2 ponuky pre sukromnu osobu je malo

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

RS1001
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 28.05.2007 13:28
Zdieľať na Facebook

2 ponuky pre sukromnu osobu je malo

Príspevok od používateľa RS1001 »

Chcel by som porosit ADMINOv o zvysenie kapacity inzeratov pre sukromnu osobu.
Napr. teraz chcem predat 2 auta a jedno autoradio a bohuzial to nejde.
A nechcel by som sa duplikovane zaregistrovavat. :twisted:
Ved preto som zacal uprednostnovat autobazareeu pred autoviou aby som mohol mat viac ponuk.
A ked budem chciet predat spojler,skuter,auto,ND,radio alebo stare pneumatiky :?:

duplikovat inzeraty už nebudem :roll:

Rado
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

Zdravim

Inzercia neni zatial nijak obmedzena, uz len z toho dovodu aby nam ludia nerobili to co spominas, ze si budu robit viacej pristupov, ale aj tak obmedzujeme uzivatelov len na dva inzeraty ale to sa tyka iba hlavnych kategorii. Co sa tyka toho co spominas, tak problem je s tym, ze davas rovnake vozidlo ktore uz pod svojim pristupom mas (resp. podobne technickymi udajmi, script nevie rozoznat farbu vozidla z fotky.). Napis mi co tam chces dat a zariadime to. Keby sme povolili taketo pridavanie inzeratov asi by sme denne nic ine nerobili ako vyhadzovali duplikovane inzeraty, pretoze je vela takych jedincov ktory si myslia ze ked svoje auto daju 5x do ponuky tak ho urcite rychlejsie predaju...
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

ano ale skor mi tu ludia pindaju ze nech robim nieco s tymi aktualizovanymi inzeratmi, ze je v tom bordel, ze nech s tym nieco robime, aby sme im hadam zakazali pridavanie novych inzeratov, alebo obmedzili aktualizaciu povedzme raz za den , pripadne este menej....

a ty chces toto , tak to uz vobec nepripada do uvahy, na to je jednoducha rada
daj si vyhladavanie #1 a tam si daj zoradit podla datumu, to mas vlastne tych co aktualizuju...

az sa mylim ze je nieco spatne kludne ma opravte spravime to lepsie...
Napísať odpoveď

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Gilmour a 4 neregistrovaní