Lancia Dedra 1.6 Mpi r.v 1997

Diskusia ohľadne vozidiel značky Lancia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ADRIANO16
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 30.05.2010 13:11
Zdieľať na Facebook

Lancia Dedra 1.6 Mpi r.v 1997

Príspevok od používateľa ADRIANO16 »

Mozemete mi niekto povedat ake mate skusenosti s tymto autom?
viktorDDD
Príspevky: 761
Dátum registrácie: 07.07.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa viktorDDD »

mám s ním dobré skúsenosti, mal som tiež 1.6ku, sice to bolo dosť lenivé ale bol som spokojný, výbava taká o ktorej sa aj dnešným novým autám len sníva, chovanie sa na ceste atď. tiež fajn, motor bol spoľahlivý za 2roky som nabehal cez 50tis. km a len výmena bežných vecí, akurát cena niektorých ND je celkom vysoká ale veľa vecí je rovnakých z fiat tipo/tempra a marea tie sú v pohode, ešte k motorom, keby si sa rozhodol pre niečo iné ako 1.6 tak z 1.8 zober radšej slabšiu verziu lebo na 96kW VVTI budeš meniť každých 20-30tis. variátor, a nie je zrovna najlacnejší, 2litre sú v pohode, aj 2.0TDS je dobrý motor
Danko88
Príspevky: 96
Dátum registrácie: 20.06.2009 12:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Danko88 »

Mam Deltu "96, 1,6 55kw. Neviem ci mas tento motor namysli ale ja som spokojny. Ide relativne svizne (vzhladom na papierove hodnoty), malo elektroniky, ale trochu vyssia spotreba (8L priemer), 16V uz su na tom vo vsetkych strankach lepsie. Spolahlivost je dobra. Mam ju rok a okrem spotrebnych veci, ktore byvaly majitel zanedbal, netrebalo nic menit. Netreba sa toho bat, su to pohodlne auta s dobrou vybavou.
Napísať odpoveď

Návrat na "Lancia fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných