Pozor na zlodejov!

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Difosgen666
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 06.11.2009 19:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Difosgen666 »

Dík za info, že aj takýto ojeb je teraz na SVK v móde medzi neprispôsobivými "spoluobčanmi" na nás vodičov. Je to hnus, čo sa už deje, ale pri svojom všetkom optimizme čo mi ešte ostal, vidím to tak, že v budúcnosti to bude ešte horšie a budú oveľa brutálnejší pri takýchto činoch. Viem, že sem moc politika nepatrí, ale každý vie, čo chce Lipšic - sprísniť podmienky na držbu strelných zbraní a málo ľudí bude mať legálne zbrať na nosenie. Ako sa ale brániť voči tým zvieratám, čo nemajú štipky ľudskosti v sebe a najrajdeš by ti zapichli kudlu zozadu do chrbáta??? :41c2: Hentá zberba robí aj iné špinavosti, že hádžu kamane do idúch áut a podobne. Keď som nad tým rozmýšľal, že ako by som reagoval, tak asi bez ľútosti zraziť autom ako psa, ale viem ako chránia tento odpad. Majú väčšie práva ako my bieli, čo makáme, aby sme malčo do úsť a kde bývať :zg282: Demon222, dúfam, že zistíš kto to bol a vysvetlíš mu to ručne stručne, aby si to druhý raz rozmyslel, keď nebude môdť pol roka chodiť :3c90:
svela
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 23.08.2008 22:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa svela »

Prvý: Už som to tu tuším raz písal, niečo podobné sa stalo môjmu kamarátovi na dodávke. Zastavil sa na Červeníku na kávu, keď sa vrátil k autu, mal prázdne zadné koleso. Začal s výmenou a v tom prišli traja počerní krásavci a začali ho namotávať aby kúpil motorovú pilu úplne novú lecno originál. Nemal záujem a trvalo než ich slušne poslal do p.reč. Skončil výmenu kolesa príde do kabíny a čisto. Peňaženka, doklady preč. Zavolal policajtov oni ho vysmiali a povedali mu, že o tom vedia!!!! Teda bastardi idú v tom s nimi.
Druhý: Kamarát sa zastavil na Červeníku na kávu. Zaparkoval, ale holt smola, dvoma kolesami jednej strany auta na parkingu pre telesne postihnutých. Aj tak to tam je také ošúchané, že to neni poriadne vidieť. Ani nestihol vystúpiť z auta, ako blesk z jasného neba sa tam zjavili tí čo o všetkom vedia. A pán vodič viete akého priestupku ste sa dopustil? Neviem. Zaparkovali ste...bláblá. On hovorí prepáčte som si nevšimol priznávam chybu. No pán vodič je to za 60€. Nuž čo dal im doklady a peniaze. Oni sa usalašili do svojej pojazdnej úradovne a dobrých 15 minút tam hľadeli do nejakej obrazovky. Potom jeden vystúpil, podal mu naspäť 20€ bez bločku a povedal,,každý chceme žiť" Dovidenia.
No a tak si tu žijeme!!!
mishgo
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 30.03.2010 20:37
Zdieľať na Facebook

...

Príspevok od používateľa mishgo »

Na SVK su bieli diskriminovany! Aka je pravda http://www.youtube.com/watch?v=wAwgWU0FntE
autokomplet
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: 16.08.2006 14:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autokomplet »

svela napísal: Druhý: Kamarát sa zastavil na Červeníku na kávu. Zaparkoval, ale holt smola, dvoma kolesami jednej strany auta na parkingu pre telesne postihnutých. Aj tak to tam je také ošúchané, že to neni poriadne vidieť. Ani nestihol vystúpiť z auta, ako blesk z jasného neba sa tam zjavili tí čo o všetkom vedia. A pán vodič viete akého priestupku ste sa dopustil? Neviem. Zaparkovali ste...bláblá. On hovorí prepáčte som si nevšimol priznávam chybu. No pán vodič je to za 60€. Nuž čo dal im doklady a peniaze. Oni sa usalašili do svojej pojazdnej úradovne a dobrých 15 minút tam hľadeli do nejakej obrazovky. Potom jeden vystúpil, podal mu naspäť 20€ bez bločku a povedal,,každý chceme žiť" Dovidenia.
No a tak si tu žijeme!!!
pokial sa hlupa Slovac nenauci dodrbat policajtov, uradnikov, politikov, dovtedy tu budeme mat namiesto SK znacku BRS (Banana republic Slovakia)
kinap
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 24.03.2007 19:57
Zdieľať na Facebook

cigáni potkany

Príspevok od používateľa kinap »

čo dodať, kedy naši zákonodarcovia konečne prestanú počúvať svet či eu, a scvália okamžitý odstrel škodnej bez výzvi a ked tak až po...., NIE SOM RASISTA,ale toto sa už nedá dalej trpieť a mlčky sa na to pozerať...prajem tebe a všetkym slušnym ľudom aby sa vám nič podobné v živote nestalo.
peter
kinap
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 24.03.2007 19:57
Zdieľať na Facebook

pľaga sveta

Príspevok od používateľa kinap »

Vážená redakcia,
Aj mňa a mojich blízkych šokovala udalosť, ktorá sa stala v Devínskej Novej Vsi. Ešte viac ma prekvapil Príspevok v TV, "Lampáreň", ten musel byť zrejme pod nátlakom verejnosti odvysielaný.
A teraz Vám napíšem, ako bývam ja....
Bývam v Košiciach a sme obyčajná, normálna rodina ako tisíce iných na Slovensku. Bývam na sídlisku, ktoré je vzdušnou čiarou ani nie km od sídliska Lunik IX. Naše sídlisko je malé, príjemné, na konci mesta. Domy sú nízke, dvojposchodové, lebo sme blízko
letiska. Za domami je pole a krásny výhľad na okolité kopce, polia a LUNIK IX. Sídlisko Lunik IX je postavené asi v najkrajšej časti KE. Z jednej strany je les a z druhej strany ho obmýva Myslavský potok. Jedným slovom idylické bývanie keby....
Keby som sa nezobudila pred pár dňami a rovno pod mojimi oknami ležal súložiaci cigán s cigánkou. Začala som ich vyháňať, no asi 10 minút nič /vedro s vodou tam nemalo dolet/. Tak som začala hádzať paradajky. Vtedy vstal cigán s gaťami spustenými "na pol žrde" pobral sa preč obchytkávajúc polonahú cigánku jednou rukou
a druhou päsťou mi hroziac a nadávajúc...
Inokedy ráno otvoriac dvere na chodbu som dobre nezamdlela od smradu. Stála tam cigánka od pása dole nahá, nohy celé obtečené od výkalov. Ani neviem ako sa dostala dnu, kedže brána sa zamyká....
Po takomto niečom s radosťou vykročíte do práce. Vyjdem pred dom a dúfam, že sa nestrafím do psieho ani ľudského. Okolo tváre mi preletí "použitý" leták so zľavami a teším sa, že iba preletel a nezasiahol. Cestou ku autu očami kontrolujem, či nemám
urvaté spätné, stierač, alebo navrtaný druhý či tretí zámok /mám centrál/ Musím pridať, lebo oproti mne kráča cigán s vystrčeným penisom, močiaci za pochodu....
Zdá sa Vám to vulgárne a sprosté?
Aj mne...
Nereálne?
Aj mne....
Zvyšuje sa životná úroveň aj na L IX. Už aj tam parkujú autá s volantami na pravej, či ľavej strane, bez STK a majiteľmi bez vodičákov. Nič im nie je zakázané, keďže pravidlá nepoznajú, idú kedy a kam chcú, vždy a všade majú prednosť. Neexistujú
nijaké prekážky, keďže ani policajti ich nekontrolujú. A Ty obyčajný človek, záchraň sa kto môžeš. Aj Myslavský potok sa zmenil na umyvárku áut. Každý deň sa tam umyje minimálne 10 tátošov. Pán primátor, polícia aj odbor životného prostredia tu udelili výnimku. Čo na tom, že tu ešte pred pár rokmi boli pstruhy. Nech sa občania sťažujú, nech sa majú "rómovia" dobre a hlavne nech majú čisté autá.
S príchodom jari, prichádza aj :"výpalnícka sezóna" , okrem toho na pár týždňov sa dá vidieť ôsmy div sveta - Melírovaný les. Za celú zimu aj predošlé obdobie vietor pozachytáva milióny sáčkov, tašiek a neporiadku na konároch a kým sa les nezazelená celkom, tak má melír. Približne jeden mesiac v kuse sa ocitáme v
plameňoch ako v stave vojny. Cigáni asi nemajú radi zelenú, lebo každý kúsok zeleného miestečka musia vypáliť. Hasiči zasahujú minimálne 3x denne aspoň mesiac. Zrátajte si koľko výjazdov a koľko peňazí to musí stáť. Keby niekoľko ľudí sezónne
zamestnali na stráženie pred podpaľačmi, či inak vyriešili...
Vtedy proste horí všetko a všade. Je to ďaleko od magistrátu a úradu vlády, tak načo sa starať. Ak by hasaiči zverejnili napr. počet výjazdov za mesiac apríl na L IX, tak by ľudia ostali zdesení, čo sa to deje. Koncom mája začína "oberačka" /tzv, skorý zber/
jabĺk a sliviek na stromoch, ktoré rastú po sídlisku. Nedokážem pochopiť ako sa tieto stromy po týchto nájazdoch dokážu každý rok zregenerovať a opäť zarodiť....
No a potom prichádzame na radu my občania a začíname po zime upratovať sídlisko /je to pre veľmi silné žalúdky/ . Tohto roku prišla horda cigánov a ked nás videli upratovať, tak sa smiali a vraveli "Pani, ta načo upratujete. Šak Vam pride mesto popratať." Vyrabujú bedne a všetko čo vytriedia a nehodí sa im pohádžu po sídlisku.
K večeru si tiež neoddýchneme, lebo cigán nikdy neoddychuje. Zaviedli im tam niečo ako miestny rozhlas a ten v kuse vyhráva vo dne v noci všakovaké rezké melódie. V lete, ked boli horúčavy a človek musel priebežne vetrať /lebo to sa musí byť v tej
izbe ak je otvorené okno/, tak sa pre ten hluk nedalo vydržať. Ozvena donášala hluk z L IX v nenormálnych dávkach. Pán prímátor sa iba smial, však nech sa cigáni bavia, veď aj on má iba spoločenské povinnosti s pánmi konšelmi, preberá, ocenenia,
medaily, čestné občianstva. Treba im dopriať zábavu vo dne v noci, čo na tom, že pracujúci občan nemá pokoja, však ráno pôjde aj tak drieť na panské...
Obchodné aktivity cigánov prebiehajú 24 hodín, nepoznajú prestávky, vo dne v noci tiahnu v obrovských tlupách po kontajneroch a rabujú všetko čo im príde do cesty. Rabujú vo
dne i v noci, všetko a každého. Nedávno sused volal policajtov, lebo cigáni kradli starej susedke, vdove na sídlisku Š 100, ktorú používala na cestu k lekárovi. Po niekoľkých urgenciách prišli policajti a rovno povedali, že oni také vraky ani nebudú hľadať!!! Nám už ukradli 5 bicyklov z pivnice /je už ako trezor/, synovi
2 týždňový mobil a ešte všeliaké maličkosti. Policajti sa len smejú, načo to kupujeme a tak!!!....
JE NA TOM NIEČO SMIEŠNE AK SI ČLOVEK NIEČO KÚPI A CIGÁNI HO OKRADNÚ??????
Minulú zimu sme videli na sídlisku obrovskú policajnú akciu /6 policajných áut v akcii/. na poli za domami urobili policajti rojnicu. Bola to akcia ako z Funesových komédií. naháňali jedného cigána a ten ako pred nimi prchal, hádzal petardy. vyzeralo to akoby na nich strieľal. Ked ho chytili, pod našimi oknami, dozvedeli sme sa s úžasom, prečo toto "nevídané Nasadenie" . Prominentnému dieťaťu
cigán ukradol mobil a na to použili 6 áut PMJ a kukláčov!!!
Keď voláme policajtov my bežní občania, tak sa boja sem prísť robiť poriadky. Občas urobia spanilú jazdu na policajnom aute po sídlisku. Raz dokonca pricválali na parádných koňoch a to sme s nádejou dúfali, že nám svitá na lepšie časy. No žiaľ, prišli len ukázať pekne koníky.... Kto vie kto na nich jazdieva vo voľnom čase...
Každý deň čakáme, ako naše deti docestujú do a zo školy. Keďže cestujú MHD, tak sú diskriminovaná väčšina. To, čo robia cigáni v autobusoch MHD, nemá obdobu. Okrem toho, že chodia samozrejme úplne zadarmo tak tam pijú, fetujú, súložia, vracajú, pľujú po zemi i ľuďoch, robia neporiadok , bijú nás , deti, vahrážajú sa, režú
sedadlá a ja neviem čo všetko.... Cestujú neobmedzene po celom meste. Plné kontajnery sú všade....
Prádlo na balkónoch, sa nemôže sušiť, lebo vylezú až po druhé poschodie a kradnú všetko čo nie privarené. Keď je teplo v byte, musí sa vetrať tak, že dospelý človek stojí pri okne ak je to byt po prvé poschodie. Nedávno ukradli našej susedke mixér z kuchyne, ked šla pozrieť do druhej izby čo to buchlo. Niekedy mi je ľúto malých detí, ked vidím čo jedia z kontajnerov. Vyhodím im z okna keksík či chlieb s niečim. Oni sa mi za to odvďačia vďačným hrejivým úsmevom, no na druhý deň mi prídu rozbiť okno.
Cigánske deti fetujú už od dvoch rokov, neviem, či im to rodičia dávajú aby zahnali hlad, alebo prečo... To čo robia, nebudem rozoberať, lebo je toho strašne veľa. Tiahnu v obrovských tlupách v kuse. Hulákajú, hrešia, bijú sa, súložia, kadia, močia, pijú, vracajú, chodia štvornožky po zemi, spia hoci kde .... Je im proste
jedno kde sú, kedy sú a čo robia. Keď ku mne niekto príde a toto vidí, pripadám si ako asociál, nie len ja.
Mnohokrát sa ma pýtajú "ako tu môžte bývať". A kde mám bývať, každý bývame tam, kde máme byt. Častokrát je to pod ľudskú dôstojnosť na čo sa dívame a hlavne naše deti. Aj ja už niekedy strácam svoju dôstojnosť keď bránim svoje okolie, majetok a deti, keď človek musí ziapať a báť sa ich.... Keď policajti sa smejú. Keď posielame petície poslancom, pánu primátorovi a je to presne ako v tej Lampárni.... Oni sa iba usmievajú.....
Myslite si , že som pre toto rasista? Ja som cigánom nič neurobila, ani moji susedia. Ja im nič nekradnem, ja nechodím ani na ich sídlisko kadiť popod okná.... Nech nás tú oplotia a zavrú do rezervácie ako indiánov /to by bola zase diskriminácia "romov"/. Ja chcem od nich iba pokoj.....
Ten pokoj chcel asi aj "ujo" čo strieľal.... Koľko vlastne vydrží človek, ak ho vytáčajú každý deň? Aké silné nervy musí mať aby toto všetko vydržal????? Len toľko som chcela napísať....
kinap
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 24.03.2007 19:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kinap »

ten 1. je môj názor ..ten 2. viac menej len citujem
hpplast
Príspevky: 161
Dátum registrácie: 02.11.2007 12:40
Zdieľať na Facebook

maj filipa

Príspevok od používateľa hpplast »

oldoss napísal:Mor na nich parchantov ciernych!! :3c90: Ale naj jej aj tak, ze pride stary paprda z EU a povie, ze sme rasisti.
Najmi na to černochov.To potom čo to bude?čiernejši rozbije menej čierneho,no viac smradlaveho a totalne sposteho.aky rasizmus,bude tiest len červana krv. :3c90:
demon222
Príspevky: 312
Dátum registrácie: 16.10.2009 09:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa demon222 »

poprosim vas aby ste si tieto rasisticke poznamky nechali pre seba.

Nove info: mam doma penazenku bez karty a hotovosti ale aspon nieco nasla ju nejaka pani pri smetiaku v centre mesta zaniesla na policiu a kontaktovali ma a uz ju mam aj doma :)
hpplast
Príspevky: 161
Dátum registrácie: 02.11.2007 12:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hpplast »

demon222 napísal:poprosim vas aby ste si tieto rasisticke poznamky nechali pre seba.

Nove info: mam doma penazenku bez karty a hotovosti ale aspon nieco nasla ju nejaka pani pri smetiaku v centre mesta zaniesla na policiu a kontaktovali ma a uz ju mam aj doma :)Bohužial ,nabuduce to mozem byt ja.Okradnuty.....Okradne ta tmava plet a my sme rasisti.Aj keby to bol beloch alebo žlutas.Smola. Tu nakladačku si zlodej zasluži aj bez farby pleti.
vallotomas
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 22.03.2010 21:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vallotomas »

demon222 napísal:blizko žiaru nad hronom
To myslis ten semafor na hadlovu co je hmmm lebo tade chodim strastne casto hlavne vnoci
9olo2
Príspevky: 71
Dátum registrácie: 11.01.2010 19:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 9olo2 »

kurvy ciganske strilat to je to skodna

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných