Lancia Thema 2.0 i benzin plyn - Kupa

Diskusia ohľadne vozidiel značky Lancia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Derick
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 08.04.2010 17:27
Zdieľať na Facebook

Lancia Thema 2.0 i benzin plyn - Kupa

Príspevok od používateľa Derick »

Dobry den , chcel by som kupit Lanciu themu benzin plyn a chcel by som vas poprosit o vase skusenosti ci sa oplati to kupit ci su spolahlive aky je servis myslim po cenovej stranke atd . Za vsetky vase pridane komentare dakujem :3035:
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Problém nie je v spolahlivosti z hľadiska značky, ale z hľadiska veku. Uvedom si, že akékoľvek 20r. aj udržiavané auto, má mnoho dielov naozaj starých. Len také hadice. Popraskané vekom, každú chvílu nejaká môže odísť. A podobne. Ja osobne som práve naklonený starým autám, no sú určené, pre tých, ktorý rátajú s kompletnou renováciou. Ak chceš Lanciu, kúp Kappu. Sú za skvelé ceny a sám som jednu mal 6r. Celkovo mala 10 keď šla z domu a bolo to absolútne spolahlivé auto.
Derick
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 08.04.2010 17:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Derick »

Mam zase kamosa a on ma ale diesel a si ju nevie vynachvalit a ju doviezol z TALIANSKA ............ kazda rada dobra preto som dal taku to temu aby som mal viacej nazorov............. a este ako to je z nahrad. dielmy ............... pocul som ze vraj sa zhanaju tazko a drahe su ? je to pravda
thema870
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 18.06.2010 12:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa thema870 »

ja mam uz tretiu THEMU sice turbobenzin a co sa tyka dielov je to nenarocne ceny su v pohode...mal som aj diesel a ten bol nesmrtelny takze by som ti radsej odporucil diesel...no a co sa tyka ostatnych veci je to super masina ktoru by som nemenil...pohodlna limuzina za ktorou sa ludia otoccia...dobra kupa
Derick
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 08.04.2010 17:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Derick »

Aj tu co chcem je Turbo Benzin ale ma aj plyn a plyn stoji 4.90 :d :D taze natankujem a vozim zadarmo pomali :40bd: .................. ale aj tak si cenim vase nazori a rady :3906:
thema870
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 18.06.2010 12:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa thema870 »

turbo benzin s plynom nekupuj...pochybujem zeby tam mal original plyn na trubo motory lebo stoji 2000eur....a ked tam ma klasicky v lete ked sa nahreje ti buchne skrtiaca klapka....a na benzin nebude ist dobre
Derick
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 08.04.2010 17:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Derick »

aha a ked klasicky benzin 2.0 bez turba tak to moze ? bude to uz oka :zg282:
thema870
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 18.06.2010 12:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa thema870 »

to uz nebude robit problem
blato@pmxmail.sk
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 29.08.2007 22:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa blato@pmxmail.sk »

ak je v dobrom stave a ide pekne na plyn aj benzin a je za super cenu tak to zober ale ako pisali ma to uz svoje roky.ja som mal tiez tb 16v klasicky plyn ale zmiesavac som si doniesol z it a islo to parada.teraz ma ten plyn chalan vo fiat coupe a ok.ak je tam sekvencne tak to je ok kamos ma taku cromu tb robim mu sem tam nejake opravy a na plyn neda dopustit.pozri auto z niekym kto mal themu a vie co to o lpg a rozhodni sa,popripade napis nieco o aute cena,rok,stav pop foto a urcite ti niekto napise viac nazorov.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Derick napísal:aha a ked klasicky benzin 2.0 bez turba tak to moze ? bude to uz oka :zg282:
Ak má LPG so sekvenčným vstrekovaním, tak je to OK aj s turbom. A predpokladám, že má. Ide o to, kto a key to montoval. Ak je to tak dovezené z I tak to bude OK. Zasa to nie sú takí diletanti ako sa o nich hovorí. Thema a Lancia ako taká je toho svedectvom.
Derick
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 08.04.2010 17:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Derick »

Chlapci velmi pekne vam dakujem za Informacie................ cenim si vase rady a nazori ....az si normalne prajem nech ju mam doma :28b7: :p
Napísať odpoveď

Návrat na "Lancia fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní