Vodicske preukazy budu mat docasnu platnost...

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pedro727
Príspevky: 1120
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

a očo im akože ide?banda kokotov!!!!!

1.ak o bezpečnosť a znalosť vodičov tak nech to robia zadarmo!!!
2. ak o peniaze (čo určite očo iné) tak nech povedia vodiči debili každý nech navalí 20€ lebo sme rozhajdákali to čo sme už od vás vybrali a máme stále málo.
obyčajná banda kokotov v tom parlamente.
sheriff
Príspevky: 202
Dátum registrácie: 19.11.2009 12:48
Bydlisko: Senec
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sheriff »

jofozo napísal:Kde v Europe? Ja zijem dlhsiu dobu v Irsku, ale tam som take nieco nepocul, a ani v Anglicku. Mam znamych v Belgicku, nemecku a ani tam nic. Akurat co je tak ked spravis autoskolu tak dostanes vodicak s platnostou na 2 roky a potom ho musis ist vymenit za novy bez obmedzenia.

Ale aj tak je to ho*** ak to zavedu. A obcianske sa budu vydavat tiez na zaklade testu. Zaspievas hymnu, preukazes sa ze si slovak ako repa a dostanes karticku na dalsich 10 rokov.
no naprikald v tom irsku platia B ckove vodicaky 10 rokov a C,D 5 rokov pricom po novom musia soferi skupin C a D urobit test a zucastnit sa 7 hodinoveho skolenia. a v irsku nic nepodplatis, ked si bol niekedy s autom na NCT tak vies o com hovorim.

cele je to vymysel EU kvoli krajinam ako je irsko kde este pred par rokmi dosiel sedlak na urad zaskrtol kategorie vodicaka ake chce a po primitivnom teste ich dostal. NA SK bol aj je daleko lepsi system ako v niektorych krajinach EU, dokonca si dolvolim tvrdit ze my sme mali premakany system za komancov tak ze mnohe krajiny nemaju taky system do dnes, samozrejme hovorim o skoleni vodicov. lenze zaujimave je ze napriek tomu vsetkemu nie sme ani zdaleka lepsi vodici skor naopak
Zdeno573
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 09.05.2010 16:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Zdeno573 »

no ja robim v rakusku 12rokov a nic som take nepocul to len tych nasich darmozracov moze napadnut ,ved vlastnit plny soferak to ja hotovy majetok zazalovat ich!dialnicne znamky zdrazily bez myhnutim oka su to k..vy.ceny ako na zapade-platy ako na vychode-vlada ako v talianskej mafiji
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ešte si zabudol na: pravopis ako na prvom stupni.
siracisko
Príspevky: 517
Dátum registrácie: 08.12.2005 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa siracisko »

sheriff napísal:
siracisko napísal::zg282: Zase nám robia guláš v hlavách.Len aby nezačali aj s nejakým preskúšaním vodičov po určitých rokoch.
no vď o to ide čo myslíš že prídeš a vymenia ti kartičku za kartičku? kdeže, urobíme test a buď si predĺžime vodičák alebo nie, v európe to funguje už dlho
Nie som proti ,ale vieš ako to na Slovensku dopadne.Bude v tom guláš,legislatívne určite nedotiahnuté,a postupne sa cena výmeny vyšplhá aj na 30 Éčiek
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..podla poslednych informacii,zajtra sa tentoproblem ma prejednavat v parlamente,takze jemozne,ze platnost nadobudne uz v buducom roku...
delly
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 14.11.2008 17:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa delly »

jofozo mas uplnu pravdu!! ziadna takato EU smernica neexiztuje!!! :3c90: to aj tie psychotesty ze nariadenie EU ale ktore??? uz zpoar krat ma zastavily v nemcku a ked som im dal tie (zbytocne) papiere ktore mam tak pozerali namna ze odkial som prisiel s takymto, oni to vtedy poculi prvy krat taketo!!! ale je totak ako tunato to pisali ze neide onic ine len o najlepsiu formu vyberania penazi!!! vsak preco nie pan poslanec vymysli navrh, schvalia ho, jeho znami si zalozi firmu ktora to bude robit a pekne idu 50%-50% zo zisku ktory si na nas ucet spravia, takuto bandu len strielat-stirelat-strielat nic ine!!!! uz pomaly sa asi zacnem hambit zato ze som obcan slovenskej repupliky alebo mozna uz od buduceho roku policajneho statu.najlepsie by bolo cele slovensko oplotit a dat velky napis POLICAJNY STAT a ludi tuna nechat robit 12 hodin v kuse a potom este dalsich 4vpp a dat im aspon tych 150e aby neboli rozdiely ze su chudobny a bohaty!!! :bye: boh ochranuj nas!!

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných