Ako zareagujete pri vykrádaní, poškodzovaní cudzieho vozidla

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

rudolfo63
Príspevky: 9941
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Ako zareagujete pri vykrádaní, poškodzovaní cudzieho vozidla

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

Nuz,napadla ma taka myslienka...Auta sa kradnu,vykradaju a niekedy staci len ulomit spetak alebo antenu....Bol som v situacii,ked som vybehol v noci von k uplne neznamemu majitelovi auta,kde sa obsmietali divne individua...Ako budete reagovat,ak z okna,balkonu ci dvora uvidite alebo budete svedkom podozrivej cinnosti nielen na svojom,ale aj na cudzom majetku...Zasiahnete osobne,alebo privolate policiu...?budete vobec schopni zareagovat,ked ako sa hovori...,z cudzieho krv netecie...?Budete v istych pripadoch hluchi a slepi...?
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

nebudem hluchy a slepy, volam policiu. Naposledy sa to stalo asi pred mesiacom, tento rok dvakrat (viac som nemal prilezitost).

a preco by som nevolal? V poslednej miere to mam zadarmo a predovsetkym ide o pomoc niekomu. Tento rok som nasiel susedovi na kapote polozene papiere, buchsa papierov, fascikel, dokumenty, blbosti z firmy, no urcite by velmi plakal keby o to prisiel. Tak som zbehol do vedlajsieho baraku, zazvonim na zvoncek reku sefe pridite si pre papiere, zabudli ste si ich na aute. Dosiel dole s flasou konaku, reku nepijem dakujem... pozrite si ci vam odtial nieco nezmizlo.

az potom som si vsimol ze tam mal penazenku :)

keby som si vsimol predtym tak mu nezvonim :) ale hovno, samozrejme zvonim. Predomnou ju otvoril ze nic tam nemam iba kreditne karty.
Andrej7269
Príspevky: 2230
Dátum registrácie: 15.05.2008 13:56
Bydlisko: Rovinka/Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Andrej7269 »

volam policiu .. Raz sa dokonca stalo ze som isiel autom okolo takehoto niecoho .. tak som zastal a pootvoril okno a opytal sa ci im mozem pomoct ze otec mi urcite da klucik od jeho auta (bolo susedove) hned od neho odisli.
Nie vzdy to vsak moze skoncit dobre a preto sa necudujem ak niektori ludia sa otocia chrbtom.
Mercedes Benz W245 BlueEfficiency (03/2009) Benzin bez Turba :)
kapeda
Príspevky: 1036
Dátum registrácie: 28.12.2006 13:29
Bydlisko: BA
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kapeda »

..minimalne volam policiu...to ze zavolam je to najmenej....parkrat som to uz spravil, ale v pripade ked nejaky ozrati debili mali potrebu kopat do vsetkeho co im stalo v ceste a rozhadzovat smetiaky po celej ulici...
george5
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 12.11.2010 15:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa george5 »

Volám políciu, už som tak spravil v minulosti.
V dnešnej dobe ísť tam sám môže byť nebezpečné, človek nikdy nevie či je to len nejaký úbohý feťák alebo dvaja na všetko odhodlaní gauneri.
kapeda
Príspevky: 1036
Dátum registrácie: 28.12.2006 13:29
Bydlisko: BA
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kapeda »

..raz sa na ulici mlatili dvaja zasrani a valali v blate, potom sa ich bitka presunula na kapotu mojho auta...skoncilo to tak, ze sa nakoniec zmierili a pekne svorne cistili moju kapotu...
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

biznisman napísal:Cico ja viem že si tuším práve ty písal pred dvoma alebo niekoľkými dnami že každé hlásenie musia ísť preveriť no v tomto prípade to nespravili.
Nepísal som to ja, ale to je jedno... Všetky hovory na 158-ku sú nahrávané, takže pre inšpekciu MV by nemal byť problém overiť si hovor aj to ako naň (ne)zareagovali...
Napísať odpoveď

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných