Zbierka pre užívateľa drozdm a jeho chorého syna

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

tonyjack
Príspevky: 189
Dátum registrácie: 23.07.2009 08:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tonyjack »

V poslednej dobe som mal aj Ja nejaké výdavky - zaplavilo mi dom , videl som ako sa všetci chodili pozerať ale nepomohol nikto. Ale Ja nie som taký , chodil som pomáhať tým čo boli na tom horšie ako Ja , preto pomôžem aj teraz ! Aj keď sa nepoznáme , napriek tomu pošlem koľko môžem.
Andrej7269
Príspevky: 2230
Dátum registrácie: 15.05.2008 13:56
Bydlisko: Rovinka/Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Andrej7269 »

tonyjack RULEZ!!! :300f:
Mercedes Benz W245 BlueEfficiency (03/2009) Benzin bez Turba :)
tihi222
Príspevky: 813
Dátum registrácie: 30.03.2008 11:30
Bydlisko: KN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tihi222 »

misko crx napísal:
drozdm napísal: DôLEŽITE: prosím vás .Kto nemôže alebo teda nema , neposielajte.Každý má svoje problémy takže naozaj len a len kto môže a v ramci možnosti.
drozdik tych 20 30 ecok ma kazdy z nas o to sa neboj ze dakoho pripravis o strechu nad hlavou :d :D
staci si odpustit jeden weekend v meste a je to :2f93:
PRESNE TAK
Type-R
Príspevky: 216
Dátum registrácie: 25.11.2008 22:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Type-R »

Priklanam s k mp3-ke obdivujem takych ludi... A ked si myslim ze mam "problemy" tak si pustim toto video a uvedomim si ze su to len banality. Respect ... Skutocne

Prajem vela stastia a uspechov.... Kde je vola tam je cesta

To videjko : http://www.youtube.com/watch?v=2GphmdhL ... re=related
Andrej7269
Príspevky: 2230
Dátum registrácie: 15.05.2008 13:56
Bydlisko: Rovinka/Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Andrej7269 »

to video som nemohol dopozerat .. zial bol som s niekolkymi takymito ludmi v kontakte a je to tazke .. DROZDM obdivujem ta a skladam vsetky poklony!
Mercedes Benz W245 BlueEfficiency (03/2009) Benzin bez Turba :)
Type-R
Príspevky: 216
Dátum registrácie: 25.11.2008 22:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Type-R »

Jeho snom bolo zdolat Iron mena a jeho otec mu to splnil... Jedna sa o jednu z narjnarocnejsich procedur (beh, plavanie, bicykel)..okrem ineho ukoncil univerzitu
drozdm
Príspevky: 821
Dátum registrácie: 21.11.2007 21:37
Bydlisko: havaj
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa drozdm »

:300f: :3906: :300f: :3906: :300f: :3906: :300f: :3906:
aby každý kto číta vedel o čo ide.
Pred takmer 6-timy rokmy sme sa s manželkou neskutočne tešili na dvojičky.Stačil okamih a celý ten šťastný a bezstarostný život bol preč.Svet som videl uplne ináč od chvíle ked som svojich chlapcov uvidel v kritiskom stave v inkubátoroch a 50%-tnou šancou na prežitie. Chlapy to nevzdali a dnes sa z nich tešíme.Starší mal viac šťastia a dnes je to neskut. živý chlapec/ako 5-ročný v skoku do diaľky predbehol aj tretiakov zo ZŠ/spomínam to preto lebo mladší sa na nožičky nepostavil dodnes , nesedí sam,nerozpráva a je nevidiaci.Ma mozgovu obrnu ale napriek tomu všetkému je čulý a veselý a verím že by dokázal možno aj vdaka stropnemu zdvihaku a cvičeniu pokročiť a raz sa postavý na nohy.
za všetko čo pre nás robíte ste pre mna prekrásny ľudia s obrovskymi srdcami.

ešte raz prosím Váas posielajte len kto naozaj :300f: môže
vajciak000
Príspevky: 748
Dátum registrácie: 15.02.2009 12:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vajciak000 »

už asi 3 týždne som nedostal žiadnu pokutu tak som dnes velmi rád prispel na DOBRÚ vec a nie tým našim výpalníkom na cestách

:42f9:
Andrej7269
Príspevky: 2230
Dátum registrácie: 15.05.2008 13:56
Bydlisko: Rovinka/Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Andrej7269 »

ucet je stale aktivny majitel je drozdm.
Mercedes Benz W245 BlueEfficiency (03/2009) Benzin bez Turba :)
JOJOPB
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 24.02.2009 22:22
Zdieľať na Facebook

Ahoj

Príspevok od používateľa JOJOPB »

Auto Škoda klub sa tiež rad pripojí k zbierke a dnešným dňom spúšťame na našom fóre informačnú kampaň


JOJOPB
edd
Príspevky: 489
Dátum registrácie: 10.04.2009 09:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa edd »

Teraz som sa vrátil od známého ktorý je na tom tak ako ty Drozdm. Jeho dvojičky už mali minulý mesiac 18 rokov. Chce to vela odvahy a obdivujem ich že aj tomu Jarkovi (je len na vozíku a používa len pár slov, pridusený pri pôrode) venujú maximum lasky. Práve už asi mesiac cez volno vymýšlame plošinu pre vozík aby ho mohly dostať na dvor aj slabší rodinný prislušníci. Práve na AEU som zohnal plošinu s plynárenského vozu za dobrú cenu. Tá origo plošina je extremne drahá a jednoducho si musíme pomáhať. Preto som rád že žijem v krajine kde si ludia občas vedia pomôcť.Prajem Ti aby väčšina dní bola ako tento a deti nám všetkým robili len radosť.
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fester777 »

opelclub sa dufam tiez pripoji , zavesil som to na forum nech o tom vie viac ludi :300f:

http://forum.opelclub.sk/viewtopic.php? ... highlight=
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

RESPECT a ja často neplačem
siracisko
Príspevky: 517
Dátum registrácie: 08.12.2005 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa siracisko »

Osobne drozdm nepoznám,ale po prečítaní príspevkov nemôžem byť ľahostajný ani ja.Vďaka Lochymu ktorý to zavesil na FB som bol upozornený aj ja,a to som prvý krát po príchode z práce otvoril FB a nie A...EU.SORRY.Chcel som navrhnúť popredné miesto na fóre,ale už to tam je.Zajtra sa určite pripojím k prispievateľom na účet,nakoľko som prispieval u nás v dedine dievčatku s chorým,transplantovaným srdcom,ale pred dvomi týždňami jej bohužial dobilo.Drozdm držím palce a prijmi môj obdiv.

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných