Uvádzanie telefónnych čísel v príspevkoch

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Uvádzanie telefónnych čísel v príspevkoch

Príspevok od používateľa scorpi4 »

Vážení priatelia, a rovnako aj vsetci ostatni.

Ako som si uz viackrat vsimol, a teda nie len ja, mnohokrat sa stava, ze na prispevky rozneho druhu sa obcasnou reakciou stava, ze pisete na seba telefonicky kontakt...

mimo toho, ze je to svojim sposobom reklama, ktora je okrem ineho spoplatnena, davate tym moznost najst si Vase telefonne cislo aj tym, ktorych urcite nechcete pocut.

Je totiz vela firiem, najma kadejakych call centier a roznych marketingovych agentur ci "maklerskych" spolocnosti, ktore vyuzivaju programy vyhladavajuce ciselne retazce, ktore sa daju identifikovat ako telefonne cisla, a nasledne ich zneuzivaju na rozne aktivity, vratane ponuk na kadeco od drevenych sparadiel, az po atomve ponorky..

Preto Vas tymto chcem upozornit, ze :

1. cisla budu v pripade komercneho zneuzivania vymazane, a uzivatelom bude darovany BANan..

2. v pripade, ze niekto pouzije svoje telefonne cislo na ine aktivity, ako su rozne stretnutia,zrazy,alebo podobne aktivity, berie si to sam na seba a na vlastne triko

3.v pripade namietok voci tomuto upozorneniu, bude namietajuci okamzite vymazany z fora!!!

4. BOD č.3 neberte vazne, je to samozrejme zart
:d :D

Ale kazdopadne priatelia pochopte, ze ak tu zacneme medzi prispevkami hadzat krizom krazom telefonne cisla, tak to rovno moze hlavny administrator spoplatnit celu stranku..

na inzerovanie sluzieb tu mame normalnu inzerciu..

Ďakujem za pochopenie.. :300f:
k-maro
Príspevky: 124
Dátum registrácie: 13.12.2009 16:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa k-maro »

CO TA DO TOHO KAM DAVAM CISLO?
smejo74
Príspevky: 883
Dátum registrácie: 19.09.2008 21:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa smejo74 »

skôr by som sa trápil za tie telefonne čísla čo sú v inzerátoch aj minule som volal a len čo mi to zodvihla nejaká vystresovaná babka ani som sa nestihol predstaviť a ona už ako záznamník rozprávala že nie oni žiadne auto nemajú a to ich číslo niekto zneužil :342a: aj ked ono to vlastne súvisí s tým čo chcel povedať autor témy :3035:
x77x
expert: detailing
Príspevky: 2686
Dátum registrácie: 14.06.2008 18:40
Bydlisko: PD
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa x77x »

..... no ono pokial dam sukromne svoje cislo na seba a n iesom firma tak to je aka reklama ??? Povedal by som ze ziadna ano viem su tu moznosti ako SS ..
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

cele sa to strhlo mozno aj na zaklade mojho prispevku zovcera... pozri, co tu ludia nechcu vidiet je velmi jednoduche: niekto spravi temu ze ma problem s tym alebo hentym, a hodis odpoved v zmysle "ja to viem opravit, zavolaj mi 1234567".

to je priama reklama ktora na toto forum nepatri. Odhliadnime o tom ci svoje cislo chces alebo nechces zverejnit ;) od toho kto ti bude volat a ponukat "Vyjagru" a podobne blbosti, primarny prehresok je ze sa proste niekomu tlacis do penazenky. Forum nesluzi na takuto vec, na to je inzercia. Dohodnes sa s prevadzkovatelom tejto stranky, zaplatis si inzerciu, mozes obesit inzeraty ze opravujes automaticke prevodovky, cistis turboduchadla, odstranujes padanie do nudzovych rezimov VW koncernu, umyvas okna, pieskujes elektrony, montujes alarmy a zabezpecovacie zariadenia...

prave o tom to je. Keby sa do kazdej temy zacalo 30x vypisovat od 30tich ludi ze "ja som automechanik, ja to viem opravit a som lepsi ako ti predomnou, zavolaj mi 12356" tak by to vies ako dopadlo...

cize preto "je majitela tejto stranky" nieco do toho ci svoj telefon zverejnujes alebo nie vo verejnej diskusii. Ako bolo povedane, nikto ti nebrani poslat nestastnikovi s nejakym problemom Sukromnu Spravu a v nej mu ponuknut svoje sluzby. Predpokladam vsak, ze ked sa najde nejaky "šikula" ktory bude svoju reklamu teda pardon sluzby a sikovnost vnucovat tymto sposobom, aj tak si s nim poradime...
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

x77x napísal:..... no ono pokial dam sukromne svoje cislo na seba a n iesom firma tak to je aka reklama ??? Povedal by som ze ziadna ano viem su tu moznosti ako SS ..
presne taka, ako pise mp3turbo..

a chlapi, nechcem, aby ste to vnimali ako nejaku buzeraciu..len naozaj skuste sa zamysliet nad tym, co je, a co nie je reklama..

v zmysle toho, co je v prispevku nado mnou.. :300f:
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

smejo74 napísal:skôr by som sa trápil za tie telefonne čísla čo sú v inzerátoch aj minule som volal a len čo mi to zodvihla nejaká vystresovaná babka ani som sa nestihol predstaviť a ona už ako záznamník rozprávala že nie oni žiadne auto nemajú a to ich číslo niekto zneužil :342a: aj ked ono to vlastne súvisí s tým čo chcel povedať autor témy :3035:
ja som tento týždeň volal na pár inzerátov, pár čísiel odpojených, jeden mi zdvihol slovami čo otravuješ, a najlepší bol pán, ktorý mi 5 min po telefonickej dohode na obhliadku auta zavolal späť, že musím prihodiť 2000 € (ťažko predajný PT Cruiser), ináč ho práve predá niekomu inému - hovorím, tak predajte, mne je to jedno... na druhý deň mi volá, že prečo som neprišiel, že sme sa predsa dohodli a on si kvôli ráno u šéfa vybavoval dovolenku :)
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Tato téma je o niečom inom...

Keď však už nič iné: http://blog.autobazar.eu/spoplatnenie-z ... k1177.html
raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

Nezobrazenie telefónneho čísla pri inzerátoch je dobrý nápad.
Aspoň sa zníži počet očumovačov bez peňazí, ktorí sa len prídu previesť, alebo rovno zjednávať cenu cez telefón bez toho, aby auto čo i len videli...
mato.soky
Príspevky: 1376
Dátum registrácie: 29.03.2013 14:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mato.soky »

zdá sa my to alebo sa novinka neosvečila ?
Napísať odpoveď

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných