Zbierka pre užívateľa drozdm a jeho chorého syna

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

miropo
Príspevky: 69
Dátum registrácie: 01.08.2008 17:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miropo »

Pripájam sa aj ja, prajem veľa pozitívnej energie a pozitívneho myslenia, nech bude každý jeden deň pre Vás len zdravím a šťastím. Verím, že čoskoro budú prvé krôčiky.
Silvi
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 04.05.2007 14:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Silvi »

Vela k tomu uz niet co dodat , takmer vsetko bolo napisane , Drozdm - vela stastia . Pomozem a dufam ze aj chlapci z BMW klubu .
dataman
Príspevky: 1229
Dátum registrácie: 12.11.2004 10:50
Bydlisko: NM015
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dataman »

škoda že niekde nie sú nejaké nákresy toho zdviháka, to by šlo podľa mňa aj vyrobiť v nejakej firme za podstatne menej peňazí alebo možno poprípade aj zadarmo...
Andrej7269
Príspevky: 2230
Dátum registrácie: 15.05.2008 13:56
Bydlisko: Rovinka/Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Andrej7269 »

dataman urcite su nakresy ale s tymto by som neriskoval. Ono mozno sa podari zohnat aj nejaky prispevok od statu a tak ten zdvihak mozno nevyjde tolko ako keby si ho aj sam robil doma. Ale rehabilitacie stoja vela penazi. No ale uvidime co sa podari.
Mercedes Benz W245 BlueEfficiency (03/2009) Benzin bez Turba :)
tomminno
Príspevky: 147
Dátum registrácie: 23.04.2006 10:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomminno »

Tu je video toho zariadenia:

http://www.youtube.com/watch?v=N12_N5ZIggs


Prajem vela stastia...
dataman
Príspevky: 1229
Dátum registrácie: 12.11.2004 10:50
Bydlisko: NM015
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dataman »

no ja som to nechcel robiť doma na kolene, ale dal by som to do nejakej firmy čo mám pod palcom a oni by boli radi že to môžu pre mňa urobiť...

aj ja som prispel malou trochou...
dúfam že sa to podarí a ten zdvihák nájde svoje miesto...

Edit: samozrejme originál je originál aj so všetkými certifikátmi a schváleniami
Andrej7269 napísal:dataman urcite su nakresy ale s tymto by som neriskoval. Ono mozno sa podari zohnat aj nejaky prispevok od statu a tak ten zdvihak mozno nevyjde tolko ako keby si ho aj sam robil doma. Ale rehabilitacie stoja vela penazi. No ale uvidime co sa podari.
karbo232
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 23.05.2010 18:25
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa karbo232 »

hm.ja viem ,kde taky zdvihak je a uz to nepotrebuju,zial...zistim to.
karbo232
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 23.05.2010 18:25
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa karbo232 »

obtelefonoval som,to je mi luto zdvihak si prevzalo rehabilitacny usta v Kovacovej.tak zatial prispejem aspon dobrej veci..
dubina58
Príspevky: 309
Dátum registrácie: 01.05.2010 14:08
Zdieľať na Facebook

Re: Zbierka pre užívateľa drozdm a jeho chorého syna

Príspevok od používateľa dubina58 »

admin napísal:Väčšina častých prispievateľov tu na fóre pozná super chlapíka drozdm, ktorý má postihnutého syna Vilka, ktorý potrebuje stropný zdvihák na vertikalizáciu tela. Len vďaka tejto mašinke môže zažiť prvý vlastný krok v živote.

Tá mašinka stojí tisíce EUR a to si dovoliť nemôže len tak hocikto z obyčajnej výplaty, preto by som Vás rád poprosil dobrosrdečných užívateľov tohto fóra aby ste chlapcovi pomohli prispieť nejakým tým grošom, samozrejme sa pripájame aj my celý team Autobazar.EU a posielame mu nejaké to povzbudenie do života a skorého uzdravenia.

č. účtu.: 1291383957/0200

A ešte jedna pripomienka, prosím Vás pri platbe do poznámky uvádzajte Váš NICK na Autobazar.EU.
Ďakujeme za podporu a šírenie tejto témy !

:3dcline:





edit by mp3turbo : skromne si dovolim odcitovat pana Hoyta v linkovanom videu:

"Our message is Yes You Can.
You can do anything you wanna do as long as you make up your mind. You can do it."


Nase posolstvo je "Ano dokazete to".
Mozete dokazat cokolvek chcete ak za tym tvrdo idete. Mozete to dokazat.
zdravim Ta "admin"...prosim presun debatu "pre drozdm" co je pod tebou...neviem ako som to mohol urobit-vytvorit novy priecinok...nechcel som to,urobit...len reagoval som totiz na to blbo...vdaka a pekny den :4012:
crocop
Príspevky: 160
Dátum registrácie: 08.09.2008 14:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa crocop »

vecer sadnem za i-banking a pomozem trochou..
drozdm
Príspevky: 821
Dátum registrácie: 21.11.2007 21:37
Bydlisko: havaj
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa drozdm »

:300f:
pozerám že tu padaju rôzne návrhy a dostávam aj veľa SS. Podotýkam že. žiadne Modré z neba, žiadna televízia a pod.Nepotrebujeme nič na prežitie .Pracujem a normalne žijeme.Išlo naozaj len o to aby sa nam podarilo postaviť chlapca na nohy a pomôcť mu v jeho dalšom živote. Teda spomínaný nácvyk chôdze a rehabilitácie.

Len kto môže ..........naozaj. :300f:
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Re: Zbierka pre užívateľa drozdm a jeho chorého syna

Príspevok od používateľa admin »

dubina58 napísal:zdravim Ta "admin"...prosim presun debatu "pre drozdm" co je pod tebou...neviem ako som to mohol urobit-vytvorit novy priecinok...nechcel som to,urobit...len reagoval som totiz na to blbo...vdaka a pekny den :4012:
vybavene
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fester777 »

inak admin zislo by sa aj aktualizovat ako prebieha zbierka a odkial ludia posielaju teda autobazaristi , skodovkari .....
nadasky
Príspevky: 114
Dátum registrácie: 08.04.2005 08:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nadasky »

Čital som jeho stare prispevky a neviem ....???? Skuste si ich prečitat a potom sa rozhodnite.
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

Cital som vela jeho prispevkov..nie so vsetkymi suhlasit je predsa normalne...ani s mojimi nie kazdy suhlasi..

toto je o niecom inom..tiez som drozdm-a spoznal osobne len nedavno, nebolo vela casu na rozpravanie, kedze som tam bol len chvilu, ale myslim, ze je to fajn chlap, a je jedeń z nas..to je dolezite..ak si my nepomozeme, kto nam pomoze?

takze som za, a rovnako prispejem...sumu zverejnovat nebudem, nema to zmysel..skor si myslim, ze je to o moralnej, a az potom o financnej rovine..najma pre jeho syna.. a samozrejme aj pre neho..

som za kazdu takuto aktivitu..a keby sme vsetci, co prispievame, prispeli aspon 10 eurami, tak je ta suma zozbierana hned..

a verim tomu, ze aj Martin sam by bol za to, aby sa suma, ktora by teoreticky zostala, pouzila na dalsie ucely, a kludne by to mohla byt aj

NADACIA AUTOBAZAR.EU..

a toto uz ma zmysel..kazdy rok podporit kohokolvek, kto ma proste v zivote aj smolu..nie kazdy je zdravy, ci ma zdrave deti..

Rovnako ja po spusteni mojich aktivit spustim akcie pre tych, co nemaju tolko stastia...konkretnejsie to bude az po spusteni..

kazdopadne som za... :28b7: :2f93: :300f:

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných