Lancia Thema - uskakuje zadok

Diskusia ohľadne vozidiel značky Lancia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

silna to rec
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

len pravdivá. Ak by moderátori zlúčili rovnaké témy, vymazali ničnehovoriace, ale !!!HLAVNE!!! zosmiešňujúce, ironické a sarkastické príspevky, nemuselo by to tu mať úroveň IV cenovky.
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

no,mierne sa zapojim..s cim konkretne mas problem, a co sa Ti nepaci na moderatoroch?ak mas pocit, ze je jednoduche vyselektovat a denne sledovat forum, kde je kvantum prispevkov, tak potom klobuk dolu..ja to nedokazem..som tu relativne casto, a nemyslim,ze by prispevky moderatorov boli nejake "perly" ako si to napisal..rovnako si nemyslim, ze to je IV. cenova, ako si to nazval..
mimkochodom, je fajn byt takou skupinou s takou navstevnostou..

cize dobuducna, ak si chces vylievat emocie, skus to v teme na to urcenej..osobne si namyslim, ze v tejto n teme je to vhodne..chalan chceln poradit, a myslim, ze kazdy, vratane Teba odpovedal normalne,..
nezatracujem a nehodnotim prispevky mnohych uzivatelov..aj ked mnohe su naozaj od veci..ale o tom je forum..su ludia, ktori rozumeju, ktori sa chcu naucit, aby rozumeli, potom su vsadebolkovia, a samozrejme, a Ti su doleziti, su taki, ktori sa pytaju, lebo chcu poradit..

ak sa Ti forum na au.eu nepaci, nikto Ta predsa nenuti aby si prispieval..a nikto nema pravo posudzovat toho, ci onoho prispievatela kvoli poctu prispevkov..aj ked samozrejme, mnozstvo ako take hovori minimalne o tom, ze je tu casto..cize nieco asi vie..cim nechcem povedat, ze ten, co pise malo, nevie...

takze rovnako ako povazujem Tvoje prispevky za dobre, povazujem aj prispevky inych...
tak bud tak dobry, a neobuvaj sa do veci, ktore tazko posudit...nie z Tvojho pohladu..
ak mas problem s moderatormi, kludne ho napis..a zdovodni..ale realne..nie hlupostami a metaforami..napis priamo, co sa Ti nepaci a kto Ti vadi a preco..a ak to bude naozaj tak, ako pises, urcite sa tym bude admin zaoberat...

vsjo..

mimochodom, temy zlucujeme..len kedze ich je tolko, kolko ich je, nie je to jednoduche..a zosmiesnujuce, ironicke a sarkasticke sa snazime eliminovat..avsak urcita davka ironie a sarkazmu bude vzdy pri niektorych temach...to je forum...
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

scorpi4 napísal:no,mierne sa zapojim..s cim konkretne mas problem, a co sa Ti nepaci na moderatoroch?ak mas pocit, ze je jednoduche vyselektovat a denne sledovat forum, kde je kvantum prispevkov, tak potom klobuk dolu..ja to nedokazem..
To som nepovedal. Len som otvorene poznamenal, čo sa mi nepáči na tunajšej komunikácii. No, a nechcel som všetkých moderátorov hádzať do jedného vreca rovnako ani prispievateľov.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

scorpi4 napísal:rovnako si nemyslim, ze to je IV. cenova, ako si to nazval....
mimkochodom, je fajn byt takou skupinou s takou navstevnostou..
ak je návštevnosť prioritnejšia ako obsah, tak potom súhlasím.
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

treba sa vsak potom vyjadrit konkretne...lebo pokial viem, moderatori su ludia, ktori vedia, o com pisu...cize ak mas pocit, ze nie su toho, co robia hodni, tak to napis priamo v teme, ktoru otvoris..

podstata bola v tom, ze sa tu preberala naprava a podla mna ste odpovedali vsetci uplne normalne..a myslim, ze obcas poukazat na nieco, co je uplne evidentne, tonom ktory sa mozno zda byt sarkazmom, je nie proti pravidlam..aj ked k normalnej otazke normalna odpoved..k otazkam ktore su zjavne provokacia su aj odpovede rovnake..preto sa mozno zda, ze je tu par prispevkov od veci..mozno viac..preto su tu sekcie..
cize k foru a jeho hodnoteniu na uroven ktoru si opisal, by som povedal len tolko, ze si to nemyslim..najma kvoli tomu, aka je navstevnost v porovnani s inymi forami..a teda tiez ich nieco pochodim..

takze chlapi, klud a pohoda, sme tu preto, aby sme poradili ak vieme..nie aby sme sa dohadovali o hlupostiach..

pekny den :300f:
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

napr. na fóre, ktoré už považujem pomaly za domovské, existuje pri každom príspevku ikonka, ktorá po kliknutí upozorní príslušného admina, alebo moderátora na príspevok, ktorý je nekorektný. Ne to taký bonzák, ale funguje. Síce ho používame veľmi zriedkavo, väčšinou na spamy a pod, ale tu by sa myslím uživila. Po kliknutí samozrejme ponúkne okno na komentár prečo je považovaný za nekorektný.
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

fajn napad...

Návrat na "Lancia fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní