysom si ho odsedel...Bolo mi doradene,aby som poziadal o vymazanie...Problem je ten,ze Vojensky sud uz v CB neexistuje a ja neviem,na koho sa mam obratit,ci si mam vynajat nejakeho pravneho zastupcu a tak...Rakusanie m teraz natomto zaklade zamietl akekolvek jednanie s mojou osobou,pokial si tento problem nevyriesim...Este raz sa vsetkym ospravedlnujem,pokial niekto bude moct poradit,budem len povdacny...A pokial bude chciet niekto vzniest slova kritiky voci mojej osobe...,niekto nie je svaty a nikdy som to o sebe ani netvrdil,ale za cloveka sa este povazujem...
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..lakinoo,ten uz viac spi u nas,jak doma...,dcera ma kazdy den otravuje,ci tumozeprespat,lebo ma daleko domov...Daleko,znamena asi ...1km peso...
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..no..,chlapec sa snazi,musim priznat,ze az moc,robi automechanika,sem-tam ide na nejaku brigadu,ale bola to moja podmienka...
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..problem vydim uplne celkom inde...Vyrastal jak samorast a preto sa tak chova...ale cim je starsi,tym dospieva a zacina mat aj rozumne nazory..,teraz bude mat 24...
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..no..,v jednej chvili mi ho bolo uz luto,ale mozno aj tie nakladacky nieco dali...Ale jak skoncil naposledy v spitali s viacerymi zlomeninami a srobami,nieco sa vo mne zlomilo a dal som tomu volny priebeh...
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..to hej..,ale aj s poslednym vydychnutim...
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

ty stara pazba ja som oproti tebe hotova svatoziara,,,vidis aky ma silny pud a je nezlomny?,,aj automechanik je - penazi bude ,,rozum dostane - ked nie tak mu zas nalozis - po 30ke sme vsetci zmakli a ukludnili sa - ked nie - aspon mas koho obtlkat ked budes mat debku ---
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..no..,ved uz mladsia zacina sem tahat chlapca...,ti poviem starec...,ksicht do kopania ako stvoreny...
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..nie..,je to slusak..,nan nedam dopustit...
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

.mjz..,ty aj zijes...?Som myslel,ze budes kandidovat na starostu Lunika...,chcel som ti dat hlas...
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

zijem ,,,ved ti hovorim ze ja som uz svatoziara pojazna ,, veril som tomu co hovoil ze to tam vsetko zbura a zasype ked ho zvolia ,, ani neviem, ako dopadol - ale keby potrebuje pomoc tak ho zalozim a par aut vybavim ,,
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..zle..,ani neviem,kde ten temat je...Od tej frasky v Rakusku som sa o to ani nepokusal...Zrejme to bude len v risi snov...
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..mjz...,viem,o kom hovoris,ale je to blbost,nemal sancu...Ja som volit nebol,ale bol som na predvolebnom mitingu...Bol som zvedavy...10 rokov som nevolil,tak som povedal,ze teraz dam hlas...aj rodina...Po hodine mi nakazali opustit miestnost...,rodine som zakazal volit... asi tak...
Napísať odpoveď

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných