takymto sme hovorili sedlač po bratislavsky

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

nie, urcite je to meKdOnaLd pri Avione lebo fotil som to ja takze viem nabeton :) ale to je jedno.

na fotke kde je volant je vidno autobus zaparkovany na konecnej, stlpy s drotmi vysokeho napatia...

Doleteli policajti, zaparkovali hned vedla tohoto "zazraku", vyliezli von, pokukali so mnou, porehtali sme sa spolocne, podrzali za boľavé čelá, poklepkali na makovice, dcera si zapla policajnu sirenu a rozrevala sa od strachu a isli chlapci tahet zachranovat ľud pred vykoristovanim burzoaznym nepriatelom.

ked toto cita majitel toho nadcasoveho vehyklu z buducnosti, velmi sa mu ospravedlnujem. Tiez som mlady (aj krasny, perspektivny a inteligentny), tiez nezarabam miliardy penazi ale... odtial potial.

čo je moč to je moč. čo je moc to je moc.
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

by som sa na jeho mieste s tym "vytunovanym autom" hanbil vyjst na cesty. :40bd: Byt fizlom tak TP a SPZ neuvidi dovtedy dokym to nebude mat take ake to ma byt od vyroby + mastna pokuta za hnusny tuzing :3c90:



http://www.youtube.com/watch?v=bpdU42O865A
http://www.youtube.com/watch?v=vWsNLGL3 ... re=related :40bd:
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
exclusiv
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 21.11.2010 11:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa exclusiv »

v každom prípade by som použil jednu filmovú hlášku -- velebnosti jdu blééééjt :41c2:
jal
Príspevky: 584
Dátum registrácie: 15.10.2008 19:43
Bydlisko: Blava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jal »

toto je sloboda vierovyznania. teda, pokial nas STK nerozdeli

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní