AD moderatori 1

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

> Po prečítaní mailu že téma obsahuje nový príspevok a kliknutí na link mi napíše ze pre túto tému neexzistujú žiadne príspevky.


mam dojem ze toto sa deje vtedy ked niekto aktualne pise prispevok do temy. Posledna strana takejto temy sa proste nezobrazi. Aj som si to overoval asi pred dvomi rokmi a nepamatam si vysledok a nechce sa mi znovu.

Ked mam temu napriklad: http://forum.autobazar.eu/ake-xenony-ab ... 33-15.html
[cize druha strana kvakania o sprostych dorabanych xenonoch], tak ciselko 15 na konci nahradim 10tkou a zobrazia sa prispevky od desiateho. Ano, je to oštara.


ano, este doteraz sa mi nikto neozval k vycitkam uvedenym na predchadzajucej strane. Aj lochnessko mlci akokeby mu platili...
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

mp3turbo napísal:mam dojem ze toto sa deje vtedy ked niekto aktualne pise prispevok do temy.
To by musela byť super náhoda, aby to robilo viacerým ľuďom a jednému (konkrétne mne) asi pri posledných piatich-šiestich príspevkoch na predchádzajúcej strane. A v iných témach sa mi to nestáva. Skôr to vidím na to čo som písal vyššie...
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

zober si ake obrovske kvantum prispevkov (nie tem!) tu mas. Zober si ze ked ja pisem 15 minut nejaky "bezny turbovsky" prispevok, tak si sto ludi mozno aj viac da tu temu zobrazit a vysledok poznas.


cize...

nie je to az take nerealne. Aj tento prispevok som pisal dve minuty.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

zober si ake obrovske kvantum prispevkov (nie tem!) tu mas. Zober si ze ked ja pisem 15 minut nejaky "bezny turbovsky" prispevok, tak si sto ludi mozno aj viac da tu temu zobrazit a vysledok poznas.


cize...

nie je to az take nerealne. Aj tento prispevok som pisal dve minuty.

edit : vidis a ked som ho dopisal tak mi vyhodilo ze pre tuto temu neexistuju ziadne prispevky :) ked som ho dopisal, je posledny na strane 4. Ked si dam otvorit linku http://forum.autobazar.eu/ad-moderatori ... 93-40.html tak mi zobrazi vsetky prispevky vratane mojho na strane 4 (posledneho!), ukaze mi ze existuje aj piata strana a tam nic neotvori.

tipujem ze niekto pise prispevok :) uvidime za minutu.
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

inac momentalne ma tema akoze 5 stran a viac ako na 4 sa nedostanem. Takze tie problemy pretrvavavaju nadaleja vsimol som si to aj ja v inych temach ze to takto blbne
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

mp3turbo napísal:tipujem ze niekto pise prispevok :) uvidime za minutu.
Nič. Takže to nebude tým čo píšeš. Ako sopm povedal - aj na predch. strane to robilo asi 5-6 príspevkov pred koncom, potom ako sa doplnil počet príspevkov to prestalo a teraz keď sa to zasa blíži k plnému počtu to robí zas a ja predpokladám, že je to preto, že téma mala predtým príspevkov viac. Keby to bolo tak ako píšeš tak by mi to robilo stále a častejšie a aj v iných témach vzhľadom na to ako často tu som :-)
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

Chalani, o čom to píšete? Ja som dal do vyhľadávania pár písmen a našlo mi hodné tém o tých super predajcoch.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ale tie minimálne konkrétne 2 o AAA a Rusnákovi sú zmazané určite...
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

Neviiem o ktorých píšeš, ale je to možné, viem aj ja, že sa tu nad tým niekto rozčuľoval, ale to bolo už možno tak pol roka do zadu.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Tá o AAA bola staršia (neviem či až toľko), tá o Rusnákovi možno mesiac...

Inak sa čudujem, že unikol pozornosti napr. aj tento príspevok: http://forum.autobazar.eu/prispevok2623 ... ht=#262393

Uvidíme po tomto upozornení... :-)
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

turbo, zasa to chvíľu funguje - klikni sa tento príspevok http://forum.autobazar.eu/prispevok277094.html#277094
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ak si pri čítaní tej témy prihlásený tak by to malo fungovať...

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní